Forum
heii! ja, že spet bom napisala eno zgodbico. upam, da vam bo všeč. malo bo ljubezenska, malo pa bo govorila o igralstvu in prijateljih, pa seveda še o vsem tistem kar spada zraven...

heii!
ime mi je Nina in stara sem 18 let. živim v Hollywoodu in najbolj na svetu si želim postati igralka. to mi je že skoraj uspelo, saj so me na veliko avdicijah pohvalili, a na nobeni še nisem bila sprejeta- za zdaj.
imam pa seveda najboljšo prijateljico Majo. obe prihajava iz Slovenije, a sva se pred mesecem dni skupaj preselili sem.

Nina:

Maja:

1. poglavje

"poklicali so." je kričala Maja, ko sem vstopila v stanovanje. "kdo je klical?" sem slabe volje vprašala. danes je šlo vse narobe. na eni izmed avdicij bi skoraj ubila člana žirije, na drugi sem pozabila besedilo, da naslednjih sploh ne bi omenjala.
"igrala boš v filmu." je zaklicala in me objela. "kaj?!" sem nekoliko zmedena vprašala. "v novem delu Mamma Mie boš igrala glavno vlogo- Sophino hčerko." je zaklicala.
"kaj?!" sem še enkrat zaklicala, a tokrat nekoliko bolj veselo. "tooo!!" sem zaklicala. "pa ti, si imela kaj sreče?" sem jo polna pričakovanj vprašala. le žalostno je odkimala. "ah, prepričana sem, da boš jutri imela več sreče." sem ji rekla tudi sama malo potrta...

nextam?
16. maj 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!
16. maj 2011
next
16. maj 2011
next
16. maj 2011
next
17. maj 2011
nexti
17. maj 2011
u33835
u33835
NeXttttt ♥♥
17. maj 2011
u28341
u28341
next!!
17. maj 2011
odšla sem v sobo kjer sem našla pismo, oziroma bila je pogodba. "kako lahko imam takšno srečo?" sem sama sebe vprašala.
"jutri moraš iti k režiserju." mi je rekla Maja in se naslonila na omaro. "jutri?" sem vprašala. "ampak jutri imaš zabavo." sem rekla presenečeno.
"prestavila jo bom." mi je rekla in odšla. videla sem, da je žalostna, zato sem se odločila prestaviti srečanje z režiserjem.
"ja, prosim?" je rekla ženska- predvidevala sem, da je tajnica. "lahko dobim Jamesa?" sem vprašala nekoliko napeta. "kdo ste?" me je še vprašala. "sem Nina igrala bom Vanesso v drugem delu Mamma Mie." sem rekla in le upala sem, da me bo prevezala do Jamesa.
"no potem se bo pa takoj javil." mi je rekla z nekoliko bolj veselim glasom. čakala sem in čakala in končno se je javil.
"Nina, živjo!" je rekel tisti božanski glas- ne vem zakaj a režiserje sem si zmeraj predstavljala kot stare moške, ki so bili že čisto sivi. ampak James je bil vse prej kot star, bil je le nekaj let starejši od mene, vsaj tako sem predvidevala.
"dober dan, kličem vas, ker bi rada prestavila jutrišnjo srečanje." sem rekla kolikor sem mogla vljudno. "ste bolani?" me je prav tako vljudno vprašal James.
"ne." sem odgovorila nekoliko nevedna, saj nisem vedela zakaj me sprašuje takšne stvari. "potem žal ne moreš prestaviti srečanja. a mislim, da bi bilo najbolje, če prideš, saj v Hollywoodu ne boš več dobila take priložnosti." je rekel, mislila sem, da bo prekinil a ni, sama bi bila bolj vesela, če bi prekinil saj nisem imela pojma kaj naj rečem. ko pa sem končno nekaj rekla je bilo to grozno."kaj?! prepričana sem, da lahko dobim še veliko služb." bilo me je neizmerno sram in sedaj sem si res najbolj želela, da bi prekinil, a ni.
"kakor želiš." se je nekoliko zasmejal in končno prekinil.
"groza." sem rekla in šele sedaj opazila, da tudi Maja sedi na postelji. "koga si klicala?" me je previdno vprašala. "režiserja." sama sem to rekla še bolj previdno, saj sem pričakovala Majin značilni izbruh.
"Nina, nora si! takoj zdaj bova šli do njega in opravičila se mu boš!" je zakričala in me odvlekla iz sobe. "ne, nočem tja!" sem tudi sama zakričala. čeprav je Maja imela v mislih drugačen razlog kot jaz, mi je bilo vseeno, samo tja nisem hotela. moj razlog je namreč bil, da me je James naravnost očaral, njegov glas in besede...
17. maj 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!
17. maj 2011
u35404
u35404
next
17. maj 2011
next
17. maj 2011
next
17. maj 2011
nexti
18. maj 2011
2. poglavje

nisem ji mogla preprečiti obiska režiserja, saj me je dobesedno odvlekla do njega. "ne razumeš." sem ji tarnala, ko sva se vozili v taxiju. "morda res ne, a ne bom prenesla, da zamudiš priližnost zaradi zabave." je rekla. "dovolj je bila ena." je še dodala.
nič mi ni bilo jasno. "kako to misliš?" sem jo vprašala. "raje sem šla flirtat s fanti, kot pa na avdicije za model." je rekla in videla sem, da je obžalovala svoje početje. "kaj?! zakaj mi nisi povedala?" sem jo vprašala, bila sem začudena. "najboljši prijateljici sva, vse mi lahko poveš." sem še dodala. "vem, a nisem mogla." je potarnala.
še tisti trenutek sem ugotovila, da se moram soočiti z Jamesom, saj bom tako ali drugače morala delati z njim, če ne sedaj pa sigurno čez nekaj let.
"tudi jaz ti moram nekaj povedati." sem rekla nekoliko neodolčno. "čas za razkrivanje skrivnosti." se je zasmejala, tudi jaz sem se nasmehnila in povedala:" mislim, da sem zatreskana v Jamesa." sem ji povedala kolikor se je dalo previdno.
"kaj?! saj ga še niti videla nisi." se je zasmejala. "ampak...ampak očaral me je njegov glas." sem ji rekla žalostno. tisti trenutek je Maja prasnila v smeh.
"kaj je pa tako smešno?" sem jo vprašala užaljeno. "tako si ljubka, ko govoriš o ljubezni." je komaj rekla.
"tukaj smo." voznik glas naju je zmotil pri pogovoru. "hvala." je takoj rekla Maja in mu v roko potisnila denar. "potem se bova pogovorili." mi je rekla in me potisnila skozi vrata.
"dober dan." sem rekla tajnici, ki me je takoj prepoznala. "Nina, kaj pa ti tu?" je začudeno vprašala. "pogovoriti se mora z Jamesom." se je vmešala Maja.
"potem pa, kar v pisarno." mi je rekla in pokazala na vrata. "kar veselo." mi je zašepetala Maja in se zasmejala.
počasi sem vstopila in ko mi je končno uspelo sem skoraj omedlela. res je bil čudovit, ne samo čudovit bil je prekrasen, a vseeno je bil režiser filma v katerem bom igrala- vsaj upam.
"Nina, kaj te je pa prineslo sem?" me je smeje vprašal. "emmm...emmm. mislim, da bi rada igrala v vašem filmu." sem rekla, nisem se pa imela namena opravičiti.
"vedel sem, da se boš pravilno odločila." se je nasmehnil in stopil proti meni, ker nisem vedela kaj želi narediti sem se umaknila. "saj ne grizem." se je nasmejal.
"vem, a mudi se mi." je bilo vse kar sem spravila iz sebe, nato pa sem takoj izginila iz njegove pisarne...

James:

18. maj 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!!!
18. maj 2011
next
18. maj 2011
u33835
u33835
NeXttttt ♥♥
18. maj 2011
nexti
18. maj 2011
Next ^^
19. maj 2011
Nexxxt ^.^
21. maj 2011
neeeeeext
21. maj 2011
nextam čez eno uro...
22. maj 2011
"kaj se je zgodilo?" me vpraša Maja vznemirjeno. "emm..." nekoliko zavlačujem in se razgledujem po prostoru, ko opazim, da tajnice ni nikjer hitro stopim do Maje in rečem:" noro dober je! ne, ne božanski je!" sem ji govorila. "ampak še zmeraj je tvoj režiser." reče nekoliko žalostno. "vem." dahnem in se obrnem proti izhodu.
ko čakava na taxi se spet začneva vneto pogovarjati. "in kaj boš naredila?" me vpraša Maja. "glede Jamesa?" prav tako vprašam. "mhm.." postala sem nekoliko napeta, saj še nisem ugotovila kako bom preživela snemanje. "če povem po resnici.... ne vem." se dahnila in se zasmejala. "nekako bom mogla preživeti. saj ne bo igral mojega fanta ali kaj podobnega." sem se nekoliko zasmejala. "prav imaš." se je prav tako nasmehnila Maja. "končno taxi." sva si obe oddahnili, ko sva zagledali rumen avto. hitro sva skočili vanj in se odpeljali proti domu.
"kdaj začneš s snemanjem?" me je vprašala Maja preden sva se odpravili spat. "nasljednji teden." navdušeno odgovorim in Maji postavim vprašanjem:" imaš kakšnega novega fanta?" pri tem se obe zasmejiva. "ne, na žalost." reče nekoliko žalostno, a je že naslednji trenutek bolj vesela. "vsaj nekomu gre dobro." mi je rekla in se pokrila z odejo. "če temu lahko rečemo tako." sem še dodala in se tudi sama pokrila z odejo.

EN TEDEN KASNEJE

"danes začneš s snemanjem!" je zakričala Maja in me tako zbudila. zadnje čase je bila zelo vesela, saj ji je vse šlo na bolje. spoznala je kup fantov, pa še delo modela je dobila. jaz pa sem bila vsak dan bolj vznemirjena in na trnih. tako močno sem si želela videti Jamesa, a sem se kljub temu bala.
"nimaš časa cel dan! čez dve uri se začne snemanje!" je še bolj glasno zakričala Maja in se pri tem smejala. "nehaj no! saj že grem!" sem prav tako v smehu zakričala.
čez približno eno uro sem bila pripravljena. "pohiti no!" me je priganjala Maja. "saj že grem!" sem ji rekla, ko sem se kobacala v taxi. "dobro se imej!" je še zakričala, ko sem ji pomahala skozi okno. med tem, ko sem se vozila, sem se poskušala umiriti, a ni šlo. srce mi je poskakovalo in roke sem imela potne.
"tukaj ste!" mi je rekel šofer. plačala sem in hitro skočila iz avta. do mene je stopila ena izmed stilistk in me ogovorila:" živjo! danes so na vrsti vaje in upam, da vas ne bo motilo, da bo režiser igral vašega fanta." nasmehnila se mi je in odšla. jaz pa sem tam obstala kot vkopana. "kaj?!" sem pomislila. vedela sem, da bo zelo težko saj so v scenariju tudi poljubi. "zmogla bom!" sem si rekla in odločno odkorakala proti stavbi...
22. maj 2011
neeeext
22. maj 2011
next
23. maj 2011
next
23. maj 2011
Nexxxt ^.^
23. maj 2011
Nextala bom v pondelk, ker nimam neta (zej sm na fonu)
28. maj 2011
next!
28. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg