Forum
u150334
u150334
heyy
Jaz imam tudi svojo žalostno zgodbo in bi jo rada delila (zgodba sicer ni resnična ampak izmišljena).

ŽIVLJENJE V JOKU
jaz sem Harley Brendon.Jaz imam življenje v joku.Oče me je pred 10 mesecem posilil.Imam 15 let.
Rodila sem dve punčki po imenu Lily in Jenny.

One dve so vse zame ker moj oče po porodu dobil infarkt in umrl,mama pa mi je že pri 4 letih odpotovala v raj.Sama sem ve eni veliki hiši vili Brandon.

Ta hiša je tako ogromna da sem se že veliko krat zgubila.Vsak dan jokam pred sliko moja mame.Lily in Jenny imasta šele en mesec in nevem če bom lahko skrbela za niju.

Nadaljujem ko dobim 2 nexta
17. december 2013
next
20. december 2013
u157816
u157816
next
20. december 2013
u150334
u150334
Sicer sem bogata od tal do neba ampak trpim isto kod otroci v afriki.Želim si mir in ljubezen.

Privoščila sem si malo zabave in odšla ven.Lily in Jenny pa sta ostali doma s baby sitter Dolores.Njej zaupam vse.No šla sem v disco teko in malo zažurala.In ker naenkrat priden en fant in mi polije pivo na mojo obleko.Neznan fant se mi oprosti in me obriše.Rekel mi je da se imenuje Niall in takoj sem mu oprostila.Potem ko mi je končal brisati obleko se je pogasi dvignil in rekel:A se bova še kdaj videla? Počutile sem se kod v pravljici in nisem mogla vrjeti.Rekla sem mu :Ja.Nato me je povabil da me pospremi do doma da si zamenjam obleko in da greva na vročo čokolado v Larnis Caffe.Zamenjala sem si obleko in sva odšla.Pogovarjala in pogovarjala sva se.

Nadaljujem čez dva nexta!
20. december 2013
next
20. december 2013
u157816
u157816
next
20. december 2013
u150334
u150334
Nato me je Niall pospremil domov.Pred vrati pa me je poljubil.Mislila sem da sanjam saj je bil zelo lušen.Dal mi je listek s njegovo telefonsko številko.Odšla sem notri v hišo in videla Dolores s Lily in Jenny.Zahvalila sem se ji sto krat.Vlegla sem se v posteljo in si rekla wow!
Lily in Jenny sem dala v posteljico in jih poljubila.Gledale so me kod da so se mi smehljale.Vlegla sem se v posteljo in zaspala.Spala sem do 9ih zjutraj.In na oknu je kar naenkrat začelo ropotati .Videla sem Niala in mu rekla :Kaj pa delaš tukaj???Nridi dol nekam te bom peljal!Oblekla sem se in prišla dol s Lily in Jenny.Saj sem nialu povedala da imam otroke.Niall je rekel da lahko grjo z nama.Lily in Jenny sem odložila v košarico od kolesa in smo se s kolesi nekam odpeljali.Tedaj mi nial reče poglej na levo!Videla sem travnik s samimi rožami ostala sem z odprtimi usti saj nisem mogla vrjeti.Začela sem se metati po travniku in uživati zgledala sem takole:

Niall se pa je igral s Lily in Jenny.Ko sem pa jih pozorno gledala sem pa videla da so si zelo podobni.
________________________________________________________________________________
Kaj je Harley rekla Nialu o podobnosti?
Kaj se bo vse dobro končalo?
Se bo zgodila nesreča?
________________________________________________________________________________
Vse boste izvedeli ko dobim 2 nexta.
21. december 2013
u157816
u157816
next
21. december 2013
spelieee
spelieee
next
04. april 2014
neext
08. april 2014