Forum
u53190
u53190
hoj! sem Kristina. Imam 13 let. Mama mi je umrla za rakom. Od tam bom začela svojo zgodbo...

Boš bral?????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. avgust 2011
u53190
u53190
1.poglavje
no z mamo smo šli na sprehod. torej jaz oči sestrica in brat. odpravljali smo se v trgovino nakupiti nekaj stvari. šli smo peš ker sta očka in mami menila da je zdravo pač hoditi peš. meni se ni dalo iti. takrat sem menila da bi najrajši zamenjala starše. ko smo šli čez prehod za pešce. se je mami spotaknila. mi smo bili že na pločniku. kričali smo " mami hitro vstani!!!!!" a bilo je prepozno mami je povozil avtobus...
27. avgust 2011
u53190
u53190
2. poglavje
Vsi smo (razen Kaje moje mlajše sestrice stare 1 leto) naenkrat pograbili mobilnike in klicali 112. bili smo čisto zmešani ker je mami bila v zeeeeeelo slabem stanju. vsa je bila okrvavljena. brat Miha (starejši od mene star 18 let) je prvi dobil zvezo jecljal je izdavil je samo to "mami.... v nevarnosti.... endliharjeva ulica... 5... nujno...." ter prekinil.

ko je bila mami že v bolnici so odkrili da ima rak. sama je to že vedela samo nas ni hotela obremenjevati še s tem. poškodbe zaradi avtobusa ni bil hud. lahko bi preživela. ampak rak je bil tako razširjen da je bil že na polovici pljuč. 3 dne za tem je umrla. ves ta čas smo bili ob njej.

nextam jutr kr nimam cajta. sicer pa do takrat hočem 10 nextom. in tudi sam tko da veste ni čist sigurn če bom jutr kr sm obremenjena . pixe pa dobite čez en cajt...
27. avgust 2011
u53190
u53190
pa zgodba ni resnična
27. avgust 2011
u53190
u53190
3.poglavje
to je bil zame najbolj žalosten trenutek v mojem življenju. mama je bila edina oseba ki me je znala potolažiti in me je razumela.
vem da je kratek del sam ... oprostite
28. avgust 2011
u53190
u53190
no ok sm nazaj
28. avgust 2011
u53190
u53190
ura je bila 4:00 in Miha se še ni vrnil! sumila sem da je ponoči pogosto zahajal v bare saj je prihajal domov ves pijan. očka sem ponoči videla kako se je zjokal na postelji ob njuni poročni sliki. ko sem se počutila boljše ne da bi rekla besedice očku sem šla k svoji najboljši prijateljici Karmen. bila je druga oseba ki me je znala potolažiti (pa ne vedno). zaupala sem ji kaj se dogaja doma.

pogovor:

j-jst k-karmen

j: doma je vse narobe odkar je mami... odkar je mami šla...uboga sestrica sploh neve kaj se dogaja ... ubogo bitjece. pa doma... očka kakor da se nič ne dogaja, čeprav ponoči miha ko prhaja domov razgraja straši sestrico, grozi mi da bo... saj veš kaj mi naredil... enostavno nevem kaj naj. mislim da bi morala...

k:ne kristina ne (prvič mi pravi kristina ker mi drugače govori tinč ali pa kristi)! življenje gre naprej! ljudje se rodijo in umirajo to je čist naravno. če bi se ljudje samo rodili in ne bi umirali kaj misliš koliko več ljudi bi bilo zdaj na tem že zdaj bogem svetu zaradi stolpnic in podobno?!

to je izrekla prav jezno. še nikoli je nisem slišala tako jezne... nenadoma mi zazvoni telefon.

j-jst n-neznanec k-karmen

n: hoj srček!
j: kdo je to?
k:kdo je?
n: ne zanima te samo da veš da... tvoja sestrica...
j: kaj je? je vredu? če si ji kaj naredil te ubijem!
n: me res ne prepoznaš? tvoja sestrica je rekla da sem tvoja simpatija in je rekla da te pokličem in ti to povem.

bil je nejc moja simpatija že od prvegarazreda!
30. avgust 2011
u53190
u53190
kasneje nextam
30. avgust 2011
u57498
u57498
next
30. avgust 2011
u53190
u53190
n: (malce nerodno) emm a bi šla danes zvečer z mano ven?
j: ja seveda! kdaj točno pa?
n:no jst sm mislu kt kakšen zmenek. ob 18:00. se vidiva v parku.

konec pogovora

karmen je takoj začela z njenimi sitnimi vprašanji. "kdo je bil? kaj je hotel?" tečnarila je in nisem mogla ne da bi povedla s kom sem se pravkar pogovarjala. to je bila edina dobra novica odkar je mami umrla. "nejc me je pravkar povabil na zmenek..." obedve sva navdušeno zakričali kot sva naredili vedno ko se je zgodilo kaj neverjetnega. "in kdaj je rekel in kje?" toda ni bilo časa za odgovor ker so prišli karmenini starši čisto vznemirjeni. "tinči hitro ... tudi ti karmen v avto!" spraševala sem se kaj na tem svetu jih je toliko vznemirilo. v avtu sta bila kaja in nejc. kaja je bila vsa objokana. ko sem vstopila v avto je skočila meni v objem in spraševala kaj se dogaja. videla sem vse čisto vse moje stvari spakirane v avtu. in nejcove. in kajine. od vseh ki smo pač bili v avtu. obupana sem kaji odgovorila da nimam pojma kaj se dogaja. "kaja, kristina vama se to zdi čudno toda ... vidve sta sestri od karmen. ker nisva mogla skrbeti za obe sva vaju dala novakovim. in vajin oče... robert on... on je kriminalec. ubil je že šest ljudi. to sva izvedela na dan ko je vajina m... mačeha umrla. nisva vedela kako naj vaju dobiva ker je bilo očitno da vaju bo ubil. zato se selimo vsi skupaj" nisem mogla verjeti kaj sem pravkar slišala. "kaj pa nejc?" "njegova starša sta umrla tako da bova še za njega prevzela skrb... vendar ne kot za sina..." sta rekla ko sta videla kako me je začel poljubljati. bila sem v sedmih nebesih. vrata so se zaprla in odhajali smo iz ljubljane...
30. avgust 2011
u53190
u53190
ko smo vstopili v hišo me je nejc potegnil za roko takoj v eno sobo in me je počasi slačil. "nejc nevem če je dobra ideja... imaš..." sem začela ker sem se bala. "ne boj se ljubica" je rekel z porednim nasmehom.
30. avgust 2011
u53190
u53190
ups pa tamle kjer piše ura je bila 4:00 je četrto poglavje
30. avgust 2011
u53190
u53190
in pr n: (malce nerodno) je 5 poglavje
30. avgust 2011
u53190
u53190
takoj sem se oblekla ko sva pač končala saj veste kaj. cel dan me je motril z nasmehom ki se mi je gnusil. hvalabogu da nisem bila v sobi z nejcom. karmen sem vse zaupala.
pogovor

j-jst k-karmen
30. avgust 2011
u36530
u36530
next
30. avgust 2011
u37607
u37607
next
31. avgust 2011
u53190
u53190
j: (obupano) kaj naj naredim. kaj????!!!!!
k:umiri se za vsako stvar se najde rešitev.
j: (malce jezno) kaj pa naj bi bila rešitev?! kaj ?! kaj!?
k:emmmmmmmm.....
31. avgust 2011
u53190
u53190
karmen in jaz sva se še naprej pogovarjale. ko je bil čas za v poslo, sem še dolgo razmišljala o življenju. nazadnje sem sklenila da bom to naredila...
6.poglavje

zjutraj sem vstala ob 3:00 zjutraj in vzela torbo ki še sploh ni bila razpakirana. malo sem pobrskala in metala vn stvari. s sabo sem vzela nož,oblačila,toaleto,igrače iz otroštva,in škarje.
31. avgust 2011
u53190
u53190
pa hvala ker berete
31. avgust 2011
u53190
u53190
to je moja prva zgodba tak da...
31. avgust 2011
u53190
u53190
stekla sem iz stanovanja. s sabo sem še vzela mobilnik
31. avgust 2011
u53190
u53190
tekla sem in tekla in se nisem ustavila. mi smo se nastanili v kopru... ko je padla noč sem spala ob avtocesti. ravno zaradi tega sem se spravila v težave.

jaz ko sem spala sem se rada obračala in to... jaz pa na to nisem sploh pomislila. ravno sem se obračala. mislila sem da sem doma da je vse v redu, da je mami živa, da bo ravnokar budilka zazvonila . toda motila sem se ... obračanje me je pripeljalo na cesto. in povozil me je avto.

nisem se spomnila ničesar samo kričanja in vsega hrupa. sploh nisem ničesar čutila. prebudila sem se v bolnici. nisem vedela niti kdo sem niti kaj pač delam tukaj. ko sem se prebudila je zraven mene stal mladenič star kakšnih 16 let. "zakaj si imela s sabo nož in škarje?" je bilo njegovo prvo vprašanje. "NEVEM!!!!! BI MI KDO POVEDAL KDO SEM IN KAJ ... ZAKAJ SEM TUKAJ, HUDIČA?????!!!!!" sem zavpila. no pravzaprav sem rekla hujšo besedo od hudiča. aparature ki so bile priključene na mene so začele piskati. začela sem težko dihati in...

NEXT????
Ne bom nextala dokler ne dobil 5 nextov najmanj 3
31. avgust 2011
Žalostno.
31. avgust 2011
u53190
u53190
(radovedno) kaj je žalostno? da nisem dobro napisala zgodbo? zdaj sem pa jaz žalostna... hihihihihihhihi
01. september 2011
u37607
u37607
next
10. september 2011
next
10. september 2011
next
10. september 2011
nextay
10. september 2011
pliiiiiiiiiiiiiis