Forum
Jaz bom pisal knjigo, ki je nekakšno nadeljevanje knjige, ki sem jo pisal prej. Če se jo še spomneš ali pa je še nisi prebral imaš tukaj link: http://www.igre123.com/forum/tema/nujemanje-custev/195117/ Sedaj se lahko pisanje začne.

Kako se ti je zdela prejšnja knjiga NEUJEMANJE ČUSTEV (če si jo prebral)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. november 2017
1.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zjutraj sem se zbudil in uslužbenec Lan mi je prinesel zajtrk. Pojedel sem ga in odšel v šolo. Moja šola se je imenovala Groove North College. Prvo uro smo imeli matematiko in na našo srečo ni bilo učitelja zato smo imeli prvo uro prosto. Vsi smo bili veseli in jaz sem se odšel pogovarjati z prijateljema Ericom in Rayem. Ray me je vprašal kako se mi zdi, da bo letošnje leto. Jaz sem mu odgovoril, da pričakujem, da bom tudi to leto odličen. Nato so nas poklicali v pogovorni kotiček in tam smo se pogovarjali.
Naredili smo tudi sliko in tam smo dejansko zelo zabavali. Ray me je vprašal ali mi je všeč pesem One call away. Jaz sem mu odgovoril, da mi ni najljubša ampak, da mi je pa kar všeč. Tedaj je zazvonil zvonec in odšli smo k pouku. Po drugi uri me je Eric vprašal, če sem v katero zaljubljen. Jaz sem mu odgovoril, da ne. Nato je zazvonil zvonec in spet smo odšli nazaj k pouku. Po pouku... Odšli smo domov.

Doma sem se preoblekel in odšel v Dance club Dancers. Tam smo se vsako leto dobivali in tekmovali kdo lepše pleše. Tedaj nam je Katrin povedala, da gremo letos na Evropsko tekmovanje, če se tja uvrstimo. Vsi smo bili veseli in odšli smo vaditi za naslednji Dance Open, ki smo ga prirejali vsako teden.
27. november 2017
Nato sem vprašal Raya in Erica, če bi plesala z mano. Ona dva sta povabilo sprejela. Nato smo odšli vaditi. Odločili smo se, da bomo zapeli pesem Rock,n rol, ki je šla takole:
Rock,n rol
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rock,n rol
ne premika šol.
Ne premika avtov ali pa šol, Olimpija je na Derbyu zadela gol.

Rock,n rol,
je nora zadeva,
ki po celem svetu odmeva.
Rock,n rol,
se z kitaro igra
ob njih pa bobni
razbijajo do neba.

Rock,n rolu,
se še bas doda,
kitara pa se primeša kot velika želja Šoštanj Teš-a.

Rock,n rol,
je nora zadeva,
ki po celem svetu odmeva.
Rock,n rol
se z kitaro igra
ob njih pa bobni
razbijajo do neba.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Katrin nas je med vajo posnela. Med vajo sta se nama ne, da bi videli pridružila še Kaj in Rex.
Nato smo odšli v lokal po en sok. Mihu sem rekel naj mi, da dva ananasova sokova. Miha mi jih je takoj naredil in popil sem ta odličen mrzel ananasov sok. Mihu sem rekel, da je ta sok zelo dober nato sem nazaj odšel na vajo. Sedaj je nama z Ray Eric pokazal en zelo dober korak za plesno točko, ki smo jo pripravljali. Nato smo končali z vajo in odšli domov. Doma sem vprašal mamo zakaj je tako zaskrbljena. Odgovorila mi je, da ni nič zaskrbljena. Ne, da bi ji verjel sem odšel v svojo sobo in zaspal. Tedaj je moja mama ga. Liza Smith povedala njenemu osebnemu tajniku, da naj poišče njeno kristalno skodelico, če ne bo odpuščen. Jezna je odšla spat. Tedaj je Max osebni tajnik gospe Lize odšel iskati kristalno skodelico.
Tedaj je Max odšel spat.
27. november 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg