Forum
hey hoy

z mojo BFF sma se odlocile napisat novo zgodbico o 1D. vema da jih je ze veliko ampak midve boma napisake novo.

jaz sem wanessa:

imam brat-harry stayles
stara sem 16 let

zivim v londonu z mamo,ocetom in fantom(izgubil je starse v prometni nesreci).
on:

J-jaz M-mama
M: ''wanessa'' se od spodaj dere mama.''v solo je treba!''
J: ''daj no pusti se me malo spat''
M: '' ne vstani se!''
J: ''evo''
in sem sla dol.
na mizi me je cakal zajteek kot se nikoli.

na kavcu pa me je cakalo presenecenje. grozno ali lepo... ??

kako se vam zdi? boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. avgust 2013
u92391
u92391
neeeext
14. avgust 2013
u145428
u145428
neeeeext
14. avgust 2013
u126756
u126756
hay sem Mary

živim v londnu s kužiko Kayo.
(sory za kratek next bom še nextala)
14. avgust 2013
nextam
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
tam sem zagledala... BRATA!!!
H-harry
J-jaz
M-mama
F-fat(jack)
H: ''zivjo sestrica!''
J-''hey... kaj pa ti tu? saj se govoriva ze nekaj mescev''
ne govoriva zaradi tega ker sem se jim mascevala zaradi nesramnosi. in zato je odpadel koncert.
M: ''odlocil ti je odpustit.''
F: '' ni to super? zivjo jaz sem njen fant jack''
H: '' hey jaz pa nazalost njen brat.''
J: ''kaj mislis rect da je vojne konec?''
H: ''jap''
J: '' SUPER''
H: ''zelel bi da prides malo k nam zivet.''
J: ''zakaj''
H: ''da se ostalim opravicis.''
M: ''res bi se bilo trebba opravicit''
J: ''okey grem se spakirat.''

cez pol ure:

tako smo se odpravili pred hiso me je cakalo:

peljali smo se 15 minut in koncno prisli do njihove hise:

14. avgust 2013
u126756
u126756
drinnn zapiskal je moj telefon ohhhhh ta preklet telefon vedno piska pogledala sem bil je mesič bil je moj srči Louis.

fon:

moj fant louis:

napisal mi je:
Mary vedi, da te ljubim ampak ne moreva biti skupaj, ker sem zatreskan v tvojo bff Niko.
Kaj ta kreten me je pustil prek mesiča šla sem na fb in ga blokirala in si mislila tako Louis zdaj se začenja moje maščevanje tebi in 1d. jezna na vse se zaklenila vrata moje sobe.

soba:

pogledala se na uro bila je 22:38 ugasnila se luč in šla spat da bi lahko pozabila na vse.
14. avgust 2013
nextam
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
ko sem prisla noter sem zagledala ogreomen hodnik.
hodnik:

luis nas je povabil v sobo za sestanke:

''vsedita prosim'' nama je z mamo rekel louis. ''ni prav dobre volje.'' naju je opozorila cistilka.
''se vedno sem jezn na tebe WANESSA! ker pa si od harry-ja sestra...vsaj tako zgleda...ti MORAM oprostit...NAZALOST. toraj jaz sem zaklenil vse sobe pri katelih bi si lahko kaj izmislila in naredila SE ENO SKODO! spala bos v sobi zraven zainove. DA NE BO KAKSNIH NORIJ!...''nam je pridigal luis. '' bla bla bla'' ga prekinem. ''kaj si rekla'' nadaljuje'' ce imas kar koli proti se lahko mirne duse poberes!'' ''dobro je umiri se! se opravicujem za njegovo obnasanje.''nas je resil harry ''pojdi si ogledat sobo'' mi je rekel niall. ''kje pa je?'' ga vprasam zacudeno ''ko gres po stopnicah gor gres prvo desno potem dvakrat levo ravno po hodniku spet levo in pri zadnjih vratih levo. razmes?'' ''ja ja totalno'' ce prav nisem nic. po 30-ih minutah sem koncno nasla sobo bila je ogromna:

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
15. avgust 2013
next
31. avgust 2013
u147410
u147410
NEXT
01. september 2013
še en next pa nextama
01. september 2013
u147410
u147410
next
01. september 2013
hahaha
01. september 2013
u147410
u147410
next
02. september 2013
u126756
u126756
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Vrgla sem se nazaj na posteljo in hotela zaspat.

''mary! Jaz grem v trgovino! Pridi zaklenit.'' Se mi je od spodaj zdrla mama. ''že grem ,ke se dereš'' sem ji nesramno odgovorila. Šla sem dol in zaklenila vreta. Šla sem v kuhinjo in si vzela veliko sladoleda. Vem da je jutro ampak vseeno.

vsedla sem se za mizo in premišljevala o Louisu. Vseeno ga imam še vedno tako zelo rada da se mu na morem maščevat. Vzela sem mobi in ga poklicala.
L-louis
M-jaz
L: ''ja?''
M: ''luois,jaz sem''
L: ''mislil sem da sma končala.''
M: ''ti si končal z mano ne jaz z tabo. Se lahko lepo prosim dobiva?''
L: '' mislil sem da si hudo jezna.''
M: ''saj sem bila pa sem se umirila. Prosim samo za 5 min.''
L: ''prav kje? Danes mi gremo v studi pa se lahko dobiva v kavarni zunaj.''
M: ''okey kdaj?''
L: ''čez 10min?''
M: ''okey''
In tako se je najin pogovor končal. Šla sem si umit obraz in se oblečt. Oblekla sem si tole:

bila sem zelo vesela da se spet vidima,vseeno pa sem imela grč v želocu.
Šla sem v kavarno . tam me je že bil louis. Pogovorila sma se o niki in zakaj mi tega ni povedal prej.
''oprosti Mary in žal mi je. Vsak naj gre po svoje in bo tako najboljše.'' '' ne odit.'' Sem še ga prosila. Hotela sem zadržat solzo a mi je kar ušla. Vstal se je in odšel. Padla sem v histerišen jok. Imela sem občutek da umiram. Nisem imela občutka za čas. mogoče sem bila tam sekundo,minuto ali celo uro. Duša se mi je trgala na dvoje. ''si uredu?'' sem zaslišala glas. Brez da bi pogledala kdo je sem mu odgovorila.'' NE'' ko sem pogledala sem zagledala zayna. ''kaj pa je?'' usedel se je na stol in me poslišal. '' louis je odšel.za vedno.'' Padla sem v še večji jok. ''Mary umiri se prosim. Nisem…'' ''uredu je'' sem ga pomirila in mu namenila nasmešek.
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
02. september 2013
naprej
02. september 2013
u147410
u147410
next
02. september 2013
u150732
u150732
neeext
14. september 2013
next
14. september 2013
nextam
ko sem prisla v sobo sem se takoj vrgla na posteljo in u trenutku zaspala. čez nekaj časa je nekdo odprl vrata. gledal me je in gleda. odprla sem oči da bi pogledala kdo je. hotela sem se obrniti a jje začel stopati proti meni. vstrašla sem se in takoj zaprla oči kot da spim. ko je videl da spim se je obrnil in odšel.
ko je odšel sem sevsedla in vzela leptop. šla nem na facebook. tam me je čakala prošnja za prijateljsto. potrdila sem ga. videla sem da je dekle in da je gor. ona me je takoj kliknila:
J-jaz
O-ona

o :hey
j :hey
o : kk si kj
J :uredu,ti?
O LABO!! SPRAVI SE SVTRAN OD MOJEGA FANTA!! DRUGAČE,VERJEMI ŽAL TI BO DA SI SPLOH SEM PRIŠLA!! MISLIŠ DA NISEM VIDELA KAKO SE DELAŠ DA SPIM SAMO DA JE PRIŠEL DO TEBE?? IN KO SI SE HOTELA OBRNITI DA BI ZGLEDALA NAJLEPŠE???

ko mi je to napisala sem jo takoj blokirala! in zakaj bi se jaz motala okrog NJENEGA fanta?? IN GDO PLOH TO JE???
soorry za kratek next. kasneje še nextam.

vprašanja:
1.) kdo je prišel v sobo?
2.) kdo je bila ta punca?
3.) o katerem fantu se gre?
23. september 2013
next
23. september 2013
u150732
u150732
neeeeeeeeeeeeeeeeext
23. september 2013
nextam
wanessa <3 ti pa potle nekte
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
da na sve skupaj pozabim sem se oblekla in odšla v park.
oblekla sem si tole:

09. oktober 2013
next nova brauka
11. oktober 2013
Next
12. november 2013
next
26. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg