Forum
no jst sm se odloču napisat zgodbo o fantu z imenom jan ki je bil velik odvisnik facebooka.vsak lajk mu je veliko pomenil čeprav se je družil predvsem z ljudmi ki niso bili oziroma živeli v bližini njega.prihajal je iz Celja kjer ni imel prav veliko prijateljev kajti večino svojega časa je preživel za računalnikom in stanjem pred ogledalom z fotoaparatom.a enkrat se mu je odprla možnost mnogih prijatelstev in začelo je postajati zanimivo začnem pisat...nextam??
03. januar 2012
u31432
u31432
next
04. januar 2012
moje ime je jan star sem 12 let.imam modre oči rjave lase in sem povprečno velik.na splošno nisem najbolj priljubljen imam le par prijateljev s katerimi se družim občasno in ne pogosto.ne obiskujem kakršnih koli zabaviščnih parkov ali zabav , predvsem čas preživljam samo pred računalnikom in igram razne igrice ali ostale stvari ki me kratkočasijo.v šolo hodim bol zato da le čas mine kot pa da bi se z šoloci pogovarjal ali družil. v šoli nimam kosila zato hodim takoj domov ker se resnično nimam s kom pogovarjati in nimam sorodne osebe.nasplošno mi ni do neke družbe...no vsaj do zdaj mi ni bilo.začela se je pomlad in počasi razmišljam kako najti prijatelje prvo se obrnem na razred kjer začnem pogovor z enim izmed sošolcev.pogovor se obnese kaj hitro pa spoznam...

nadaljujem ko bosta 2 nexta
05. januar 2012
u31432
u31432
next
05. januar 2012
next!
05. januar 2012
da moram morda najti še kakšen drugačen hobi ne le računalnik.kajti če dobro pomislim mi računalnik nemore stati ob strani v slabih trenutkih rekel sem si resnično potrebujem prijatelja! trudil sem se na vse načine začel sem spremljati zadeva ki prej za njih skorajda nisem vedel da obstajajo. trudil sem se in trudil dokler se ni našel prijatelj po imenu domen.bil je prijazen fant zabaven zanimal pa ga je predvsem nogomet ter dekleta! imel je daljše lase ter zelene oči nosil je zeleno bundo ter kavbojke obute pa je imel super superge.bil je res prima.kmalu zatem sem začel čutiti v srcu neko toplino to toplino pa je oddajala moja sošolka. imela je tako prisrčen obraz in oči kot da sploh nebi bila iz tega planeta. najbolj všeč na njej pa mi je njen karakter ima toplo srce in iskrene nasmeške ter poglede res je prima! ime ji je janja ime mi je zelo všeč! nekega dne pa sem se opogumil in sošolca vprašal za njeno facebook ime! dejal je da ji je ime janja miww miww .ko sem prišel domov sem skočil do računalnika in jo dodal za prijatelja kmalu za tem je prošnjo sprejela to mi je dalo znak da je dosegljiva.opogumil sem se in...

nadaljujem ko bojo 4 nexti
05. januar 2012
u31432
u31432
next.
05. januar 2012
u57330
u57330
hm next?
Pa Jan? haha
09. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani