Forum
HEY!
Odločila sem se da bom napisala še eno zgodbico.
pišem tudi eno zgodbico z naslovom bogato dekle, kristina, ki jo lahko tudi preberete.

Pa pojdimo k te zgodbici. je izmišljena in glavna oseba se imenuje taylor.
To je ona:

Ima 6 prijateljic, a med njimi se najdeta tudi 2 najboljši.
ime jima je Nicole in Anne.
slike od njiju dam malo pozneje.

Ima pa tudi fanta z imenom alex!
tudi o njega sliko bom dala malo pozneje.

napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. junij 2011
Nicole:

Anne:

njen fant alex:

05. junij 2011
bom kr začela: (taylor je stara 16 let samo toliko)
5.JUNIJ 2011-MOJ ROJ.DAN
zbudim se in zaslišim petje. petje pesmi happy birthday. bolje odprem oči in vidim da mi mama, oče in moja mlajša sestrica prepevajo. no, sestrica je samo mrmrala saj je bila stara komaj 7 let in še ni znala angleško. mama je v rokah držala pladenj, na njem pa je bil vroč čaj in moj najljubši zajtrk-topli sendvič. hvala. se rekla ko so končali s prepevanjem. lepo ste me presenetili! pohrustala sem tisti topli sendvič, oče pa je rekel naj se oblečem, ker me že spodaj čakajo darila. seveda sem jih hotela takoj videti, zato sem res bila hitra.šla sem "dol" in začela odpirati darila.
odprla sem najmanjšo škatlico, v njej so bili prečudoviti uhani! mami? sem jo pogledala.
mhm. jaz sem ti jih kupila. pokima mama. hvala prečudoviti so! sem se ji zahvalila.
odprla sem še ostala darila. v enem je bila čudovita poletna oblekca, v eni škatli pa čudoviti čevlji kateri so "pasali" k oblekci.
mami tedaj reče: v trgovino še morava, po pice, saj veš... za zabavo, ki bo zvečer.
okej. greva kar zdaj? ji rečem.
m.... no prav! prikima mami in že greva v vhodni prostor da bi se obuli in šli v trgovino.
šli sva kar v mercatorja, ta nama je najbližje.
nakupili sva pice, sokove,mama je celo dovolila da vzamem nekaj alkohola.
ampak seveda takega, ki ima malo alkohola v sebi. za fante sva vzele nekaj malih steklenic piva, ki je bil že skoraj brezalkoholni. jaz sem vztrajala pri alkoholnem pivu, a mama mi na žalost ni dovolila.
pa saj ima po svoje prav... saj še nisem polnoletna da bi lahko pila pivo, kajne?
________________________________________________________________________________
nextam oz. nadaljujem?
05. junij 2011
nextiii
pa prberi kero mojo zgodbico pliss (na mojih forum temah poglej)
05. junij 2011
hvala za prvi next!

05. junij 2011
en next bi še imela preden nadaljujem!
05. junij 2011
pliss??
06. junij 2011
eh pa sj je vseeno. bom kr napisala nadaljevanje
06. junij 2011
naštela vam bom stvari, ki sva jih kupili (zelo rada delam sezname!)
-smokije(oprostite ker ni prav napisano!)
-3 vrečke čipsa
-3 litre kokakole
-kot sem že rekla pivo
-pice

potem sva šli domov. imela sem 1 neodgovorjen klic. bil je od Nicole.
poklicala sem jo nazaj: (T=jaz,N-Nicole)
T:Hey! si me klicala?
N:hy, mm, ja.
T:kaj pa je?
N:hotela sem ti povedat, da bom na zabavo malce zamujala, ker imam nastop v plesni šoli... mm... in ti tudi....
T:kaajjj??
N: ne hecam se! res!
T:kako pa zdaj to? prešnji teden smo imeli čisto navadno vajo, nič nam ni povedala.
N:ja, jaz sem dobila obvestilo zdaj pa ne vem.
T: (spomnim se kaj je bilo) ja točno, jaz sem šla malo hitreje domov, in mi ni utegnila dati obvestila...
N: no, pač, zdaj veš da imamo nastop. je pa ob 15.uri, in traja do 16.30. je pa v tisti dvorani... ne vem točno kak se ji reče, vem pa edino da je modro-črna.
T:kaj naj naredim? jaz imam zabavo že ob 15.50.
N:hja, nwm. ja 1. boš itak morala povedat staršem!
T:ja to mi je tak jasno.
N:res ne vem.
T: ja nič, prestavila bom praznovanje na jutri, nimam druge izbire.
N: ja, ker če bi pa imela zabavo, pa tak nobenega ne bi bilo, ker bi vsi bili na nastopu. no, skoraj vsi. najbolje bo da to narediš, ja.
T: ja tak bom naredila.hvala da si me spomnila. adijo!
N:adijo!
mami sem vse povedala, in bila je kar malo jezna, saj veste zakaj...
ona se trudi, pa kupuje hrano, zdaj pa lahko vrže vse v smeti.
pa saj bomo pač prestavili na jutri, do takrat pa bo hrana še za jest. sem jo nekako tolažila.
starši so mi postajali vedno bolj tečni, in raje sem šla se sprehodit, vmes pa sem še poklicala vse povabljene.
ko sem takole zijala v telefon in iskala telefonsko številko Anne, se nenadoma zaletim v fanta. ups sorri! rečem še preden ga dobro pogledam.
Alex ti si! ugotovim. ja jaz sem. se zasmeje. če se že srečava, ti želim povedati, da zabava odpade. prestavljena je na jutri. mu povem. zakaj pa? vpraša.
zato, ker imam danes na ŽALOST nastop.
alex takoj reče: res? kje pa? te pridem gledat. mi pomežikne in me poljubi na lice.
hihi... v tisti dvorani... hm... črno-modri. saj več kateri a ne? mu povem. alex pokima.
no pač v tisti, pa ob 15.uri je...
aha. hvala za podatke reče. sprehajala sva se, in šla preko mosta zaljubljencev.
tam sva že imela obešeno svojo ključavnico.
pogledala sva ključavnico, potem drug drugega in kaj mislite kaj je sledilo?
poljub.....
06. junij 2011
next?
aja pa, danes je pač malo več...
06. junij 2011
nnnnnnnnnnneeeeeeexxxxxxxxxttttttttt!!!!!!!!!!! nnnnuuuujjjjjjjjjnnnnnnnnnnoooooooooo!!!!!!!!!!!
06. junij 2011
thanx za next!
nextala bom pa malo kasneje
07. junij 2011
ok, danes nextam!
10. junij 2011
ali.... pa jutri!
10. junij 2011
u50741
u50741
Nextey
09. julij 2011