Forum
Heyy
Ker bom prvic pisala tuki zgodbo ki bo izmisljena bi prosla ze za u naprej da me nebi hejtal ubistvu lahko komentirate kaksna se vam zdi zgodba pa lahko izrazate svoja mnenja o moji zgodbi pa lahko tut pisete kaj bi radi vec....
zgodba bo govorila o punci Melisi in o njenem zivljenju kjer so seveda tudi fantje ona ima problem glede enega fanta ki se pogovarjata po fbju poznata pa se tudi u zivo..........

ali hocte da napisem zgodbo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. junij 2015
u194591
u194591
Zacni pisat
15. junij 2015
Zivjo sn Melisa hodm u 8 klass u sol nism glih dobra pr enmu predmetu mi grozi popravc ze ful dovg casa sm zalublena u enga iz nase sole ampak seveda nemu se zdim tecna nevem zakaj .....tko da ja pac pucas mi ni vec usec pa ne zato ker mi nabija ignorc pa govori o men nevem kaj use ampak zato ker se trudm ze ud druzga klassa met kej z nemu da bi bla saj frenda ampak mi sse ni ratal pa pumojm mi tut nav..... Ko sm prsla iz sole dam sm sla mal na fb in tm kdaj dodajam folk ka ga ne poznam ampak to sam takt k mi je dc za umret enkrat sm enmu poslala prosno ime mu je blo Miha in takoj sm dubila nazaj da je sprejev prosno no jst skoz nosm cop zlo malkrat sm brez ker pac ze od mejhnga mam spete lase in ja pac nuben me ni navajen ce mam spuscene lase zato nism bla nubenmu usec kar me ful mot najraj bi se rezala ampak ko pomislm da bom pol mela hraste pa da bo se bl grdo zgledal sm rekla da se nebom rezala takoj sm kliknla Miha zacela sma se pogovarjat dodala sm ga zato kr se mi je zdev lep
Rabla bi dva nexta (aja mam prosno ce bi lah okol povedal za to mojo objavo hwala)
15. junij 2015

15. junij 2015
To je melisa
15. junij 2015
MIHA

15. junij 2015
u194591
u194591
Next
15. junij 2015
Se en next rabm sam ga gutov nam dubla ka sam ti to beres
15. junij 2015
I love vilu❤ a bi lah povedala se drugim za mojo zgodbico
18. september 2015
next nova bralka
18. september 2015
ok pisem dalje

dodala sm ga zato ker se mi je zdev lep..... z nemu sm se pogovarjala dve uri pa pov pol sm pa nehala za eno urco ker sm mogla svojga psa vn pelat ime mu je reksi ko sm prsla iz sprehoda sm pograbila svoj telefon in stekla v svojo sobo ubistvu ni bla moja ker sm si jo mogla delit s starsi kar je men dost gadno ampak pustimo zdaj to spet sm se pogovarjala z Mihom skoz bl mi je biv usec kar pa nism hotla saj sm bla zalublena u unga iz nase sole ampak nism si mogla pomagat po enmu tednu pogovarjanja me je miha uprasu ce bi bla njegova punca rekla sm ja ker sm bla tko recen vanga dogovorila sva se da se bova dubila cez tri dni ......
18. september 2015
http://www.bgpets.info/226/reksi04.jpg
moj ps reksi <3
18. september 2015
soryy ker je kratek next ampak nimam casa pisat zdajle drugic bo dalsi.... rabla bi usaj 3 nexte<3
18. september 2015
next
19. september 2015
Nexxxxttt!!!!!
19. september 2015
u193093
u193093
next
19. september 2015
upam da vm je usec

no do unga datuma sta sam se dva dneva skoz bl se mi dozdeva da sm nardila napako pa da bol da negrem.... poklicala sm mojo bff pa ji use razlozila zacela se mi je režat u glavo rekla je da nj se pomirim pa grem dons lepo na trening pa se tm sprostim(treniram baseball<333) no tocn tko sm tut nardila na treningu je blo najbol ker sm bla koncno spet z mojo bivso sosolko oz. mojo bivso bff ka sva zj sam prjatlce no nwm kwa sva sam ona je men kot bff use si zaupava... no uglavn najbol je blo bols se nikol sla sm tut prespat k njej in sva se mele d best nikol bols ) mele sva party ker njenih starsev ni blo doma sam nisva pa pile alkohol ampak Coca-Colo ceprov sva ble same je blo najbol gledale sva povhn grozlivk:
-Annabelle
-Ouija
-Chosen
-Ring
-Žaga
-Žaga2
-Paranormal
-Paranormal2
-Paranormal 3
-Paranormal 4
pa se bi lah nastevala... no blizov se je moj dan k bi se mogla dubit z mihom sam sm mu na fb napisala da negrem ker nimam cajta pa da mam kazn... seveda sm se mu zlagala saj mu nism hotla priznt da se bojim pa da se nism prpravlena met fanta... k sm to ugotovila da js sama nism se prpravlena met fanta se mi je porusu svet bla sm na tleh tut zarad tega ker mi je un iz sole reku da sm grda pa tecna da mu skoz tezim,da sm neumna,zabita u glavo.. pa da mu na kraj pameti nebi prslo da bi biv z mano kwa sele da bi mu bla js lepa takt sm mislla da nimam nubenga vec na svetu ampak sm pozabla na svoje prjatle druzino sorodnike na vse te ljudi sm pozabla in ravno oni so mi vedno stali ob strani prjatli so mi pomagal v najhujsih primerih ko nism vedla kaj narest vedno so mi bli na prvem mestu pravtako druzina pa sm jih kar pozabila no ko sm prebrala to na fbju k mi je napisu un iz sole me je moja prjatlca iz treninga tolazila......

rabla bi tri nexte
03. december 2015
u193093
u193093
next
next
next
03. december 2015
NEXTT
03. december 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike