Forum
Živijo. Ime mi je Laura in starši so me dali v sirotišnico. Imam komaj 13 let in rada sem zabavam. V sirotišnici pa je tudi moj brat Nik , ki ima 15 let in moja BFF Katja ki ima 13 let kot jas. Nekega lepega sončnega dne smo vsi pristali v sirotišnici in nevemo zakaj. Smo emoti .
No , to sem jas :

Moja BFF Katja :

to je pa moj starejši brat Nik :

Nekega dne sem v sirotišnici spoznala 14 letnega Luka , v katerega sem se takoj zaljubila. Kar dobro sma se tudi razumela. To je Luka :

Naj napišem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. marec 2011
ok nextam zdej
20. marec 2011
u37380
u37380
kere glupe slike
20. marec 2011
Luka je bil zabaven in dobro sma se razumela. Ko smo prišli v jedilnico pa se je začel med mano in Katjo pogovor : L - jas laura K - katja BFF od mene

K - waw poglej tega lepotca ! Ga poznaš ?
L - ja poznam ga in dobro se razumema. Novi tukaj je in ime mu je Luka. Res je lušen ( s prstom sem še pokazala na njega )
Potem pa je prišel Luka in očitno je bilo , da je pogovor slišal. Bilo mi je malo nerodno ampak nič nisem mogla. Potem sma se šla z Lukom sprehodit po hodniku in vnel se je pogovor med nama : L - luka J -jas

L - Laura ?
J - jap ?
L - vem da se poznama komaj 2 dni ampak..všeč si mi..
J - aha..bi rad še kaj povedal ?
L - jas ... rad bi te poljubil ker sem se zaljubil vate.
J - ( tudi sama sem bila v njega a mi je bilo nerodno priznat )
Takrat sma se z ustnicama približala in to bo gotovo najn prvi poljub. Toda uničila ga je sestra ki skrbi za nas in to Nancy . Stara je 26 let in je zelo prijazna. Toda to ji zamerim da mi je uničila prvi poljub. Bilo je zelo napeto sedaj pa je vsa napetost izginila. Tedaj je rekla , da moramo vsi v modro dvorano saj se bo danes en iz sirotišnice poslovil. Postalo mi je tesno pri srcu saj sem se zavedala , da je lahko kdo izmed nas 4. Objela sem Nika , Katjo , na konco pa še Luka in v objemu sem čakala , da pove kdo bo šel.

Danes se bo poslovil...........................................................................................................-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-
---
-
- Nik ... Vrbančič......
Ne !!!!!!1 Bratec moj ljubi !!!!!!!!!!!! Tako rada ga imam nočem ! Nočem sama živet. A morala sem pustiti da osoda tako naredi. Tako sem ga še zadnjič objela in žalostno je zapustil sirotišnico. Jutri se spet 2 poslovita je rekla Nancy. In prišlo je jutro.
Danes se iz sirotišnice poslovita................................................................Luka in..........................................................................Katja.........Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! To je vse kar še imam v življenju in še to bo odššlo ? V joku ki ni ponehal sem objela Luka in mu svoje mokre ustnice prvič prilepila na njegove. Takrat je minila bolečina. A komaj ko ga ni bilo več , sem se zavedala kaj in koga sem izgubila. Tako je šel Luka k družini Kotnik Katja pa k tisti , ki je posvojila že Nika.. Sedaj živi z Nikom ... Sredi noči pa sem ob moji postelji zagledala Luka..močno sem se prestrašila in Luka mi je rekel , da je prišel pome....................

nextam ?
20. marec 2011
To je Nancy :

varuška v sirotišnici.
20. marec 2011
Moja soba v sirotišnici :

nextam ?
20. marec 2011
jercky99 tvoj komentar me sploh ne zanima če je nespodoben ga zase zadrži. Ali pa sploh sem ne hodi če te ne zanima.
20. marec 2011
od drugih me pa zanima pa kajkoli bo samo ne od vas nesramnic
nextam ? (1 next al 2 )
20. marec 2011
dajte koment plis
20. marec 2011
u36350
u36350
next
20. marec 2011
u37380
u37380
tri dni čakaš na 2 nexta fak hahahahaha
20. marec 2011
saj si mi fauš ti pa ga sploh ne dobiš ker si luzerka kurba
20. marec 2011
next
20. marec 2011
ok nextam
20. marec 2011
Rekla sem mu , kaj bodo rekli drugi a je vztrajal pri tem , da grem z njim. In res šla sma skupaj sma pobegnila k zdaj njegovim novim staršem v sijaju ljubezni..in paziti sma morala , da se ni zbudila varuška Nancy in drugi ter bi naju zalotili..nevem kaj bi potem. A na srečo nama je uspelo pobegniti brez , da sma koga zbudila in noben naju ni videl. Zjutraj sta me Lukatova nova starša dobro sprejela in spala sem lahko v Lukatovi postelji saj je imel zelo veliko. Tako smo se odločili , da gremo v trgovine meni po oblačila saj nisem imela dobesedno ničesar le te kavbojke in to majico..kupili so mi veliko oblek , kavbojk , španaric , sexy in hot majc in čevljev brez pete , športnih..in še bi lahko naštevala. Povedali so mi , da so bogati. Tako nama ni z Lukom nič manjkalo še najmanj pa ljubezni. Bila sma namreč srečna in denarja nisma potrebovala le želela sma , da bi se imeli vsi radi. Nekega dne pa je moral oče Bojan na službeno potovanje. Tako smo jas , Luka in mama Julija ostali doma sami očeta pa 1 teden ali več nebo.

Mama Julija :

Oče Bojan :
http://img829.imageshack.us/i/freddieraynernevsmodelm.jpg/
Oba sta bila mlada in prav luškana skupaj.

next ?
20. marec 2011
u36350
u36350
JA!
20. marec 2011
čakaj še en nextr xd
20. marec 2011
u36350
u36350
next!
20. marec 2011
ok ok bom
20. marec 2011
Odločila sma se , da obiščema Nika in Katjo saj sma bila njuna soseda in sma ju pogrešala. Najprej sem pahnila Niku v objem nato pa sma se z katjo začeli pogovrajatt : K -katja J-jas
K - a veš da imam novega fanta ?
J - jaja..a me spet vlečeš za nos ?
K - ne čisto zares včeraj me je prosu oz. vprašu..in to je N...
J - (jo prekinem in ji skočim v besedo ) Nik ? Hočeš reči moj brat ! haha to je pa res lepo
ti in nik ter jas in Luka popolno . Toraj...bodoča moja sestra xd kot neločljivi sestri boma po poroki. Prav imaš. Je dodala in se nasmehnila. Potem pa je v pogovor segel še Nikk in Luka. Pogovor Zdej : N - nik L u- luka K - katja - L - jas laura

N - ey to je moja nova punca Katja !
L - vidim ja ! Lepo da si si končno eno našel bratec moj..
N - hihi...
Lu - jas sem pa fant tvoje sestre Nik
vsi : Haha !
N - lepo to ! Bratec moj 2 xd neločlljiva brata boma če se poročita !
K - Nik a ti nekaj veš ?
N - kaj pa ?
K - da te ljubim !
L - luka ti si bolano lep haha tudi jas ljubim tebe.
Lu - haha mala moja saj veš da tudi jas tebe xd

Tako smo preživeli večer ob tem nakladanju ljubezni. Bilo je že polnoč in nismo morali zaspat zato smo se odločili , da se gremo flašo resnice. Prišla sem na vrsto jas in Katja mi je dala izziv da morem poljubit oz. nardit Luku francoza. Postalo mi je malo nerodno ampak morala sem. Bo že videla.. sem si mislila. Ko sem prišla jas na vrsto , sem ji dala izziv da se z Nikom mora 5 minut neprenehoma poljubljat . Vsi smo se smejali. Potem smo zaspali.

next ?
20. marec 2011
aja 2 nexta
20. marec 2011
dajmo čaakam..
21. marec 2011
u36350
u36350
next next!
21. marec 2011
nextnextnext res si dobra pisatlca
21. marec 2011
u31557
u31557
bedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
21. marec 2011
hvala Nika223
hvala Emo__Star
zaly : vtihni
21. marec 2011
nextam
21. marec 2011
u39401
u39401
next...uau
21. marec 2011
Drugo jutro , ko smo prišli domov je mama Alenka rekla , naj ne pozabimo , da ima čez 2 meseca mala Klara rosjtni dan - novo leto. Odločii smo se , da spet malo obiščemo otroke v sirotišnici. Tako sta se odločila , da posvojita še eno punco ki je imela 12 let in je bila včasih prava tečka .Ime ji je bilo Teja. Teja je bila prikupna majhna punca , mali emo
Tako zgleda TejA , moja nova sestra :

A z Tejo se nisma najbolje razumeli , saj mi je zagrenila življenje. Ko sem bila nekje na obisku pri Niku , mojemu starejšemu bratu in Katji , je Luku nekega dne povedala , da sem mu vkradla verižico , ki jo ima najraje in jo že dolgo išče. Zato se Luka nekaj dni ni menil z mano. Nekega dne pa : Teja se je odločila , da gre z Lukom na sprehod, ko je šla še po torbico , ji je pred Lukom padla na tla in iz njej tudi verižica : Šok za Luka ! Zakaj si mi lagala , to je nesramno ! Teja , sovražim te ... zaradi tebe misli Laura da je nemaram ! Kaj pa te sploh poslušam . In zbežal je po stopnicah v mojo sobo , kjer sem jokala. Rekel je , naj mu oprostim saj nisem kriva ampak Teja jo je nekam dala v torbico , ko jo je našla . Potem sma se objela in sklenila , da se Teji maščujeva. Ampak nisma vedela , kako zato sma sklenila , da naredima načrt.

next ? (2 nexta )
21. marec 2011
katthy_rose hvala za še en next
upam da jih bom spet dobla tolko : P
21. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg