Forum
ime mi je mateja in sem že 5 leto v zaporu.v zaporu sem samo zaradi družine.mama je bila morilka oče ji bil morilec brat in sestra sta bila morilca.jaz pa ne.znala sem streljat zato sem pri 14 nekoga ustrelila,ker mi je tako ukazala mama.brat in sestra sta bila z menoj,ko sta videla da sem nekoga ubila sta poklicala policijo ter se preoblekla v nekoga drugega,ko sem policajem to povedala so se režali kot pohani mački.sklenil sem maščevanje.maščevala se jim bom.razkrila vse.takoj ko pridem vn bom vsem pokazala kdo sem kaj sem,da nisem iztrebek nisem bedakinja.nekoč me bodo celo prosili za uslišanje.priklanjali se mi bodopriklanjali se bodo kot služabnik gospodarju.veselim se že ko minejo ta tri oz. 4 leta.
___________________________________________________________________________________________
jaz mateja:

moja cimra sanja:

_______________________________________________________________________________________
z svojo cimro sanjo sva bile najboljše prijateljice.istočasno so naju zaprli in istočasno naju bodo izpustili.kar je na mojo srečo čudovito!lahko bova skupaj.iz vhoda se je slišalo kričanje in jokanje neke punce,ki se nama bo očitno pridružila v celici.ime ji je bilo staša bila je taka grda.
________________________________________________________________________________________
staša:

________________________________________________________________________________________
začela sem jo zbadati z takim:grdoustnica!grdoustnica!
ona je bila tiho do večera.zvečer se je usedla in nekaj iskala in govorila.v roki je imela nož.
začela je rezati rešetke rezala e ure in ure ter govorila naj ji pomagava.medve se zanjo niti zmenili nisva.medve sva dve rezali rešetke cel dan razen 10 ur in pol in ceelo noč razen kakšnih 200 dni.no in nič ni bilo.tako tudi z njenim trudom nebo nič polno neprespanih dni za nič.ja pa tudi če bi ušle bi nau zaprli...............
_______________________________________________________________________________________
next?
21. julij 2012
next
21. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg