Forum
Ok vem da je to že moja šesta zgodba a nujno jo moram napisat!
Kar prišla mi je v glavo in ne bi je rada pozabila in zato jo bom napisala!
Govorila bo o dekletu ki že odkar pomni živi pod zemljo.
Kako se je znašla tam?
Kaj bo odkrila?

vse izveste v zgodbi če jo bom napisala!

Jo naj napišem?

Ali jo naj napišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. september 2010
u28357
u28357
itak da jo napiš
22. september 2010
Napiš jo
22. september 2010
Ok.

Živjo. Stara sem 12 let.
Kako mi je ime nimam pojma saj že odkar pomnim živim v temi. Vse naokrog je samo tema. Nikogar ne poznam nihče ne pozna mene in jaz sem osamljena.
Družbo mi delajo mrtvi ljudje ki so pokopani pod zemljo. Kako sem se jaz znašla tu ne vem. Vem da bi rada šla od tod. Od kar sem stara 12 si to želim še bolj kot prej takrat sem se počutila zelo močno.
Tako močno in takrat sem imela občutek kot da sem sposobna začarati. In res tisti trenutek sem vedela kaj storiti. In potem...
Kar naenkrat sem pred sabo imela svetlobo. Prvič od kar pomnim jo vidim.
22. september 2010
Aja pa to je izmišljena zgodba.
22. september 2010
next?
22. september 2010
next?

Ja ali NE?
22. september 2010
u28357
u28357
ja

n
ne
nex
next
nex
ne
n
22. september 2010
nextala bom jutri.
22. september 2010
Posvetila sem naokoli. Vrat ni bilo videti. Končno sem jih našla. Toda bila so zaklenjena. No pa sem tam sem pomislila. Takrat sem se spomnila. Če lahko pričaram svetlobo bom lahko tudi vrata odklenila.
Svetlobo sem poslala gor da mi je svetila in sem pomislila vrat moram odpreti, vrata moram odpreti vrata... In skozi roke mi je poletela modra svetloba ki je vrata odprla. Stekla sem naprej hodnik je bil dolg in dolg potem pa sem prišla do ulice brez izhoda.
Prvo sem mislila da sem šla v napačno stran takrat sem s svetlobo posvetilaa k stropu. Tam je bila luknja a ni bilo lestve ali vrvi. Pa bom skočila. Sem pomislila. odrinila sem se od tal in sem se z rokami prijela luknje. Potem sem se odrinila in pristala sem v čudnem okroglem podzemnem hodniku ki je bil temen a svetlejši od prvih dveh. Takrat je postal popolnoma svetel in pred mano je stal črnolas fant rekel je:

Pridi pri meni boš navarnem hitro.

Kdo si? Sem ga vprašala.

Alex sem pridi greva do moje hiške, tam boš na varnem!
23. september 2010
next?
24. september 2010
u8763
u8763
naprej
24. september 2010
u28357
u28357
next
24. september 2010
Alex kam greva? Sem vprašala.
Do moje koče. Je rekel Alex.
Kje pa je tvoja koča sem vprašala.
Spodnje nadstropje je pod zemljo zgornje pa na naravni svetlobi. je povedal Alex.
Alex kako bova videla? Sem ga vprašala. Svetlobe ne bom več dolgo mogla držat. Brezskrbi bom jaz uredil tudi jaz znam čarati. Je povedal Alex.
Pričaral je svetlobo tako da je ni bilo več treba držati meni, Odpravila sva se daleč pa sva prispela do koče.
To je moja koča. Je povedal Alex.
24. september 2010
u28357
u28357
nExT
24. september 2010
u10862
u10862
next!!!!!!
24. september 2010
ok že pišem!
25. september 2010
Alexsova koča je bila zelo lepa. Že na zunaj.
Ko sem vstopila noter pa sem videla.
Spodnje nadstropje je bila majhna kuhinja zraven pa je bil lesena lestev.

Vodi v zgornje nadstropje? Sem vprašala.
Ja lahko greš pogledat jaz bom pa pripravil zajtrk.
Je rekel Alex.
Splezala sem po lestvi.
Zgornje nadstropje je bilo prečudovito. Morda zaradi naravne svetlobe morda zaradi tega ker je bilo preprosto čudovito.
alex je splezal gor.
V roki je imel pladenj s hrano.
Kakšna hrana je to? Sem vprašala.
To so zmešana jajca, za vsakega ena hrenovka, piščanji nageci in kruh. Je povedal Alex. Dobro zgleda sem rekla in si vzela en piščančji nagec.
25. september 2010
u8763
u8763
naprej
25. september 2010
Sploh se nisem zavedala kako hitro čas teče. Kmalu se je stemnilo.
Bolje bi bilo da bi šla spat. Je rekel Alex. Za nama je naporen dan. Jutri pa te bom peljal v našo vasico prav lepa je. Je predlagal Alex. Strinjala sem se saj sem bila zelo uturjena.
Naslednji dan sem se zbudila. Oh kako je bilo lepo nebo! Stekla sem k oknu pogledati. Bilo je lepo rumeno oranžno rožnato. Občuduješ sončni vzhod? Je vprašal Alex. Jaz se vedno zbudim dovloj hitro da ga grem gledati. Kako je lepo nebo. Sem rekla.
Preden te peljem v vas bi te rad vprašal nekaj. Kako ti je ime? To je pa dobro vprašanje. Sem rekla.
Torej ne veš svojega imena? Je vprašal Alex.
Ne. Sem rekla. Že odkar pomnim živim pod zemljo in včeraj sem prvič videla svetlobo.Pojma nimam kako mi je ime.
Lahko pogledava. Je predlgal Alex.
Presenečeno sem ga pogledala.
Znam izvesti urok ki ti bo pomagal da se boš spomnila nekaj prizorov ki se jih ne. Je povedal Alex.
Bi to naredil za mene? Sem vprašala.
Bi ja. Je rekel Alex brez oklevanja.
Prav sem rekla.
Čez pet minut sem nenadoma videla:
Sedela sem kot čisto majhna punčka v Maminem naročju. Kako je ljubka moja sestrica Lily je rekel vesel glas.
Ja res je ljubka so pritrdili vsi ostali.
Takrat sem se igrala z igračkami v stajici poleg mene je ležala čisto majhna punčka. Videti je bila leto mlajša.
A nista Lily in Ginny skupaj tako ljubki? Je vprašal isti glas kot tisti ki je rekel kako je Lily moja sestrica ljubka. Prav imaš Angelina re sta ljubki je rekel ženski glas.
Takrat sem bila videti stara kakšne tri leta. V rokah me je držal črni moški ki je rekel:
Končno bom imel otroka vsvojem podzemnem kraljestvu!
Končnio bom imel koga ki bo čaral za mene!
Zakričala sem. A ta krik je bil moj iz sedanjosti. Takrat sem se spet znašla v Alexsovi koči.
Kaj si videla? me je vprašal Alex. Si izvedela svoje ime. Prikimala sem.
In nato sem rekla:

Prvo sem bila v maminem naročju tri dni po tistem ko sem se rodila, v naslednjem sem bila z mlajšo sestrico v stjici v zadnjem pa me je vrokah držal črni moški ki mej je pripeljal pod zemljo. Sem razložila.
Kako pa ti je ime? Me je vprašal. Lily sem. Sem mu povedala.
Pridi Lily greva vas ti bom pokazal.
25. september 2010
next?
25. september 2010
Tam ko piše jaz v drugem spominu bi moglo pisat jaz v trtjem spominu!
25. september 2010
NeXt
25. september 2010
u28357
u28357
next
25. september 2010
Vas je bila čudovita.
v njej so bile različne trgovinice, hiške, bila je ena šola, en vrtec, zdravniška in zobozdravniška ambulanta, knjižnjica, pošta, trgovinica z živalmi, ena restavracija, Ogromna hiša ki jo je stražila ograja.
Kaj je to za neka hiša? Sem vprašala Alexsa.
To je hiša v kateri je živila princesa annabele.
Zdaj je to muzej.
A tako. Sem rekla.
Pridi tam je bila moja koča za počitnice tu je pa moj dom. Pokazal je na hiško. Odprlo nam je dekle ki je bilo videti staro kakšnih 17 let.
Nasmehinila se je Alexu in rekla: Bratec kdo je tvoja nova prijateljica?
To je Lily. In je moja PRIJATELJICA je povdaril.
Aha torej nimaš punce a! No James je na obisku!
Kdo je James? Sem vprašala. James je fant od Kaite. Kaite je moja starejša sestra April pa mlajšaaaaaaaaaaaaa! Ravno takrat je v glavo dobil blazino. Pred njim je stalo dekle. Videti je bilo staro kakšnih 9 let.

Živjo sem April! Kako pa je tebi ime? Me je vprašala.
25. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg