Forum
u88014
u88014
No tole bo moja prva zgodbica na igrah 123.
Sem tudi čisto nova in upam, da vam bojo moje zgodbice in stil pisanja všeč.
Upam, da vam bo všeč.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UVOD...
Sedela sem na okenski polici. Razmišljala sem o življenju in smrti. O ljubezni in sovražtvu. Po glavi so mo rojile različne misli. Zunaj je sijalo sonce. Toplina se je nahajala povsod. Le v meni je ni bilo. Za to nimam razloga, ali pač. Ne poznam razloga za to, ampak upam, da me bo minilo. Obrnila sem se in opazila, da sem še kar na cerkvenem podstrešju. Čeprav sem ateistka sem na cerkvenem podstrešju prav pogosto. Skoraj vsak dan. Tukaj berem, delam nalogo in občasno s etudi učim. Predsvem pa se tukaj "sproščam." Očistim si misli. Cerkev je odprta 12 ur na dan-seveda na mojo srečo. Duhovnik se zame sploh ne zmeni in t mi je všeč. Sicer pa se smukam okoli, kot duh. Pogledala sem na telefon. 10 sporočil. In vsa so bila od moje najboljše prijateljice Kate Willson. Poznava se od prvega dneva srednje šole. Torej že skoraj tri leta. Pogledala sem na prvo sporočilo. "Elena, kje si? Nujno me pokliči!" je pisalo. Pregledala sem še ostala in vsebina je bila podobna. "Oprosti mi, Kate." sem potiho rekla in telefon potisnila nazaj v žep. Odpravila sem se domov. Ko sem stopila iz cerkve sem vdihnila vroč, suh zrak. Zakorakala sem tja v beli dan.
Jaz- Elena:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tole je bil začetek... Ali nadajujem?
17. april 2012
u46345
u46345
Začetek mi je zelo všeč.
Next.
17. april 2012
u63625
u63625
next.!!
18. april 2012
u88108
u88108
Next.!
18. april 2012
u73295
u73295
next!
18. april 2012
u88014
u88014
Ne, da bi gledala naokoli sem hodila po cesti. Bila sem zamišljena, a ne vem zakaj. Korakala sem do busne-postaje. Čakala sem na naslednji bus. Pogledala sem na uro 15.25. "Pismo. Mami me bo ubila." sem potiho rekla. Čez natanko pet minut pa se je pred mano pojavil bus. Kakšna sreča. Poiskala sem si prosto mesto. Sedla sem zraven neke starejše gospe.
"Obdaja te nemir,"je rekla. Začudeno sem se obrnila proti njej.
"Kako to mislite?" Bila sem v skrbeh. Je čarovnica?
"Nekaj ti ni všeč in zaradi tega si nemerna. Ne spiš, ne ješ..," mi je naštevala.
"Kdo ste?" Sedaj me je spopadel strah.
Tedaj pa se je bus ustavil. Bila je moja postaja. Iztopila sem. Pogledala sem proti ženski, nato pa odšla.
"Doma sem," sem zaklicala.
"Elena, kje si bila?" Oglasila se je mami.
"Vsepovsod." Sem ji jasno rekla.
"Kar delaj se norca." Me je posvarila.
"Moj problem," sem ji rekla in odšla v svojo sobo.
Sovražim jo! Prav zares. Kar naprej mi teži... Joj!! V šoli mi gre kar dobro pa je vseeno smotana! Imam večerne prepovedi-ampak jih ne upoštevam. Sicer pa me petkove zabave vedno spravijo v dobro voljo.
Kot ponavadi sem tudi tokrat napisala nalogo.Nato pa poklicala Kate. Nadrla me je. Ampak ok. Povedala mi je, da je zvečer huda žurka pri Willu. Will-sanjski tip vsake punce. Z Kate pa sva bili povabljeni. To mi deli!! In še petek je. Ampak težava je spet moja mami.
"Mami. Na zabavo grem." Sem ji rekla.
"Ne, ne greš."
"Grem." Sem vztrajala.
"Elena, ne je še vedno ne.!" Je zavpila.
"Velja, ampak vseeno grem." Zaprla sme vrata in odšla. Seveda sem najprej šla k Kate.
"Obleci tole." Je rekla. Podala mi je zelo kratko, oprijeteo črno obleko.
"Ampak vse se vidi če s ele malo prepognem," sem rekla.
"In kaj potem?" Je rekla.
"Oblekla sem jo in poglej sedaj!" Sem pričela kričati. Videle so se moje bele spodnjice.
"Elena!! Še kar nosiš otročje hlačke." Se je posmehnovala.
Podala mi je črne-čiptaste tangice.
"Ne, ne in ne." Sem govorila.
"Poglej hočeš Willa, ali ne.?" Jo je zanimalo.
Prikimala sem. In se oblekla. Odšla sme v kopalnico. Iz nje pa prišla totalna kurba. Počutila sem se tako prostaško...

Kmalu sva že bile na zabavi.. Polno ljudi, alkohola, cigaret in droge! Vsi so se nekaj mučkali, otipavali, poljubljali. Sama sem sedela na vrtni gugalnici in pila tekilo. K meni je sedel neki fant. Moj sošolec. Tay.
"Ti pa sama?" Je rekel.
"Kaj naj. Kate se mučka bog ve s kom." Sem mu rekla.
"A tako." Je rekel.
Karnaenkrat sem začutila njegovo roko na moji dojki. "Tay.." Sem začela. "Pšt. Sprosti se." Je rekel. Pričel me je otipavati in strastno sva se poljubjala. Z roko mi je segel pod kratko obleko. "Pa ne tukaj." sem rekla. Razumel je. Prijel me je in odnesel v hišo. Odšla sva v knjižnico. Tam je bila razkošna preproga. Brez pomislekov me je položil tja in nadaljevala sva tam kjer sva končala. Šla sva do konca! Uživala sem. Dotikal se me je, me poljubjal po celem telesu. "Tay, lahko ponovima vajo?" Sem ga pohotno vprašala.
"Lahko, ampka pri meni. Kondomov mi je zmankalo." Je rekel in me poljubil.

No.. vem, da se nalov še ne ujema, ampak se še bo kmalu!!!
Next??
18. april 2012
u88108
u88108
NEEXT.!
18. april 2012
u63625
u63625
nextaj
18. april 2012
u46345
u46345
Next
18. april 2012
u88014
u88014
No bom kar nadeljevala itak nimam drugega dela...
-------------------------------------------------------------
Bila sva v njegovi sobi. Sedla sem na njegovo posteljo. "Počakaj malo. Pod tuš skočim." Mi je rekel. Izgubila sem svojo nedolžnost. Ni me bilo strah in še popravici uživala sem. Za vsak njegov dotik, poljub mi je vztrepetalo srce. Sezula sem svoje čevlje, slekla obleko in samo v spodnjem perilu legla na njegovo posteljo. Čakala sem ga. Postalo mi je dolg čas in odkorakala sem v njegovo kopalnico. (kopalnice je zvezena z njegovo sobo in je smao njegova!) Potiho sem odprala vrata kopalnice. Voda pod tušom je tekla in se ni skoraj nič slišalo. Slekla sem preostala oblačila in smuknila k njemu pod tuš.
"Elena." Je rekel. Prst sem mu položila na usta in ga poljubila. Topla voda je tekla po nama. Ob bog kako sem uživala. Nisem si mislila, da je lahko nekaj tako super. Kaj ti bojo droge, če pa lahko nesprestano uživaš v tem. V seksu.
Zbudila sem se v njegovem objemu. Ležala sva v njegovi postelji. Objeta!
"Si se le prebudila." Je rekel in me poljubil.
"Morala sem se." Sem mu rekla in ga prijela malo nižje.
"Ne moreva sedaj. Moja mama se je vrnila." Je rekel.
"Pa če zakleneš?" Sem ga prosila.
"Hm... Če bova v petih minutah kaj storila, lahko." Je rekel.
Skočil je in zaklenil vrata nato pa se vrnil k meni.
"Sedaj pa moraš res iti." Mi je rekel.
"Mi pomagaš, da se oblečem?" Sem ga prosila.
"Elena, si res takšana packa?" Me je vprašal.
"Sam si kriv, saj si ti zbudil tole plat." Sem mu rekla.
"vem. Imam predlog. Kaj če bi spala skupaj za vsako ko bi imela nekaj prostega časa. Saj veš-prijatelja za seks." Je rekel.
Ideja je bila super. "Prav, kakarkoli in kjerkoli." Sem mu rekla.

Ponedeljek.
Nočna mora!!! V šolo moram. Komaj čakam, da ga vidim-Taya! Pogrešam njegove poljube in dotike. Kakšna pohotnica sem postala samo v eni noči. Hitro sem se oblekla. Nase sem dala belo srajco in rdeče jeans kratke hlače. Obula sem čevlje s peto. Lase sem si spela v čop. Pograbila sme torbico in odšla v šolo. Seveda sem morala na bus. Beda.Spomnila sem se na starke izpred nekaj dni. Ampak sem v hipu pozabila nanjo.
Taya nisem videla.. Le kje je. Prvo uro smo imeli umetnostno zgodovino. Predmet je učil gospod McQuinn. Ravno je razlagal o Da Vinciju ko sem prejela sporčilo. Še dobro da mi je telefon le zavibriral. "Hitro-šolska shramba za čistila. Čakam te.- Tay." je pisalo. "Khm.. Gospod McQuinn smem na wc?" Sem ga vprašala.
"Gospodična Elena Holld, smete." Je rekel in pričel naprej razlagati. Vzela sem torbico in odšla. Korakala sem prosti srambi za čistila. Odprla sem vrata. Notri pa je že stal Tay. Ko sem vztopila sem zagledala rjuhe. "Ti je všeč?" Ga je zanimalo. "Ni slabo." Sem rekla. Pričel me je poljubljati.
"V šoli?" Sem ga vprašala.
"Rekla si kdajokoli in kjerkoli." Je rekel.
Nisem se branila. Komaj sem čakala. Hitro sva bila gola in že sva ležala na rjuhah. Njegovi poljubi so bili strastni.
Po desetih-vročih minutah sva obležala.
"Špricala sem." Sem mu rekla.
"Ti je žal?" Me je vprašal.
"Ne.!" Sem mu rekla. Ulegla sem se nanj. "Še enkrat?" Sem ga prosila.
"Ne moreva." Je rekel.
"In zakaj ne?" Sem se kujala.
"Pa zaščita?" Je vprašal.
Aja.. Kondomi so le za enkratno uporabo.
"Si ga že snel?" Me je zanimalo.
"Pol je bil." Je rekel.
Premišljevala sem. Kolikšna je možnost, da zanosim?
"Hej, lahko se pa igrava drugače." Je rekel. Povedal mi je "novo igrico"
"Ne bo časa. Zvonilo bo čez pet minut." Sem mu rekla.
Oblekla sva se. "Imaš popolndan kaj časa?" Ga je zanimalo.
"Seveda." Sem mu rekla.
"Kdaj in kje?" je vprašal.
"Hotel." sem mu predlagala.
"Ne. Pri meni doma. Mojih ni doma." Je rekel.
Prikimala sem. Zazvonilo je. vsak posamezno sva odšla iz shrambe.

"Kje si bila do konca ure?" Je zanimalo Kate.
"Slabo mi je bilo." Sem ji rekla.
"Veš, da imamo tole uro prosto." Je navdušeno rekla.
"Super." Sem ji odgovorila. Tole sem morala povedati Tyu-dvomim, da že ve.
Poslala sem mu sporočilo. "Po zvonenju-blizi ženskega wc-ja." Mi je odpisal. Končno je zazvonilo. Moje telo je že hrepenelo po njegovem dotiku. Postala sem prava odvisnica od seksa.
Počasi sem korakala proti ženskem wc-ju. Nekdo me je prijel za roko in potegnil vanj. Naslanjala sem se na steno. Bil je Tay. Poljubil me je. Segel mi je pod majico, mi odprel modrček in me prijetno stiskal. Nisem se mu upirala. Sama sem mu odprla hlače. Hotela sem njegov ud čutiti na sebi. "Greva v kabino." Je rekel. Sledila sem mu. Nadaljevala sva kjer sva končala.
"Kondom." je rekel. "Pusti ga. Daj." Sem mu rekla. Bila sem priravljena tvegati vse. Bilo je drugače kot z kondomom. Bolj sem ga čutila v sebi. Bila sva čisto zadihana, a se nisva utavila. Tokrat je potiskal bolje kot kdarakoli prej. "Dovolj." Sem mu rekla. "Zakaj?" Me je vprašal. Nisem mu odgovorila. Stopil je malce proč. Počepnila sem prijela njegov ud, ki mi je dajal užitek in ga dala v usta. Uživala sem Tay pa tudi. Nehala sem. "Bi ponovila?" Me je prosil. "Jaz lahko ti pa ne?" Sem ga zafrkavala. Še enkrat sem naredila to. "Elena, še jaz bi poskusil to na tebi." Je rekel. Nisem se mu obotavljala. Sedla sem na pokrov wc-školke in razprla noge. Pričel je poljubljati mojo nožnico. Medtem sem ga jaz nekako grabila za njegov ud. Ne vem kako nama je uspelo, ampak nama je. Če bi bil prstor večji bi bilo še bolje, ampak bolje to kot pa nič. Zazvonilo je.
"Briga me šola. Nadaljuj." Sem mu ukazala.
"Greva k meni." Je rekel.
"Ne, potem bom izgubila užitek." Sem mu rekla.
Nadaljevala sva. Naveličala sva se tega. Ker sva razkirala že prvič bova še enkrat. Čeprav je leže bolje kot stoje se nisem pritoževala. Poljubljal me je po vratu, po dojkah, vsepovsod.
"Tay-greva sedaj k tebi?" Sem ga vprašala.
"Zakaj zdaj. Uživam." Je rekel.
"Boli me že." Sem rekla.
Odnehal je. "Pa greva." Je rekel.
----
pri Tayu...

Zaprla sva vhodna vrata. In takrat je že bil na meni. Poljubljal me je. Slekel mi je majico in hip za tem modrček.
"Tay bova kar tukaj?" Me je zanimalo.
"Dnevna je dovolj velika." Je rekel in me položil na sedežno. Stekel je v sobo-po zaščito. Jaz pa sme ležala tam na sedežni.
"Nazaj." Je rekel. Pričela sem ga slačiti. Ko je bil že gol si je hotel natakniti kondom. "Bom jaz." Sem rekla.
Najbprej sem mu ga dala v svoja usta, nato pa sem ga zavila v kondom.
----------
No vse je bolj pohotno.. vem-ampak no.. nekaj delov bo še takšnih potem pa se bo nekaj zgodilo..
NEXT?
18. april 2012
u63625
u63625
nextaj
18. april 2012
u88120
u88120
next
23. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike