Forum
Kelly : prijazna toda skoraj vedno žalostna ! njeno življenje je kot ...... smetišče! počuti se majhno čeprav je stara 14 let ... ima dolge rjave lase do ramen in zeleno-rjave oči! nima fanta in kot pravi ga ne potrebuje!
Mell : skrbna in lepa punca ki je najboljša prijateljice naše glavne junakinje Kelly ! ima blond lase skoraj do riti ki jih zmeraj ima zvezane v "konjski rep" !
ima fanta in ima tudi druge prijateljice zaradi katerih velikokrat pusti Kelly samo tudi če si Kelly tega ne želi ! stara je 14
Brad : Kelly-jin brat ki ji veliikokrat pomaga iz težav !
zelo dobro se razumeta! zmeraj drži z Kelly in njemu zelo dobro gre kemija in želi postati znanstvenik !
toda Kelly včasih zelo moti ! ima emo čupcoo.. toda se ne reže in ne uživa kakršnih koli drog!
ostale glavne in stranske vloge izveste SPROTI!
ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
1. del :
včasih sem bila tako srečna!
uživala sem v pogovorih z MOJO BFF ki pa se zdaj skoraj nič ne zmeni zame! to me boli globoko v srcu!
gotovo se sprašujete kaj mi je.. ! naj vam vse povem ! vsako podrobnost !
no ko sem bila stara 6 let sem živela lepo otroštvo! zabavala sem se ! čeprav sem hodila 1. razred! zmeraj sem uživala.. do 11 leta!!! imali smo hišo , bazen vsee! in tudi najnovejši MeRCEDES! uživala sem!
nato ko mi je bilo 11 let je moj oči izgubil službo.. in zaradi tega je vsaki dan prosil kjerkoli za službo!
počasi je denar izginjal , dolgi so bili vse večji in večji ! avto bazen in velikanska hiša ! vse je počasi izginjalo ! tudi moja prijateljstva so šla proč od mene! naenkrat se niso zmenili zame! bila sem nepomembna!
oči je začel piti in mama je prišla na slab glas v katerem se je govorilo : Kelly-jina mami pa je vlačuga! z 3 moškimi hodi na okrog! njen mož pa išče službo!
počasi sem že jaz verjela v to ! toda nisem smela! in naenkrat je oči slišal to govorico ko je prihajal iz bara pijan domov! mamo je prvo okregal nato pa stepel! jaz in Brad sva upila "neeeeeeeeeeeee!!! prosim nee!" nato se je ustavil - ostro naju je pogledal in se nasmehnil "vesta... mama je bila zeeeeelo poredna ! in dobila je kar ji je bilo treba narediti.. ! in če bosta komu to povedala bosta tudi vidva tudi take lepe batine dobila! "
natto nama je pokazal da naj greva spati.. bala sva se zato sva obogala! stekla sva po stopnicah in Brad je takoj zaloputnil vrata svoje sobe. jaz pa ne. na svetu imam najraje mamii. zato ji moram pomagati !!! stekla sem v sobo do telefona ! poklicala sem 113 / policijo ! oglasili so se mi in jaz sem ji vse lepo razložila.. nazadnje sem jim še rekla da naj ne vklopijo siren saj bi nas potem sosedje grdo / čudno gledali!
ko so prispeli je bila na mestih že prav krvava. jokala je kot dež ! tako nemočne je še nisem videla!
kmalu sem spustila solzo po licu tudi jaz... nato še druga..... takoj za to še tretja.... nato se je vsulo solz!!!
padla sem na kolena kot največji grešnik pred jezusom kristusem ! imela sem več čustev v srcu :
- jeza
- žalost
- jok
najraje bi ga zadavila čeprav je moj oči ! toda nee! on od tega trenutka dalje ni več moj oče!
in od tega dalje sem zelo sad ; ( !!!
vse moje "naj bi bile frendice" imajo očeta!! z njimi je vse oukey! toda samo z mojim ni vse u redu!
že od nekdaj sem izjema! in to mi ni tuje !
nextam ???
23. december 2010
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23. december 2010
u33558
u33558
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
23. december 2010
u29483
u29483
jaa
23. december 2010
ja nextajj-.. lepoo
23. december 2010
no zdaj sem to že skoraj pozabila!
in stara sem že 14 let!
zdaj moram razmišljati kam bom šla naprej.. v srednjo šolo! nekaj sve se z mami pogovarjale... povedala sem ji da zelo rada fotografiram in slikam!
nato mi je povedala za šolo umetnikov... če se lahko takole izrazim! nato sem se naslednji dan v ponedeljek zbudila prej kot ponavadi ! zbudila sem se ob 6.19 ! "kako sovražim ponedeljke! zmeraj mi gre kaj narobe!" odšla sem v kopalnico... stuširala sem se in lepo toda ne preveč naličila oči. oblekla sem se in ura je bila 7.00 . tedaj bi se komaj morala zbuditi! odšla sem v kuhinjo. mame še ni bilo.. ker ona vstane komaj ob 7.20 ! in jaz takrat ponavadi prilezem v kuhinjo... danes bom jaz naredila zajtrk. ponev sem postavila na vroč štedilnik in zraven malo olja in jajca.. in seveda ne sme manjkati slanina pa čisto majčkeno soli ! začela sem tako : malo oljčka in nato jajca... napovrh pa slanino in sol. nazadnje sem samo še postavila na krožnike in postavila na mizo. zraven pa vsak dobi kozarec sveže cedevite! njam !!!
tedaj je prišel iz svoje sobe Brad ! osupnil je da sem Jaz in to osebno pripravila zajtrk . "kaj te je pa pičilo da si ti pripravila zajtrk ?? in že oblečena... !? !" nasmehnila sem se mu in nič rekla. začudena sem bila zakaj ni še mami .. odšla sem že po stopnicah ko mi je Brad povedal "mame ni... je odšla.. v službo. vsaj tako je rekla!"
jaz sem odšla v sobo in se malo ulegla v posteljo. hotela sem že zaspati in kar naenkrat je zazvonilo pri vratih. tako zelo sem se ustrašla!
odprla sem. pred vrati je bil kakšen 16- letni prelep fant..
j-jaz o-on xD
j : ja kaj želiš ??
o : ali tukaj stanuje Špela ??
j : Špelaa ... ?
o : ohh ja.. Špela Winkler ?
j : eh.. neeeee. ona stanuje zraven mene.. ne marave se preveč ; )
o : aa. oprosti ker sem te motil.. adijo ! aja pa kaak ti je imee ?
j : Kelly Pitt ! tii ?
o : John Deer !
j : ok bye!
on pa oddide. zaprem vrata in stečem k oknu. sploh nisem opazila da je začelo snežiti. le videla sem njegovo perfektno hojo , lase , obraz , roke , noge ....... ITD!
nextam ?
5 nextow pa bom nextala
24. december 2010
neeext!!!!!!!!!!
24. december 2010
nextaj pŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁosim
25. december 2010
nato je že izginil za ovinkom. jaz sem še vedno gledala skozi okno ! in še zdaj nisem opazila da sneži... nato počasi zapiram oči ! v mislih je on.. JOHN! vidim ga ... ne samo njega... NJEGOVE oči , njegove najsljše ustnice , njegove črne prečudovite lase , in še vse drugoo. predstavljala sem si njega in mene v parku. hodiva po zasneženi toda ne preveč zasneženi potki... za roke se drživa. nato si prribližava najini telesi. nato še bolj najini glavi. ustnici se približata in........... nato nekdo potrka po oknu in jaz se zbudim iz prečudovitih sanj! bila je Mell !
pomaham ji in stečem odpreti vrata. oblečem si budno nataknem all starke in še nadenem rokavice in šal.
vzela sem še torbo in ključe. odpraviva se v šolo. pogovarjava se o fiziki.. saj danes sprašuje. "jaz se bom opravičila! " ji rečem. ona mi prikima in nato ona zagleda svoje prijateljice. "oprosti toda jaz grem k njim.... saj ne te moti ? " odkimam in jo žalostno pogledam. objame me in steče k njim. nekaj si zamrmram in oddidem žalostno naprej. spet sem se zasanjala. nato ko sem sanjala Johna sem se zaletela. v neko dekle ki je še nisem videla!
j : jaz o : ona
j : ohhh. avvvv. oprosti mii.. nisem se zanalašč zaletela.
o : saj ni nič.. le malo me je zaskelelo v rameh
j : bila sem zasanjana.. aja pa ime mi je Kelly Pitt .. tebi ?
o : o čem si sanjala ? meni pa je ime Mattilda Deer ! Frendi me klečejo Matty ..
j : Deer ? ta priimek sem že slišala.. !
o : ahh.. ja gotovo poznaš mojega brata Johna,, !
j : aja saj res! on jaa..
o : vse vem... obiskal te je kajne ?
j : da... iskala je Špelo Winkler.. ! : (
o : kaj ti ni všeč ? saj meni tudi nii ! kateri class sii ?
j : 9.a
o : super! jaz pa sem 9.b ! John je pa 9.a
nato sve skupaj odšle v šolo..
ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
nextam ??
vsaj 3 komentarjee ? aja pa vesel božič vsem !
25. december 2010
next
25. december 2010
nekstaj plis
25. december 2010
v naprej hočem mal več comentow ??
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
v šoli pa je bila cela tragedija! (kot jaz temu rečem) .. vse naj važičke so se zbirale okoli Johna. tiste babnice ki pa so hodile mimo so si pa šepetale "kakšen srček!!! " ....
to jaz sovražim! tako je tuki z fanti.. ko je kakšna nova jo takoj oblegajo fantje. no skratka vrnimo se k zgodbi!
vsi so uživali le eden ne.. in to je bil John ! žalostno je gledal okoli sebe in naposled zagledal mene. pogled se mu je razveselil.. !
hodil je proti menii!!!
na hitro sem si popravila friszuro in pokončno sem stala. toda on ni šel k meni ampak... ko sem se obrnila sem... zagledala Špelo Winkler !! z njim. v oči so mi stopile solze.
Matty me je z rokami primila za rame. počutila sem se nekoliko bolje.. ! šle sve na stranišče! tam sem se v miru zjokala!
Matty mi je ponujala robčke. saj sem jih mus potrebovala!
ličila so se mi razmazala!
črna maskara je naredila svoje. 2 črni debeli črti po obrazu. bila sem kot kakšno dekle z grozljivkE! toda stop! obrisala sem si solze in še enkrat majčkeno namazala!
Matty mi je svetovala : "veš... Špekla (špela) te bo vesela čče boš trpela! toda ne naredi ji tega veselja! stopaj pokončno in imej ponos!"
imela je prav.. !
iz stranišča sem stopila z glavo navzgor na navzdol!
bilo mi je cool. Winklerca je bila ljubosumna saj je mislila ds bom vsa objokana in žalostna! ne ! komaj zdaj sem se zavedla da se moram upreti Winklerci!
stopila sem do učilnice , tam se je vse začelo !
z Špelo.................
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
če hočete izvedeti kaj .... napišite : NEXT!
5 comentow!
26. december 2010
aja pa še obvestilo !
:
TA TEDEN MENE NE BOOO !
KER GREMO NA DBELI RTIČ..
OD DNS DO DRUGE NEDELJE!
AMPAK KO SE VRNEM BOM
NAPISALA NAJDALJŠI DEL !
OBLJUBIM PRI MIKLAVŽU ,
BOŽIČKU IN DEDKU MRAZU !
26. december 2010