Forum
Moje življenje je dolga zgodba. Pravzaprav pa te zgodbe ne bom začela pripovedovati na začetku. Začela se bo v času pubertete.
Odraščala sem v majhnem mestecu. Življenje bi bilo kar dolgočasno, če ne bi imela 3 prijateljic.
Madison je bila najboljša v vsem. Bila je lepa in gibčna, a poleg nas ni imela nobenega, ki bi se z njo ukvarjal. Imela je brata, a se je odselil. Kljub temu je vesela deklica. Osamljeni ljudje običajno postanejo odvisni od cigaret. Lahko pa postanejo slavni pevci. Madison bo zagotovo pevka in igralka, saj na svoji karieri dela že zdaj.
Shirley je prava dama. Oblači se tako, vedno nosi make up, ustnice si rdeče namaže....tudi sobo ima urejeno v tem slogu. Mislim, da s tem samo prikrije bolečino. Njeni starši so se ločili. Oče se je odselil.
Ostane še Daniela. Njej je mama umrla. Daniela skuša to dejstvo prezreti, zato počne veliko stvari. Je talentirana pisateljica in upa, da se bo nekoč s tem uveljavila.
Jaz nisem nič posebnega. Rada bi bila pisateljica, enako kot Daniela. Vseeno pa je moja najboljša prijateljica Madison. Aja, pozabila sem povedati, kako mi je ime. Moje ime je Lillian in zdaj se začne moja zgodba.
Madison:

Shirley:

Daniela:

Jaz:

Ja, to smo me. Najboljše prijateljice. ZA VEDNO.

boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. april 2015
Next
15. april 2015
pa ah, kaj naj sploh rečem. razen tega da se mi bo zmešal od tega začetka ker me je DOBESEDNO not potegnal in komi čakam nnnexxxxtttttttttt!!!!!!!! ne resno kdaj bo next ker je tole PRFEKCIJONALIZEM!!!! pr slovki bi mogl dodat novo obdobje: PRFEKCIJALNO-NEVERJETNO OBDOBJE (izbiram še imena tak da se odprta za ideje). oglavnem sam sprav se mi pisat že enkrat ta NNNNNNNNNNNNNEEEEEXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!
15. april 2015
u178079
u178079
Neeext
16. april 2015
16. april 2015
odločila sem se, da bo zgodba detektivska. Če do bere take knjige- podobno bo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
" Uf, končno so prišle te počitnice," sem rekla Madison, medtem pa izpulila še nekaj plevela.
" Občutek sem imela, da jih nikoli ne bo," je potožila. Zasmejala sem se.
" Komaj čakam, da prideta k nam še Daniela in Shirley. Mami in sicer že tako veliko dela, ampak na srečo bo vreme super ta teden in bomo lahko odšle taboriti. " sem ji zaupala.
"Kaj?! Komaj čakam! Kam pa gremo?" je vprašala.
" Ti si pa kar zastrigla z ušesi. Kam gremo, je skrivnost. Povedala bom šele, ko prideta tudi Daniela in Shirley." sem dejala.
" Kaj še čakaš? Poglej, sta že tu!" je rekla.
In res. Skozi okno se je videlo na cesto. Tam sta Daniela in Shirley pritiskali na pedala in kmalu zavili k hiši.
V sobi smo se zbrale.
" Torej. Moja teta ima v lasti ljubko hiško. Mama se strinja, da gremo lahko tja."
Razočarano so me pogledale.
" Glavo pokonci! Zraven hiše tudi čudovit ugasli ognjenik. Poznam pot v njegovo notranjost in notri je čudovit bazen. "
" Resno? Ognjenik? Mega! Moramo iti tja." so vpile.
" Bomo sploh smele iti tja?" so vprašale.
" Jasno da bomo, saj je hiša tetina, vulkan pa moj, z bazenom vred!" sem se pohvalila in vse so samo strmele.
11. maj 2015
vulkan? bazen? WOW!!!!!! tja bi šla tut jst!!!!!!!!!! ne resno kje je to, ker tkoj grem tja!!!!!!!! drugač pa aleluja, da si nextala!!!!!!!!!! jst sem tule že počas zgublala živce!!!! da se mi tkoj spraviš pisat next, drugače se me pazi!!!!!! uh, mislim da bom mogla začet urisnječevat te grožnje, ker sem ti jih že tolk dal, da se nehala že zdavnaj štet. vglavnem, daj že enkrat ta prfektn NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. maj 2015
u178079
u178079
Neext!!
12. maj 2015
Cel dan smo se pogovarjale o tem, kako super bo na otoku. Vulkan je namreč na otoku.
» Je res otok tvoj?« me je vprašala Maddy ( Madison).
» Ja. Bil je tetin, pa mi ga je podarila.«
» Lillian! Kdaj bomo odšle?«
» Jutri. Zdaj pa hitro pakirat.« sem rekla in v kovče dala še ostale obleke.
Madison je vzela nekoliko večji kovček, saj je sabo vzela veliko oblek in modnih pripomočkov, Shirley prav tako. Daniela je bila bolj skromna pri tem. Na srečo so te počitnice take, da Shirley in Madison ne bosta bili preveč modni, bolj športni. Vseeno pa vzameta vse sabo, ker jima je bolj lepo.
Napočil je naslednji dan. Ko sem se zbudila, sem takoj pogledala skozi okno. Vreme je bilo čudovito in zbudila sem še ostale.
Po zajtrku je bil pred vrati že avto, ki je bil naročen za naš prevoz. Naložili smo kovčke in se odpeljali.
Voznik je bil zelo zgovoren. Poleg tega, da je bil voznik, se je veliko ukvarjal z modo. Shirley in Madison sta se celo vožnjo pogovarjali z njim. Daniela je brala, jaz pa sem se smejala pogovoru.
Pozabila sem še omeniti, da imamo sabo dva psa. Max in Rocky sta oba zelo velika psa, ravno zato nam je mami dovolila, da odidemo lahko tudi same na otok. Seveda je k temu prispevalo tudi to, da je otok blizu moje tete..
Avto je kmalu zavil proti tetini hiši. Maddy je pogledala skozi okno.
» Glejte! Vidi se naš cilj!«
Skozi okno se je kmalu videlo tudi morje, ki se je kar bleščalo v soncu. Dan je bil prečudovit. Avto se je ustavil pred tetino hišo. Odšli smo iz avta.
Hiša je bila zelo lepa. In velika. Ko smo vstopili, je teta pritekla do nas.
» Živjo! Vesela sem, da ste prišli. Kličite me tako, kot Lillian: teta Emma, velja? No, hitro pojdite notri, pripravila sem vam malico.« je rekla.
In to kakšno! Miza se je kar šibila pod dobrotami na njej. Ogromna solata, narezek, šunka, krompir, potica…sploh ni bila malica, prej kosilo. Sestradano smo se pognale za mizo. Teta je Maxu in Rocky-ju dala kost in kmalu smo vsi jedli.
» Uf, ne morem več! To je bila najboljša malica do zdaj!« je rekla Madison. Teta Emma se je nasmehnila.
» Me veseli, da vam je teknilo. Nekaj vam moram povedati. Imam še dva sinova, ki sta tudi tukaj. Upam, da se ne boste kregali. Saj sta prijazna…« je rekla.
Odšle smo po kovčke in odšle v svoje sobe. Bile so tri; ena za Madison in mene, ena za Danielo in Shirley, ena pa za fanta. Zbrale smo se v eni sobi in, ker je že bil večer, smo kartale, dokler nismo zaspale.
12. maj 2015
u178079
u178079
Super zgodbica!

