Forum
Hej moje ime je Ema Mcdonald. Moji prijatelji me kličejo Em. Stara sem 16 let in sem vampirka. Naslednji teden je konec počitnic in se začne ta butasta šola. Ker sem vampirka ne hodim na običajno šolo. Hodim na šolo za vampirje.

Jaz:

Moja bestika Lily:

Moja sovražnica Jasmin:

Moja mama Janice:

Moj ata Jackson:

Moja sestra Lana:

31. julij 2014
u155047
u155047
next
31. julij 2014
Driiing! Driing! Ura je 8:00 budilka pa mi zvoni! Oh kako sovražim to budilko!

Gremo! Se zadere mama iz kuhinje. Jaz hitro spakiram kovčke in se uredim.

makeup:

obleka:

Čevlji:

frizura:

Morje prihajam sem se zadrla. Potem sem šla v svoj avto.

moj avto:

Avto od Lane:

Avto od staršev:

Potem smo se peljali do Hawaiiev (živimo blizu hawaiiev zato smo šli z avti).
Ko smo prispeli do naše hiše na havajih sem se takoj oblekla v kopalke in se vrgla v morje.

Kopalke:

31. julij 2014
nextam
31. julij 2014
u155047
u155047
next
31. julij 2014
Ko sem končala z plavanjem sem zagledala enega zelo luškanega fanta. Omg ne morem verjet. Povabil me je na zmenek!
Ime mu je Jackson.

Jackson:

Bila sem cela srečna. Potem sem šla do naše hiše na morju. Pred vrati me je čakala Lana
j=jaz l=lana

l: kradljivka fantov!
j: kaj?
l: fanta si mi speljala.
j: nisem, on me je povabil ven
l: ja,ja kot da ti verjamem..
j: hodita?
l: ammm.. ne
j: zakaj se pa potem na mene dereš?
l: jaz sem v njega!
j: moj je!
m: kaj se dereta? Sestri sta! Katera gre ven z njim?
j: jaz!
m: potem je tvoj. Lana nehaj se vsiljevat v Emino življenje. Hišni pripor imaš.
l:ampak..
m: nič ampak, v hišo takoj!

Jaz sem cela vesela šla do svoje sobe in sem se zrihtala:

obleka:

Makeup:

čevlji:

ustnice:

lasje:

Šla sem do plaže, kjer sva bila zmenjena. Jackson me je samo gledal in je rekel WOW!

j=jaz Jn= jackson

jn: wow
j: tnx
jn: že dolgo časa sem v tebe in res si lepa.
j: tudi jaz sem v tebe

potem me je Jackson poljubil.

Res sem bila v sedmih nebesih
31. julij 2014
u155047
u155047
next
cool pišeš
31. julij 2014
tnx
31. julij 2014
Potem sma šla na večerjo v neko restavracijo ob plaži. Jedla sva školjke,škampe in lignje. Potem sem dobila roža in sem šla domov. Ko sem prišla domov je bila ura že 1:00 zjutraj. Odklenila sem vrata in vstopila v hodnik. Nobenega ni bilo v spodnjem nadstropju. Zgleda, da me niso čakali. Potem sem šla v zgornje nadstropje. Smešno, nikogar ni bilo doma. Potem sem slišala zvoke poljubljanja. Sledila sem zvoku. Prihajal je iz Lanine sobe. Kar vdrla sem v sobo. Poljubljala se je z fantom katerega ne poznam. Nadrla sem jo. Potem je fant vzel obleke in odšel. Lana pa me je z odprtimi usti gledala. Morama se pogovoriti sem ji rekla. Lana me je pogledala z dvignjeno obrvjo. "Lana, kdo je ta fant. Stara si komaj 13. Če bi mama izvedela bi te ubila." Lana me je objela in mi rekla: "Jaz ga ljubim. On je ljubezen mojega življenja." "on tudi tebe ljubi?" Sem jo vprašala. Njen odgovor je bil "ja" pokazala mi je roko. Na roki se je svetil... ZAROČNI PRSTAN?! Sem se zadrla. ŠŠŠŠ je rekla Lana. Punca 13 let maš. On je tvoj prvi fant sem ji rekla. Potem sem zavila v mamino spalnico. Mama se je z njo pogovorila jaz sem pa šla spat.

Lana in fant:

Lanin prstan:

Lanin fant:

01. avgust 2014
Next!!¡!¡¡!¡
01. avgust 2014
u163892
u163892
Next
01. avgust 2014
MOJEMU FANTU NI IME JACKSON, TO JE POMOTA. IME MU JE JASON
Naslednje jutro sem slišala pogovor mame in očeta
m=mama a=ata j=jaz

m: dragi, mislim,da bi se mogli preselit vstran od tega mesta in v pisat Lano in Emo v vampirsko šolo. To okolje je prenevarno za nas. Saj vidiš kaj se dogaja. Ta mala Lana se je zaročila z smrtnikom. Najini hčerki bosta poročeni za vampirje ne pa smrtnike. Ema pa je skup z nekim smrtnikom. Kaj če izveta za njuno skrivnost?

a: Janice, pretiravaš. Saj se ne bo poročila za njega

m: Jackson ja je rekla

a: KAJJJJ??

m: ja prav si slišal, to je prenevarno. Moramo se odselit Še ta teden.

j: ne, nočem se selit. Zakaj moram biti vampirka? Jaz ljubim Jasona in bom ostala z njim in pika!

m: oh, ne še ti. Moramo se odselit, kaj ne razumeš?

j: Mama, ne razumeš. Nočem it. Tu je Lily,Jason,vse sošolke. Saj tudi tu je vampirska šola.

a: ja je samo na čisto drugem koncu mesta. Časovno te ne zmoremo tja peljat.

j: jaz in Lana imava že zelo zgodaj vozniški izpit, ker imava dovoljenje. Sami se lahko peljeva do šole. Na pamet vem kje je.

a: ampak nimaš dijaške ID kartice

j: nimam je še, Niso dovolj čekani in ugrizi in...

a: Draga, Ema ima prav.

m: ima pa res. Ampak Lana se bo morala sama peljati do osnovne vampirske šole.

j: ja se pač bo. Naslednje leto itak pride na srednjo, ker ima visok IQ.

m: to je res. Ok ne bomo se selili

j: yes hvala mama!
Potem sem cela zadovoljna poklicala Jasona in sem mu vse povedala. Jason je bil cel vesel. Potem sta okoli 14:00 mama in ata šla mene in Lano vpisati v šolo (vsako novo šolsko leto se mora na vampirski šoli vsak učenec na novo vpisati). Potem sta pa sklenila da greta za 14 dni v Vampiro landijo. (To je nek otok za vampirje,kjer ni sonca). Potem sem se šla naličit. Nažalost se ne morem pogledati v ogledalo, zato me je namazala Lana in me je potem slikala. Potem sem poklicala Jasona. Lana pa tistega svojega. Aa pozabila sem omeniti. Ugotovila sem kako je Laninem fantu ime Alex mu je ime. No potem sma se z Jasonom zaklenila v mojo sobo in Party!

01. avgust 2014
Ta next je bil posvečen vsem mojim bralcem
01. avgust 2014
u142222
u142222
nextt
01. avgust 2014
nex
01. avgust 2014
kdaj bo najprej
01. avgust 2014
pa hitru
01. avgust 2014
u156316
u156316
neeeeeext plizzz fulllll carsko pišeš <3
01. avgust 2014
u163892
u163892
next
01. avgust 2014
next+ nova bralka
01. avgust 2014
next
02. avgust 2014
u155047
u155047
neeext
02. avgust 2014
nextam
03. avgust 2014
Potem je Jason odšel. Zaslišala sem jok. Potem sem zavila v Lanino sobo. Bila je cela v solzah. Kje pa je Alex? Sem jo potiho vprašala. Pogledala me je in mi rekla, da je odšel že pred 2 urama. 2 uri jočeš? Sem jo jezno vprašala. Njen odgovor je bil ja. Hitro sem ji prinesla vrč vode,da ne bi dehidrirala. Potem mi je povedala,da sta se z Alexom razšla, ker mu je rekla, da se nebi še poročila z njim. Itak je ni bil vreden. Potem pa je Lana kar naenkrat nehala jokati. Z nasmehom me je pogledala in mi rekla: " priredima zabavo" Nasmehnila sem se in poklicala vse kaj jih poznam. Enako je naredila Lana. Potem sva čakali na goste. Med čakanjem gostov sva dekorirali celo hišo in pripravili glasbo. Lana je naročila mega pizzo. Jaz pa sem poklicala Lady Gaga, da bi imela pri nas doma koncert. Seveda je privolila. Potem so prispeli gosti! Med njimi je bil..... Alex! Pogledala sem Lano. Lana meje z velikimi očmi pogledala. Potem sem enostavno naredila to kar bi dobra punca naredila:

Mega pizza:

zabava:

Facts_strict_xxl.jpg[/img]

koncert:

03. avgust 2014
u156316
u156316
neeeeeeeeeeexxxxttt
03. avgust 2014
next
03. avgust 2014
next
04. avgust 2014
<3 forever <3 sporoča:

Drage bralke in dragi bralci,
nextala bom takoj ko utegnem. Najverjetneje dobite mega dolg next jutri.
rada vas mam,

<3 forever <3

PS: hvala vam ker berete to zgodbo <3
04. avgust 2014
u156316
u156316
04. avgust 2014
u155047
u155047
neeeeeeeeeeeeeext
05. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani