Forum
Delček zgodbice:

"Rose, kje si?" ne vem zakaj bi mu povedala kje sem... Lagali so mi vsi! Živela sem v lažeh, z lažnimi starši, lažno sestro in bratom, nisem to za kar sem mislila da sem... moje ime ni moje, to življenje ni moje, vse se je spremenilo z grozno resnico, ki sem jo izvedela od mojega PRAVEGA brata! Nevem več niti tega kdo sem in komu lahko sploh verjamem. Moji bogati starši so me pustili odraščati v revni družini, verjetno zato ker sem jim bila v napoto, zakaj so me našli prav zdaj? zakaj so mi uničili moje življenje? čeprav je bilo lažno, jaz tega nisem vedela in oni so me imeli radi enako kot da sem njihova prava hči! Namesto tega da bi mi to povedali na lep način, oni so storili prav nasprotno od tega in zakaj bi torej šla z njimi? kako naj vem da mi ne lažejo? kako naj jim verjamem da me imajo radi, če so me zapustili čeprav so bogati?

Želite da nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. avgust 2016
Zgodba govori o dekletu ki je odraščala v revni družini čeprav je rojena v bogati in vplivni družini ki jo je ob rojstvu zapustila. V tej zgodbi se dekle zaljubi v bogatega fanta, sina predsednika in člana popularne pevske skupine.
17. avgust 2016
Next!
17. avgust 2016
Next
17. avgust 2016
Hvala
Next pride jutri
17. avgust 2016
u193768
u193768
Next
17. avgust 2016