Neeeext !
13. maj 2015
prosim povej, kaj si misliš o zgodbi. malo opiši
13. maj 2015
pa saj ne vem kje naj začnem. uh, tolk je tega, hm, zakaj za vraga daješ take kratke nexte?!!!!! pa čist vedno so tak kratki in pol morem tak dolg čakat, da daš že enkrat next!!!! ženska ti me ubijaš!!!! drugač pa fulllllllllll fajnnnnnnnnnnn!!!!!!!!! da mi tkoj napišeš novga!!! kaj morem res dobit že sive lase zarad tebe?!!!! daj že enkrat NNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!
30. maj 2015
Naslednje jutro sem najprej pogledala skozi okno. Bil je lep dan. Zbudila sem še Madison in odšla dol do Maxa. Max je moj pes, Rocky pa je od Madison. Max me je nalajal in me čisto polizal.
» Živjo, Maxi, kako si, kuža moj? Prosila bom teto Emmo, če lahko spiš pri mojih nogah.« sem mu rekla. Ravno tedaj se je zaslišal gong, ki je klical na zajtrk. Umile smo si roke in odšle na zajtrk. Tam smo končno srečale tudi oba bratranca, tetina sinova. Eden od njiju je imel kratke rjave lase in čudovite rjave oči. Drugi je imel blond lase in svetlo modre oči. Oba sta izgledala zelo prijetno.
Po koncu zajtrka smo se pogovorile o tem, kaj bomo delale čez dan.
» Predlagam, da gremo kar takoj na otok,« je bila zagreta Madison.
» Počasi. Kaj pa, če bi šle najprej na sprehod, potem pa bi se šle kopat?« sem predlagala. Vse so se strinjale. Sabo smo vzele še Maxa in Rocky, ki sta veselo tekla pred nami. Na sprehodu pa smo srečale tudi fanta.
» Živjo! Nisva še imela možnost se predstaviti. Jaz sem Chris. To je moj brat Erik.« ju je predstavil fant z modrimi očmi. Nasmehnila sem se.
» Jaz sem Lillian, kliči me Lily, to je Madison, kliči jo Maddy, to je Daniela, kliči jo Danny, tisto pa je Shirley. Vidva sta torej moja bratranca, predvidevam?« sem rekla.
» Bo kar držalo.« je rekel Erik in se vsem nasmehnil. Takoj smo se ujeli. Bila sta izjemno prijazna in vedno sta nas spravljala v smeh.
» Kako je ime psu?« me je vprašal Chris.
» Moj je Max, pes od Maddy pa je Rocky.«
Max je stekel do fantov in jima kar sam dal tačko.
» Vidim, da zna nekaj trikov,« je dejal Chris.
» Mislile smo se kopati v morju danes. Gresta z nami?« ju je vprašala Madison.
» Seveda, saj imava kopalke.« sta odgovorila. Skupaj smo odšli do morja in se vrgli v vodo ter plavali, se špricali in vriskali od veselja. Nato smo se vrnili domov. Po kosilu smo se pogovarjali.
» Kaj bomo pa jutri delali?« je vprašal Erik.
» Odločile smo se, da bomo odšle na moj otok in si pogledale vulkan.« sem mu razložila. Gledala sta me.
» Tisto je tvoj otok?« me je čez nekaj časa vprašal.
» Ja,« sem mu odgovorila. Bila sta navdušena.
» Vedno mi je bil tisti otok zanimiv, ampak mi teta ni dovolila, da bi lahko šel tja. Očitno je držala obljubo, ko ti je rekla, da ne bo na otok pustila drugih brez tvojega dovoljenja,« mi je navdušeno pripovedoval.
» Torej smo zmenjeni,« je prevzela besedo Madison, » jutri se bomo za cel dan odpravili na otok.« Vsi smo prikimali. Vprašali smo teto Emmo. Rekla je, da gremo lahko za cel dan in, da nam bo dala hrano za sabo. Bili smo navdušeni. Zvečer sem se hitro odpravila v posteljo, da bi noč čimprej minila.
» Kaj si misliš o Eriku in Chrisu,« me je vprašala Madison, ko sem brala knjigo in, ko si je ona ščetkala zobe.
» Zelo prijetna bratranca imam, moram priznati,« sem se ji nasmehnila.
» Strinjam se,« se mi je nasmehnila nazaj in smuknila v posteljo. Max je zadovoljno vzdihnil. Z vso težo se mi je ulegel na trebuh.
» Max, vem, da si vesel, da si lahko pri meni ponoči, ampak vseeno greš lahko k Rocky-ju na tla, boš imel družbo,« sem mu ljubeče rekla. Skočil je dol iz postelje, me obliznil in se stisnil k Rocky. Isti hip me je zmanjkalo in pogreznila sem se v spanec.
20. julij 2015
MATER!!!!!! sigurn se jim bo kaj zgodl na otoku!!! komi čakam!!!!!!! ne resno zakaj kar neprej končuješ, ko se bo zgodl neki napedga-vsaj predvidevam, da se bo. ti me boš enkrat zaradi tega še ubila!!!! kmal bom zarad tebe postala plesoči okostnjak, ker komi čakam, da boš dala nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttt!!!!!!!!!!!!! to je tak ZANIMIVAPRFEKCIJA, ki je še nikoli v lajfu nisem srečala!!! DAJ PLIS IN TO TAKOJ HITER N EEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. julij 2015
nexxxxxxxxxxt+nov bralec+ to je perfektna zgodba
28. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg