Forum
hy stara sm 14 let in sm 9 razred

napišem zgodbo???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. november 2011
jaz
https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQxr67EdajCGYN3rsDH9_0YiXiGOCrP6QZk1NjApugpWBZUKNhQ
07. november 2011
moja sestra anna 17 let
http://shrani.si/f/K/vj/2SZ6Abt9/2/anahi1.jpg
07. november 2011
http://shrani.si/f/K/vj/2SZ6Abt9/2/anahi1.jpg
07. november 2011
next
08. november 2011
moj brat diego 19 let

08. november 2011
moja soba

08. november 2011
annina soba

08. november 2011
diegova soba

08. november 2011
next lepe fotke
08. november 2011
BFF petra

emily pridi dol imava presenečenje za tvoj rojstni dan!!!!!!!!!!!!! me pokliče mami ja mama že grem!!!!!!!!!!!!!!!!! ko sem prišla dol sta tam bile 2 škatli in sem jih odprla. v eni je bil WII v drugi pa TRAMPULIN.vrgla sem se mami in očiju v objem.diego je bil s punci anna pa pri prijateljici.

mami 38 let

moj oči 43 let

mama je pevka oče pa šef v velikem podjetju zato smo bogati

petrina hiša

08. november 2011
nato sem jaz tudi šla k petri saj živi 2 ulici stran ob 16:00 pa imam zabavo za moj 15 rojstni dan v tuš planetu v discu.izbrali sva obleke za zabavo

petrina obleka

moja obleka

annina obleka

nato je petra prišla k meni
08. november 2011

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
09. november 2011
pri meni sva se naličle ter naju je moj šofer odpeljal saj je bila ura 15:40
na zabavi je bilo vse perfektno.s petro sva še ostali starši in ostali pa so šli domov naju je čakal šofer.domov sem prišla okoli 2 zjutraj in takoj šla spat.zjutraj sem spala zelo dolgo nato pa me je anna zbudila ter zakričala iz kuhinje EMILY PRIDI KOSILO JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
s težavo sem se dvignila iz postelje ter odšla v spodnje nadstropje.mama me je vprasala kdajsem prišla domov rekla sem ji da okoli 2.opazila sem da diegota ni nato mi je mama povedala da je na treningu.spomnila sem se da imam ob 15:00 kitaro in petje ter ob 17:00
trening plesa saj plešem HIPHOP zato smo imeli danes prej kosilo.sm pozabla povedat da mam ob pondeljkih sredah in petkih trening in kitaro. danes je petek.
09. november 2011
med potjo k petri pa sem videla....................
09. november 2011
next???
12. november 2011
u65432
u65432
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
21. november 2011
hvala magic night
reči še komu naj bere

jutr next
21. november 2011
u64135
u64135
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext
22. november 2011
sorry dons nimam casa ampak jutr res oblubm
22. november 2011
videla sem najlepšega fanta kar jih je na svetu

bil je res najlepši. jaz sem samo strmela v njega in nisem gledala kje hodim nato pa sem se kar naenkrat znasla na tleh. on je to seveda videl in mi pomagal vstat. ko sem vstala me je bilo zelo sram. najin pogovor:
j=jaz o=on
j-oprosti
o-saj ni nič nisi ti kriva
J-ok jaz sem emily
o-jaz sem luka a mi daš tvojo telefonsko
j-ok 041-329-457
o-hvala zdaj pa morm it by
j-by

bila sem presrecna hitro sem stekla k petri in ji vse povedala nato pa sem mogla it saj sem imela kmalu trening.doma pa sem videla.............................
23. november 2011
3 nexti pa nadaljujem
28. november 2011
a lohk rečte še komu da bere
05. december 2011
u64135
u64135
next next next next next next
06. december 2011
še 2 nexta
07. december 2011
u64135
u64135
na še dva next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next ha!
12. december 2011
od različnih oseb še en next
12. december 2011
u64135
u64135
dej plis
12. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg