Forum
to bo zdle malo poučno ampak to bo zgodba kar se mi je zgodilo v resnici.neko soboto smo se preselili v kranj.pre šolala sem se. prvič ko sem stopila čez vrata so me vsi začeli čudno gledti.zgledalo je tako kot da me nebi marali.

ali ti je všeč

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. januar 2011
potem sem stopila v naš razred.zelo je bilo grozno. učiteljica me je posedla k vanji.v srcu me je kar stisnilo ko sem pogledala v njen zvezek.tako veliko napak je bilo da jih sploh nisem morala preštet.prva ure je bila matematika.ta vanja mi je skos špegala pa še očala je imela.vprašala me je koliko sester ali bratov sem imela.malo časa sem molčala a potem opogumila eno sestro in enega breta...
28. januar 2011
dej nadaljuj
29. januar 2011
imeli smo malico.ko sem jo pojedla sem skoraj bruhala.zato ker je bil v vodi ščurk.naj huje je to da sem ga skoraj pojedla.mim je prišel en čudak in me vprašu:kok sem stara.rekla sm 13 let.na vse zadnje je končno pozvonil zvonec.začeli smo z zgodovino.tko je bla dolgočasna da sem skoraj zaspala.učiteljica me je kr na enkrat poklicala...
30. januar 2011
next
30. januar 2011
ustrašla sem se.nič nisem vedla.za zgodovino mi je dala cvek.v srcu mi je postalo grozno.to je moj prvi in zadnji cvek v živlenu.malo za tem sem pogledala na urnik kazale so še tri ure.povesila sem ramena.spet je bil odmor...
30. januar 2011
šla sem v avlo ker se mi je že vrtel v glav.pa je tm en hut fnt mim pršu.js sem se delala da ga ne videm.udmor se je končov.imel smo športno.zelo staro učiteljico smo imel za švz.ka smo šli v telovadnico sem si rekla:na tej šoli je nekaj zelo čudnega.vprašala sem majo koliko je stara učiteljica.rekla je 64 let.zelo sem se začudila...
31. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeexxxt please...
31. januar 2011
nneexxtt
01. februar 2011
u36651
u36651
next
07. februar 2011
ta učiteljica je bila tako čudna.dala nam je otroške igre.švz se je končou.in s tem tut pouk.tko sem bla vesela da se je pouk končou.odhitela sem domov.doma sem vzela svoj dnevnik in zapisalaANES 6.11.2008. naj slabši dan v mojem živlenju.prišla sem na novo šoli.že danes mi je bolo grozno.kako mi bo grozno še na prej.in stem je nastala pesem.tega pa vam še ne povem...
08. februar 2011
next
10. februar 2011
u20140
u20140
nextt
10. februar 2011
u36228
u36228
next!!!!
10. februar 2011
moj tečn brt je pršu domou.pa me je začel zaibavat kašn čudak sem ka sem v novi šoli.pa sem mu rekla .ti si ppa piflar kar je res.ma mi vrne ti pa visolc.no tko se začne najn prepir.po naju mami ustau. a bosta že nehala!!!!! pa zmeri uba rečeva da bova.pa se nikoli ne konča.po pa pozvpni na zvoncu ena punca.pa reče a lahko dobim lizo.prepoznala sem njen glas.to je bla sara moja prijateljica iz kranja. tko sem bla vesela da živi skor v istmu bloku...
10. februar 2011
u36228
u36228
next!!
10. februar 2011
next
11. februar 2011
no šla sm vn k njej.imela je 4 nove prjatlce. 3je so imele fanta.pa še sara ga je imela.fanti so mogl it v trgovino.sara me je spoznalaa s njenim frendicam.na moji levi je hana ki je stara 12.na desni lina ko je stara 18.in pred mano kaja ko je stara 14.no hana,lina in kaja naj vam predstavim mino žagar stara je tok k jst 13.pogledala sm kajo in rekla.čakaj malo ti hodiš v 8.a. ja tja hodim je rekla važično.ulile so se mi solze.kaj takega se mi še ni zgodilo pred frendi.s saro sva se pogovorili.povedala sem ji da me kaja sovraži. ker mi je danes ko sem bila v šoli skos težla.sara me je grdo pogledala in rekla.kaja že ni taka.potem sva se zelo sprli.jokasto sva stekli v svoje smer...
11. februar 2011
next!!
11. februar 2011
next
huda zgodba lizika moja!!!
25. februar 2011
next
27. februar 2011
zjutraj pa sm zelo zgodaj ustala.stekla sm vn.uzunaj ni bilo nič razn vetra.na enkrat pa se prikažejo hana,lina in kaja.pridejo do mene in rečejo.da se nikoli več ne smem prikazati ozunaj.stekla sm notri da nisem zamudila šole.danes mi je bilo v šoli še bol grozzno.danes pa vanje ni bilo in zravn mene je prisedla nova sošolka...
04. marec 2011
next
next
next
next
06. marec 2011
next
25. marec 2011
next
26. marec 2011
next
31. marec 2011
ime ji je blo hana.začel smo s poukom.najprej smo mel matematko.hana je skos govorila račune potih. primer 50+65.tko da nism mogla računat tut js.na konc sm mela polovico tm ene 14 računov narobe in to sam za radi hane.ka smo mel pouk sm celo uro gledala uro.končno je bla ura tok da smo mel konc pouka.odhitela sm domou.doma me je čakala mtka.rakla je da gremo k babi pa dedijo.šla sm u avto med tem pa sm vidla u moji torbici sporočilo od sare.prebrala sm ga in sm rekla fotru da ne morm jit z nimi.odhitela sm k sari in pozvonila...
01. april 2011
zloo zanimivoo next
plissssss
05. april 2011
next
16. april 2011
next
26. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg