Forum
piiip piip.
je zvonil alarm in ura je bila 7. mami je prišla v sobo in rekla d morm ust. js sm bla seveda čisto "navdušena".
moram v šolo.
šola kdo jo ma sploh rd. js zihr ne. edin sošolke so mi najbolše pa frendice.
no nism se še predstavla. moje ime je Nina in hodm v 1. letnik gimnazije v Ljubljani. nism niti piflarka niti neki zlo slaba. sm zlata sredina.

no stara sm 16 let.

in tko nism mela izbire in sm se ustala in se preoblekla pol pa pojedla zajtrk. pr vratih me je že aku moj brt nik

n to je moj brt.

nahitro sm pojedla jabuk in pol sva se odpeljala v šolo.
kokr hitr sm stopla iz avta so me ustavle moje prjatlce. objele smo se kot da se nebi že dolgo videle.

in evo že je zvonil k pouku.

po pouku sem se morala sama odpravit domov ker je imel nik en izpit na faxu.
počasi sm stopala po ulici in na koncu končno pršla do naše hiše. pri vrati sta me čakala mami in oči z nekim pismo.
16. december 2012
no to je blo pismo

pa moj amtka pa fotr

če hočte naprej rabm vsaj neki nextov
hvala
16. december 2012
nextttttttt!!
16. december 2012
no in tako sem zagledala svoja starša. hitro sem pomislila da sm spet kej v šoli nardila narobe ampak nista bila videti jezni. rekla sta mi da se moramo pogovoriti in tako smo se skupaj vsedli v dnevno sobo.
rekla sta mi da sta dobila pismo od tete ki živi v avstraliji. vabila je mene mene osebno. mene nino da bi sla zivet tja med počitnicami. ideja o avstraliji se mi je zdela čudovita ampak sama tja. saj ne poznam nobenga.mami je rekla da se lahko sama odločim in če sem za bom odpotovala že v naslednjih dneh.
nisem vedla kaj nj si mislim zato sem odšla v sobo. vsedla sem se na poslo in razmišlala.
kmalu se je sputil večer in družina me je pričakala . rekla sem jim odločila sem se.
mama je pred tem še enkrat rekla dragica to je tvoja enkratna priložnost.
nik je stal malo stran
še enkrat sem pogledala pismo in vzela iz nje fotografijo

pod njo je še pisalo tvoj bratranec daniel manjka ampak se te veseli.
nekaj časa sem kar buljila v pismo in nato rekla....

next??
16. december 2012

16. december 2012
nexttt!!
16. december 2012
next **
16. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeeext
16. december 2012
no in tako sem še nekaj časa tiho sedela potem pa sem jih pogledala.
ja grem.
mama in oči sta navdušeno skočila in me objela.
sva vedla da neboš hotla opustit te priložnosti.
stopila sem do nika in ta me je objel.
bodi previdna sestrica je še dodal in me močno stisnil.
mami je nato predlagala da naj si kar začnem pripravljat stvari. tako sem imela pripravljena dva pouna koučka cunjic in čevlov pa spominke....

mami je rekla naj grem jutri še v šolo in naj se poslovim.
ko sem končno ležala na postelji nisem mogla verjeti da se to res dogaja. že od nekdaj sem si želela oditi v avstralijo in sedaj gre za res.
kmalu sem zaspala

ko sem se zjutraj zbudila me je oblil trenutek tesnobbe.
posloviti se bom morala od svojih prijateljic

mama in oči sta me zapeljala do šole kjer sem iztopila iz avta.

kaj kmalu sem se znašla v svojem razredu. stoopila sem do razredničarke in ji povedala. bila je hkrati navdušena in malo tudi žalostna.
napočil je veliki moment stopila sem pred ceu razred in jim razložila....

bilo je kar hudo in moje prijateljice so žalostno gledale. ko se je pouk končak smo skupaj odšle do parka kjer smo si obljubile da bomo ohtranile stike

nato sem se odpravila domov. ker so moji starši bili v taki službi da so vedno hodili na službena potovanja tudi sedaj ni bilo nič drugače.
mami in oči sta že bila na odhajanju zato me je brat odpeljal na letališče. z nama je šla še njegova punca Saara.

poslovili smo se in ostala sem sama na velikem letališču

next??
16. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeext
16. december 2012
bom k bo še vsaj 1 next..
16. december 2012
nextii
16. december 2012
next!!
16. december 2012
nexxxxxxxttttttt
16. december 2012
in tako sem stala na velikem letališču. stopila sem do table kjer so pisali vozni redi.
moj let najbi bil ob 21.50 kar je pomenilo čez 1 uro.

vsedla sem se na stol in si prižgala laptop.

malo sm brskala po netu nato pa sem se odločila da bom na fb-ju objavla status:
OFF to AUSTRALIA
kaj kmalu se je zaslišalo po ozvočenju. da je sedaj let za v Dubaj. tam je bila moja prva postojanka. zato ker se iz slovenije ni moglo direktno potovati v avstralijo sem morala najprej leteti v dubaj.

prvič sem bila v letalu. stevardesa nam je najprej povedala nekaj stvari nato pa se je začelo.

let je potekal v miru. že čez 4 oz 5 ur smo prispeli v Dubaj ampak jaz si nisem imela časa ogledati mesta saj je bil takoj že let za v avstralijo.

njihovo letališče je blo zelo lepše proti našmu slovenskemu.
dolgo smo se peljali ampak jaz sem večino leta prespala, ko pa sem se zbudila smo se pa že približevli celini Avstralija. končno čez 1 uro smo prispeli.
po nihovem času je bila ura 5 popoldne zaradi časovne razlike. kaj hitro sem se znašla.
videla sem da me ni nihče prišel iskat torej nisem imela izbire kot da pokličem taksi

vsaj da so mi poslali naslov drugače bi bila čisto zgubljena. s sporazumevanjem nisem imela težav saj sem obvladala angleško. taksistu sem povedala naslov in že sva se tja odpeljala.
po dobri uri vožnje sva prispela v Melbourne in kaj kmalu k hiši moje tete Mini.

hiša je bila izjemno lepa. taksistu sem plačala z denarjem ki mi ga je poslala teta, ta pa mi je pomagal zložiti prtljago in se nato odpeljal. polasi sem stopala proti hiši...

next??
16. december 2012
next
16. december 2012
next
20. december 2012
nnnnnnnneeeeeeeexxxxxxt
full dobre dogodke pišeš oziroma zgodbe
neeeeeeeeeeexxxxxxxtttttttttttt
21. december 2012
no bom pa nadaljevala
22. december 2012
stopila sem pred vrata. nekaj časa sem stala nato pa sem če pozvonila.

že čez nekaj trenutkov je nekdo odprll vrata. bila je moja teta mini.

jst: amm živjo js sm Nina
teta: Ninaa živhjo kako si kaj?. komaj smo te že pričakovali.
jst: aja(uno kislo heheh)
teta:no pridi že nootr da boš spoznala svoje bratrance

in tako js počasi ustopim, teta pa mi je pomagala s kovčki.
na hodniku je stl en tip. teta je takoj pistopila.
teta: no nina to je tvoj bratranec daniel
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=62743260[/img]
daniel: heii Nina. živjo
jst: heii
teta: no vidva se mal spoznejta, ti daniel nesi stvari njene gor jst pa bom pripravila nekaj za jest

daniel: eii lahka me kličš Skip. tko me kličejo moji frendi.
jst: aja kul to
daniel: no pejva po stopnicah

in tako sva hodila po stopnicah. pršla sva do druge sobe. daniel je odprl vrata in not sta ble 2 postli.
daniel: eii a ti bo kul če boš bla z mano usobi
jst: pa dobr bo ok
daniel: kul, no ta je tvoja postla. komp lahka uporablaš kadr hočš, tm je pa kopalnica.
jst: ok supr

po sva se še mau pogovarjala in skip mi je reku da mi bo kasneje predstavu njegove frende, ki so carji. jst sm bla itak čist navdušena. pol pa naju je poklicala teta mina.
zletela sva po stopnicah. v kuhinji je prijetno dišalo. oni so imela posebej kuhinjo pa jedilnico ampak sedaj smo bili mi trije v kuhinji za pultom kjer smo malcali neke sendvičke

jst sm še jedla in naenkrt je pozvonil. daniel je skoču k vratom in not so pršli trije fantje. verjetn so bli njegovi frendi k so se začel takoj zajebavat in se met fajn. js sm še sedela za pultom ko je daniel naenkrt reku ej prite v kuhinjo. jst uno ma sej so verjetn čist normalni. in tko so pršli v kuhinjo trije tipi vodil jih pa je daniel.
ko sm jih vidla sm vidla šele kok je bil en od nih hud. men se je skoraj zaletelo. komi sm do konca pojedla tist presnet sendič, ki sem ga ceuga preklela. daniel je začel predstavla.

daniel: no ej to je moja sestrična iz slovenije Nina
jst: živjo
daniel: no tale je beau. to sta pa dvojčka luke in jai

jai je bbil ful hud.
beau: heii. nina. kje je sploh slovenija
jst: amm u europi
beau: aja kul to ti si pršla kr iz europe
jst: aha

luke: heii js sm luke
js: oj

jai: ojla
Jst: hei
blo mi je ful nerodn in nism vedla kaj nnj nardim. naenkrat je luke poklicu skipa in reku da pejmo vn.
beau: pejt še ti nina z nami
jst: ok dobr.
in tko smo šli skupi vn u en park.
ko smo se malo bol spoznal sm vidla kok so to kul fantje...
prot večeru sva se vrnila z skipom nazaj. ko sva bla v sobi in vsak na svoji posli me je uprašu
daniel: kakšni se ti zdijo moji frendi??
22. december 2012
next
22. december 2012
mal sem premišljevala.
js: ful so tko uredu. ful mas srečo da maš take frende
daniel: aneda. to so moji najbolši prjatli. no ubistvu je še 1. to je james. verjetno ga boš kamlu spoznala.
js:kok časa ste že frendi
daniel: ma nevem ej. ful douk smo že. pa to. kaj ti. si mela fajn frende
js: ja mela sm Marino, ona je bla najbolša
daniel: aja no fino. dej zdej pa spat ura je ze 2 ponoč jutr ti mormo razkazat mesto.
js: komii čakm.

in tko sva zaspala. soba je bla kar ok, čeprav je bila tko kr mal mejhna.

zjutri sm se zbudila ob pol osmih. daniel je še spal. js sm šla po prstih iz sobe v kopalnico. na hitro sem se uredila in oblekla. ker je v avstraliji skoraj vedno toplo sem oblekla kratke hlače in majčko s allstarkami

po sm šla nazaj v sobo in ugotovila da daniel še spi. ker nisem vedla kaj naj delam sm šla po stopnicah dol v kuhinjo kjer sem mislila da je teta mini. ampak je ni bilo. na mizi je bil listek na katerem je pisalo:

pla sem v službo, pridem kasneje, če sta lačna je v hladilniku lazanjo, ki si jo lahko pogrejeta
lp

hmm sm si mislila in si vzela kruh ter si pripravila topli sendvič. kmalu sem ugotovila da je ura že 9 in pol sem šla zbudit daniela. najprej sm čist potihm rekla daniel. mislila sem si kera kura sem. po pa sm se zadrla. daniel je skor padu s posle k se je took ustrašu.
daniel: kaj me budiš
js: am sorii nism vedla
daniel: hecam te. hahah
js: aja hhhh

po se je šou daniel umit js pa sm šla nazaj dol v dnevno sobo. mal sm pržgala tv. naenkrat je pozvonil in šla sm odpret vrata.
ugante kdo je bil pred vrati??
22. december 2012
nextii
22. december 2012
next
22. december 2012
pred vrati so stale 3 znane postave. s tem mislim brate brtooks. jai luke in beau.
use sem povabila v hišoi ker sem domnevala da to ponavadi naredi daniel.
beau in luke sta takoj stekla gor k danielu, in po glasovih in dretju sodeč sta ga verjetn kej polila z vodo.
s jai-jem sva se samo smejala in malo klepetala. zdel se mi je prijazen fant.
zanimalo ga je zakaj sem sploh prišla sem ampak nisem mu mogla odgovorit saj še sama nisem vedela.
kaj kmalu so se uni trije pripodili iz zgornjega nadstropja.
beau: ej folk. predlagam da gremo zdej z mojim avtom v centr neki pojest po pa mal naokol.aa a ste za???
vsi smo bili navdušeni nad idejo še posebej jst. ker me je zanimal kakšn je kle sploh življenje.
luke: pejmo ampak z našim avtom
beau: ne to je moj avto. šele ko boš mel izpit boš lahko rekel naš avto
vsi smo se zasmejali, faci ki jo je naredu luke.
in tako smo se vsi spravli v avto beau je vozu js sm sedela na sopotnikovem sedežu, imela sem prednost da sem bila uspredi ker sem dama hhh.
luke jai pa daniel pa so se gužvali uzadaj.
peljali smo se po cesti in opazovala sem okolico. bila je tako zelo drugačna od ljubljane. tukaj so bile hiše veliko večje imele so več vrta in skoraj vsaka hiša je imela bazen.
beau je vidu da gledam okol
beau. heii a pri vas ni tako
jst: ah ke. ni tle skor nobena hiša nima bazena
beau: aja no mi ga mamo k pridš k nm se gremo kopat
jst: a ti to resno
beau: čisto resno

ideja mi je bila všeč. ustavili smo se še pri eni hiši kjeer je na dovozu čakal velik malo debelešni ampak simpatični fant.

veselo nas je pozdravil
beau: dej pohit james.
james: evo me jhej kdo je pa to
beau: to je skipova sestrična Nina
james. ahh lepo. pozdravljena
jst: živjo

in tako se je še james stlaču uzadi, midva s beaujem pa sva kraljevala uspredi. odpeljali smo se v hungry jack(to je v sloveniji burger king)

usedli smo se naročili. jedli smo in klepetali. bilo je kul
pol pa smo se peš odpravli v glavni park ki se nahaja sredi melbourna.

usedli smo se na travo in se prepustili soncu. zvedela sem da ima jame 2 mlajši sestrici, ena je še dojenčica druga pa je stara 5 let, ko je james rekel da imajo težavo s varuškami sem se kar ponudila da lahko kadarkoli pomagam. james je bil čisto navdušen. potem pa smo se pogovarjali o brooksovih. jai in luke sta dvojčka toda jaz ju enostavno ločim meni nista identična. dvojčka sta bila zelo hvaležna da obstaja še ena oseba ki ju loči. očitno sem jima polepšala dan. prav tako pa sem zvedela tudi da jai luke in beau nimajo očeta. ta je zbešal že ko sta bila jai in luke še dojenčka. to je bilo zelo žalostno zato nisem naprej spraševala ampak sem obrnila temo.
jst: na kero šolo hodte
luke: js pa jai pa james hodmo na ST. Marie school. skip pa hod na GeORGE II.
jst: aja ne hodte na isto
jai: ne zarad vere hod skip na tadrugo
jst: kakšne vere
daniel: js sm lebanese in hodm na uno šolo oni so pa katoličani in hodjo na ta drugo. to je tukaj zelo strogo narejeno.
jst: kaj pa ti beau
beau: js sm pa že končal
mene je začelo zanimat kam bodo mene poslali.

čas je hitro mineval inbpočasi smo se odpravili. jamesa smo pustili pri njegovi hiši mi pa smo se odpeljal do brooksov. luke beau in skip so se odločili da gredo igrt košarko midva s jai-jem pa da greva vsak posebej domov. in tako sem se že odpravila po cesti ko je za mano pritekel mali beli kuža

, za samo sem takoj zaslišala jai-jev glas

jai: lala kam si mi pa pobegnila
jst: aje tvoja
jai: ja moja mala poredna psička.
jst: o lušna je
jai: hm čudno ponavadi nikoli ne steče vn za osebo ki jo ne pozna.
jst: verjetno je bilo naključje. no js grem ajde
jai: počakaj. a se ti da it na sprehod. itak jo morm pelat mal vn
jst: okii

in tako sva se odpravila po cesti navzdol s Lalo.

next??
22. december 2012
next
23. december 2012
nextt
23. december 2012
no in tako sva se prehajala po cesti. velik sva se tudi pogovarjala o vsem mogočem.
jai: ei mene pa neki zanima. zakaj si ti pršla sm v avstralijo?
jst: po resnic povedan ne vem.
jai: ja pa sigurno je kej blo
jst: nč ni blo. mami pa fotr sta dubla pismo od tete Mini in v njem je pisalo da me vabi da bi prišla sem živet za nekaj časa. mami pa foreu se je to zdel ful kul zto k nimam lih lepih ocen za na fax jih pa rabš ful. no in tko sm pršla sm.
jai: supr da si pršla
jst: zakaj?
jai: amm no zto k si uredu oseba zabavna
jst: o hvala . a te lahka neki prašam
jai: ja itak
jst: a se kej spomnš tvojga očeta
jai: ne skor nič. razn po slikah, ki jih ma mami spravljene
jst: pa a ga kej pogrešaš
jai: sej ni niti take panike. mami mi je pomembna
jst: sori če sem te kakorkol prizadela s vpraašanjem.
jai: nisi nisi.

in tko se je hmal zvečerilo in jai me je pospremil do danielovega doma. pol sva se poslovila in jai in lala sta izginila v temo. v hiši sm vidla luč.
[img]http://www.radiohannibal.com/.a/6a00d83420a02f53ef015392c766df970b-800wi[/img]
ker nism mela kluča pri sebi sem pozvonila. vrata mi je odprl daniel
daniel: hei kje si pa bla. js sm bil že zdavnej doma
jst: amm mal sem se še zadržala zunaj
daniel: aja. a skom posebnim
jst: pha amm hmm ne nč sama sm bla
daniel: aja ....
jst: ja

pol sm se usedla na kavč in skupi sva gledala televizijo.
teta mini je pripravila večerjo in usedli smo se za mizo.

v avstraliji večerja izgleda tako kot pri nas v sloveniji kosilo. to se mi je zdelo izredno zanimivo.
po večerji sem podšla še v danielovo sobo kjer sm malo bila na netu in kompu pol sm se pa počasi odpravila spat.

dnevi so počasi minevali. s jai-jem sva se vse bolj zbliževala. s danielom luke-om beau-em in jai-em smo hodili naokrog in se zabavali. on so začeli delati tudi razne posnetke smešne in so jih potem objavljali na youtubu

ko so se odločali pri imenu skupine sem jim jaz predlagala ime janoskians. in vsem je bil ušeč. pomagala sm jim pri posnetkih tako da sem jih snemala.
dnevi so minevali in eno jutro sm se normalno ustala in se nato v pižami odvlekla po stopnicah v dnevno sobo. hotela sem že zaviti v kuhinjo ko sem dobila pozornost iz tv-ja
na poročilih je novinarka govorila:
po neuradnih podatkih poročajo da so v evropi našli moškega in žensko ki sta bila odgovorna za preprodajanje drog in pa za prepovedane vcestne dirke ki so se odvijale po celi evropi po celi evropi. lovili so ju že več kot mesec in končno so ju našli. našli so ju tako, da ju je izdala gospa, ki je mati kriminalne ženske.. ta gospa je po neuradnih podatkih živela v nemčiji, njen vnuk pa je bil med tem časom pri njej. gospa je zatrdila da nihče od vnukov ni vedel za kriminalna dejanja. policija pa sporoča da sta sedaj ta moški in ženska izginila in da ju išče cela evropa. če ju kdorkoli prepozna oz. vidi naj to sporoči na najbližjo policijsko postajo. obstaja sum da sva lahko kjer koli po svetu.

nato je bila prikazana slika tega moškega in ženske.

ko sem ju videla sem onemela in zakričala....
25. december 2012
next
25. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg