Forum
Heeej! Ta zgodbica bo mau resnicna mau ne. Govorila bo o punci k ma fuuul bedn lajf in hoce narest samomor. Moja prva zgodba upam da vm bo usec. Bom pa ze kr en next napisala.
Sm emily. Hodim v 7. razred osnovne preskocila sm 6. razrd in dons je pru solski dan. Torej bom dubla nove sosolce in sosolke. Za sosolke mi je fuuuul zou za soslce pa niti ne tok. U nasm klasu niso bli lih najlepsi in zdeeej je mogoc ksna sansa. Moja starsa se ves cs prepirata oce vsak dan odvihra iz hise se napije in pride pozno ponoci domov nato pa spi na kaucu. Nevem zakaj se enostavn ne locta?! Sm nyjbl popularna v razredu no sm BLA. Usi so me mel radi samo sama sebe ze odzmeri sovrazm. Usi so hotl bit moji frendi in tud bli so. Usi so bli vame ampak jst u nubenga. Mam dve bff saro in hano. Brez njiju mi bo fulll tezko sama bit v klas pa se ful narazn zvimo.
________________________________________________________________________________________________________
To je nek uvod jutr napism next ce bo gdo hotu brt
18. november 2014
Aja se slike:
jaz:

mami:

oce:

sara:

hana:

18. november 2014
Kaj je to tvoj oce Jose Mourinho
Next
18. november 2014
Se 2 nexta
19. november 2014
u160987
u160987
vav,ti igraš paisley v A.N.T. Farm?
19. november 2014
u160987
u160987
Next!
19. november 2014
To je sam tko mal za foro
19. november 2014
u160987
u160987
vem ja
19. november 2014
Se en mal oglasujta
19. november 2014
u173906
u173906
Next
19. november 2014
next
19. november 2014
u177994
u177994
neeext
19. november 2014
u71250
u71250
next
19. november 2014
u181346
u181346
neext
20. november 2014
Full sorite k ni blo nexta sam nism mela tablce no prepoved sm mela
Prvi dan sole je. Ravnokar me ucitlca predstabla novmi razredu. Gledam za kom ki bi me gledal prijazno in bi tud on zgledu uredu. V zadni vrsti sm opazila punco. Delvala mi je prijazn in sla sm do nje. Predstavla sm se: "jst sm emily, ti? Laura. Tisina tam zadaj je zaupila ucitlca. Zasmejali sva se in nadaljeval smo s poukom. Opazila sm zlo lusnga fanta k je sedel v spredni vrsti. Na druggem koncu razreda mi je nem fnt mahou. Pomahala sem mu nazaj. Po koncu pouka sm sla z lauro in domou. Rekla je da bo sou zravn tud Mat. To je okrajsava za matej. Usi ga klicejo tko. Rekla je da je uredu fnt pa da bi bli loh usi skp prjatli. Strinjala sm se. Mat je su zravn in res je bil ful prjazn. Vs cs je razlagu kasne smesne zgodbe. K sm prsla domou sm poklicala hano in ji povedala kako je blo. Rekla je da kul pa da je brez mene v razred ful dc. Nasledn dan sm se zjutri zbudila ze ob pol 7 kar je zame nenavadn. Kr hitr sm sla u solo. Ceprav je bilo zelo zgodaj je pred solo ze cakal...
21. november 2014
u173906
u173906
be vem, kdo jo je čakal
ja men je ful dobr
next
22. november 2014
pred šolo je čakal Matej + full dobra zgodba
22. november 2014
Aja dam se slike
Laura

mat

lusn fnt iz spredne vrste

22. november 2014
nnnnneeeeeexxxxxttt
23. november 2014
haha to je Hary iz One direction + next
23. november 2014
Pred solo je caku Mat. Mal sva se pogovarjala in cs je kr hitr miniu. Kmal je zvonil in spet sm mogl v solske klopi. Vsi 3 smo sli vsi skp dam. To smo pol delal usak dan. Prijatelstvo med mano hano in pa saro se pa tud ni slabsal. Vsak dan smo ticale skp pr eni. Z matom sm govorila po telefonu. Stavla sva gdo bo zmagu na kosarki. Oba sva ful za kosarko. Stavla sva za samar. Zmagala sm. Navsezgodi zjutri smo se zbral pred solo. Vsi sosolci bivsi in sedanji. Nekdo je se snemal. In uzgala sm ga kt sm rekla iz srcaa. Torej ful. Imel je cisto rdec lic toda sej veste fantje so ponosni. Ni hotu prznt da ga je tok uzgala punca.
Vecer je. Po mesicih se pogovarjam z matom. Kr na enkrat mi pove da sta se razsla z eno Moniko in da je zalublen v nekoga druzga. Vrtala sm po njem in kt usi se je udou in mi povedu. Vate sm. Je reku. Potem me je klicu in posilju smsje ampak nism odgovorila ampak to me je nevem zakaj tako razzalostilo da nism mogla.
24. november 2014
Next
24. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg