Forum
Oilla moje ime je Eva.Pred nekim časom smo se preselili v Kranj, prej sem živela v Ljubljani.Živim v lepi vasici, ki se imenuje Drulovka.Jutri bom odšla v šolo in spoznala sošolce. Imam veliko vprašanj. Kaj pa če me ne bodo marali? Zdaj pa še nekaj o moji družini. Imam mlajšo sestro Karmen, ki hodi v 4.razred OŠ. Jaz hodim v 8. razred. Moji mami je ime Urška. Atiju pa je ime Aleksander.Oba skupaj vodita lepo podjetje in jima gre zelo dobro, zato smo še kar dobro finančno oskrbljeni.

ali naj pišem naprej??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. maj 2011
3 nexte da pišem naprej
27. maj 2011
p.s. zgodba je izmišljena
27. maj 2011
next
28. maj 2011
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRiU4dMRH4ysz8mR_uN7XVNlkkw33UKiReP7WURVKx3dYkF0rOa&t=1
Js
31. maj 2011
sori ne prime mi bom še enkrat
31. maj 2011
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRiU4dMRH4ysz8mR_uN7XVNlkkw33UKiReP7WURVKx3dYkF0rOa&t=1

Js
31. maj 2011
u47633
u47633
neeeeeeeext
01. junij 2011
next
01. junij 2011
next
01. junij 2011
next!
01. junij 2011
NeeeexT!
01. junij 2011
next
01. junij 2011
u37399
u37399
next
01. junij 2011
ok nextam:

Mami se je zadrla iz kuhinje:" Eva, zbudi se!"
Sama sem se zbudila, brez pregovarjanja. Na nek način sem se šole veselila na drug, pa kar malo bala. Torej peš sem se s svojo sestro odpravila v šolo. Tam me je čakalo presenečenje.
Malo sestro sem še oddala v nejn razred, potem pa sem se odpravila proti omaricam. Pred mano se je pojavila senca.Še vesela sem da je bil to nekdo večji od mene. Seveda ni od muh če imeš 177cm. in številko čevlja 42. Torej malo sem zašla. Fant je bil božanski. Zelenkaste oči, rjave svetle lase, ki me privlačijo za povrh pa se mi je nasmejal s tistimi njegovimi sladkimi ustnicami.Nasmeh sem poklonila nazaj Potem se je zgodilo, vprašal me je:"A si nova na šoli?"Ti lahko predstavim šolo?" "Seveda" sem mu odgovorila.Razkazl mi je šolo. Ime mu je bilo Andraž.Zvonilo je in pospremil me je v moj razred. Na srečo sva bila v razredu skupaj. Ućiteljica je vstopila v razred in rekla, da sem nove prišla iz Ljubljane teorej blablabla... inn tako dalje. Kakor pač učitlce mau zavijajo pa tko.Celemu razredu sem se predstavila z mojim imenom. Punce so si nekaj šepetale med sabo. Vse so bila tako čudne. Emo girls, take so bile. Ker nisem emo se mi posmehujejo sem pomislila.Cel razred se mi je predstavil z imeni.
Opazila sem tudi punco, ki se mi je prijazno smejala. Ime ji je bilo Sandra in ni bila emo girl. Uf še dobro sem si mislila da niso vsi zasvojeni s tem emotam.
Ker so bile klopi zasedene me je učiteljica poslala sedet k Andražu. V srcu sem kar poskakovala.

Neeeeeeeeeext????
Plis commment!
01. junij 2011
next
01. junij 2011
next
02. junij 2011
ok bom kr nextala
Ker so bile klopi zasedene me je učiteljica poslala sedet k Andražu. V srcu sem kar poskakovala.Andražu sem se nasmejala čim bolj ljubko in se vsedla zraven njega.Med poukom sva skos klepetala ampak učiteljica ni nič opazila. Ta prvi da je bil uvodni. Ob pol 12 je bilo že konec. Šla sem po Karmen, Andraž pe je šel z mano. Tedaj se je oglasil: Ošit moram po zvezke in se obrnil proti razredu.Seveda mi je prej še obljubil da me bo počakal prem šolo. Bila sem srečna zelo zelo zelo srečna.Tedaj so se prikazle emo girls. Dotaknile so se me in govorile: Joj kakšne lase ljubica nimaš denarja za šampon, kakšna obleka ti posodim mojo.... in tako dalje. Rekla sem : Če sem že nova in nisem emo me še ni treba zajebavati. Tedaj je neka Roberta prišla k meni in mi zamahnila pred nosom. Andraž nikoli ne bo tvoj. Meni ljubi, hodiva. Tako da tace stran.!!!!Tam se se skoraj zjokala. Vendar sem vedela da moram vstati močna in dejala: Z Andražom se poznava samo en dan. Kako bi sploh lahko bil moj fant? Karmen , ki se je prištulila skupaj je rekla: Sama grem s prijateljicami domov. V redu, sem rekla.Sama pa sem stekla iz šole, ki me je mrazila. Kako so lahko tako nesramne te neumne koke sem si dajala. Čupe jim kar na oči padajo pa misljo da fensi. Vmeni je naraščala dokler ni prišla Sandra. Lepo sva se pogovarjali.

J- js S.sandra

s- oj
j- živjo
s- si nova na šoli kajne?
j- ja itak ali loh sam prašam zakva so emo girls tko nesramne?
s- pa č misljo da so taglavne s tistimi frizurcam
j- aja
s- bi bla moja frends tko al tko niam nobene ker nočem bit emo
j- ja itak
s- zdej moram pa dam mam kosil
j- ok bay bay

Čez neki cajta se je prkazal Andraž: Oj sm moral sam nekam skočt. Samo nasmehnila sem se. Celo uro me je spraševal o družini in nevem še vse kaj. Jaz pa sem se težko obldala pred jokom zaradi Roberte. Nisem zdržala in vprašala:

A- andraž j- jst

j- a res hodš z roberto'
a- kva a mislš da sm neumen sicer me skos osvaja ampak nikoli ne bom z njo hodil, ti so stokrat bolj moj okus

Tedaj se je sklonil in mi dal nežen plojub. Mislila sem da sm v nebesih. Tako sva še nekaj časa hodila in potem se je poslovil.

Vstopila sem v hišo in ...............
next? plis commment
4 nexte da nextam
02. junij 2011
next
02. junij 2011
next
03. junij 2011
Lahko berete še mojo zgodbico plissss??!!

http://www.igre123.com/forum/tema/ko-sem-se-prvic-zares-zaljubila/16701/
03. junij 2011
next
04. junij 2011
še en next
05. junij 2011
u34812
u34812
NEEEEEEEEXXXT
05. junij 2011
neeeeeeext
05. junij 2011
Vstopila sem v hišo in .............. videla neznanca. Z hip se mi je stemnilo a sem se kar hitro zbrala. Zagledal me je in pobegnil. Pohitela sem v dnevno sobo, bila sem kar v velikem šoku.
07. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg