Forum
Spravi se mi iz poti! Sovražim te! Nemorem verjeti, da si lahko to naredil! Čakala sem da bo kaj rekel vendar je bil še kar tiho! No? Boš kaj rekel? Bil je tiho. Stekla sem iz hiše in se začela jokati. Jokala sem kot dež. Zakaj se je to moralo zgoditi ravno meni? Tako zelo sem se jokala da nisem opazila da nasproti mene hodi moški. Zaletela sem se v njega in padla. Pomagal mi je vstati. Niti hvala mu nisem rekla. Moški je šel naprej. Počutila sem se zelo slabo vendar nisem hotela da me vidi tako. Ko sem bila že čisto blizu doma sem ponovno padla na tla. Slišala sem kako so se neke punce tam smejale. Mislim kako naj se nebi zgledala sem kot smrt. Moj makeup je zgledal grozno. Vse je bilo razmazano. Pobrala sem se in stekla v svojo posteljo. Jokala sem vedno bolj. V sobo je prišla mama in me objela. Ko sem malo prišla k sebi me je vprašala kaj se je zgodilo.
Prišla sem k Lukasu v hišo ker sma bila zmenjena da se boma učila. Že na začetku se je vedel čudno. Rekel je da je njegova mama zbolela ter da se nemore učiti ker more skrbeti zanjo. Nevem kaj mi je billo vendar sem mu verjela. Objela sma se in odšla sem domov. Potem pa sem videla njegovo mamo kako se pelje iz garaže. Stekla sem nazaj k njemu in ga v sobi našla... k..aa.kkko se poljublja z Saro. Solze so se mi ponovno vlile. Mama me je objela potem pa me pustila samo. Moje življenje je uničeno! Uničeno....

Jaz:

Lukas:

29. januar 2016
Next
29. januar 2016
u206425
u206425
Next
29. januar 2016
Next
29. januar 2016
neext
29. januar 2016
še 1 Next
29. januar 2016
u205822
u205822
Next
29. januar 2016
Next
29. januar 2016
jutre dobite
29. januar 2016
Next
30. januar 2016
Ležala sem v postelji. Razmišljala sem ali bi se vstala ali pa bi do konca življenja ležala v postelji ker me itak doben ne mara. Vstala sem se in se odpravila v kuhinjo po kozarec vode. Slišala sem kako se mama pogovarja po telefonu. Nisem se zmenila, ker mi je itak blo vseeno. Kr naenkrat mi je blo vseeno za vse. Nalila sem si vodo in se odpravila nazaj v sobo. Preverila sem telefon in videla da sem dobila sporočilo. Sprva se nisem zmenila ampak, ko sem ugotovila da je od Lukasa me je prevzelo zanimanje. Odprla sem:
Hєנ Aηηα... Aмм ηєνєм кαנ тι ηαנ яєčєм. Ƥяєνєč čυɗησ ѕє ρσčυтιм. Ƥяєɗєη ѕєм Ɩαнкσ кαя кσƖι ηαριѕαƖ ѕєм 3x ηαριѕαƖ ιη zвяιѕαƖ ρσяσčιƖσ. Lєנ тιѕтσ z Sαяσ мι ηι ηιč ρσмєηιƖσ. SρƖσн נє ηιѕєм נαѕ ρσƖנυвιƖ σηα נє мєηє. Ƶαтσ ѕєм ѕє σвηαšαƖ тαкσ čυɗησ. Ɗαηєѕ вσм ρяιšєƖ zα šσƖσ... Čє žєƖιš σяιɗι šє тι ιη ѕє вσмα zмєηιƖα.. Oρяσѕтι

Lukasu nisem odgovorila. Prvo nisem hotela iti saj nisem hotela zapustiti sobe kasneje pa sem se odločila da grem saj sem hotela videti kako mi bo pojasnil kar se je zgodilo. Stopila sem k mami, ki je kuhala kosilo in jo vprašala če se lahko zvečer dobim z Rachel. Rekla je,da ni problema saj tako ali tako nisem imela nič za počet. Zlagala sem se ji samo zato ker bi vedela, da se mi z Lukasom ne bi pustila dobiti. Pojedla sem kosilo in stekla v kopalnico ter se malo naličila. Kasneje sem odšla v mojo sobo in se oblekla tako:

Namazala sem se samo z maskaro saj nisem hotela več porabljati dragih ličil zanj. Vzela sem torbico in se peš odpravila k šoli. Pred šolo sem stala 10 min saj sem razmišljala ali naj grem ali ne. Na koncu sem se le odločila da bom šla. Prišla sem in na igrišču ni bilo nikogar. Vsedla sem se na klop in mrzle roke so me objele. Pogledala sem nazaj in bil je...
7 nextov
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
u206425
u206425
Next
Next
Next
dobro pišeš
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
Next
30. januar 2016
u205822
u205822
Next
30. januar 2016
še 1 Next
31. januar 2016
Nextt
01. februar 2016
Bil je neznanec. Nisem ga poznala. Bil je okoli 20 let po moji presodbi. Hitro sem se vstala. Vzela sem torbico in stekla pred šolo. Zaletela sem se v Lukasa. Veselo me je pogledal saj je videl da sem le prišla. Videl je da sem bila malo zadihana zato me je objel in me vprašal kaj je narobe. Trenutno mi ni bilo do objemanja ampak mi je bilo všeč da sem bila ponovno v njegovem objemu. Pogledal me je zelo vprašljivo. Nisem se zmenila. Odpravima se! Ne! Sem zakričala. Na igrišču je moški, ki ga ne poznam... in objel me je. Po Lukasovem pogledu sem razbrala da misli da si zmišljujem. Saj nisi resna mi je začudeno odgovoril. Ja pa sem.. negrem več tja nazaj.. Pridi bova šla skupaj. Nevem kaj mi je bilo vendar sem mu zaupala. Fantu, ki sem ga še samo pred 5 minutami sovražila. Zdaj pa sem mu popolnoma zaupala. Prijel me je za roko in me malo prestrašeno pogledal. Roke nisem odmaknila. Bilo je prijetno.

Sedaj je bilo vse pozabljeno. Ni me bilo več strah. Pozabila sem na jezo nanj ter na tisti prizor. Bilo mi je vseeno za vse. Ko sma stopila na igrišče tam ni bilo nikogar. Jezno sem pogledala saj sem videla kako se Lukas smehlja. Vendar mi je bilo po malem vseeno. Vsedla sma se na zibelke in zavladala je totalna tišina. Ne jaz ne on nisma vedela kaj bi rekla. Postalo mi je dolgčaš. Čez čas pa Lukas reče: Ali bi midva ponovno poskusila. Gledala sem ga sem ga presenečeno a hkrati sem pričakovala ta trenutek. Lukas....

9 nextov
01. februar 2016
Next
01. februar 2016
Next
01. februar 2016
u206425
u206425
Next
01. februar 2016
Next
01. februar 2016