Forum
Heej Sem Tjaša in odločila sem se, da bom napisala eno zgodbo o kateri se mi je sanjalo že pred letom dni... nočem zveneti dramatično..no upam, da vam bo ušeč.

Zgodba govori o punci Britney, ki je stara 15 let, in je vse svoje življenje živela pri babici v Sloveniji. Starše je izgubila v prometni nesreči, ko je imela le 5 let. Sedaj pa ji je babica zaradi hude bolezni umrla, zato sta se njena teta in stric odločila, da jo posvojita in odpeljeta na Irsko. Britney je preprosto dekle z le eno najboljšo prijateljico Taro.

Za nadaljevanje rabim usaj tri nexte...
25. julij 2012
u73465
u73465
Iiiii dobr uvod!!!

NEXT!!!
25. julij 2012
No bom kr nadaljevala pa bomo videl če se kakšen bralec najde ) (najprej slike)

Britney:

Tara:

Teta (Marry):

Stric (Eric):

25. julij 2012
Že nekaj časa sem stala na dežju, ko je mimo mene pripeljal zeleni kombi. Takoj sem vedela, da sta to moja teta Marry in stric Eric. Še zadnjič sem se ozrla po stari hiši, ki je bila dotlej moj dom. Ja.. že od svojega rojstva, torej dobrih 15 let sem živela v Sloveniji pri moji babici. A ta je zaradi bolezni umrla pred enim tednom, zato sta se stric in teta odločila, da me posvojita. Use bi bilo lepo in prav, če ne bi živela na Irskem. še nikoli nisem bila tako daleč od doma, zdaj pa bom tam morala preživeti preostanek življenja.
25. julij 2012
u73465
u73465
next!!!!
25. julij 2012
Ko so se odprla vrata kombija sem takoj zagledala tetin nasmejani obraz. s tem ko sem vstopila in zaprla vrata kombija sem zaključila svoje poglavje v knjigi... nisem pa bila prepričana če sem pripravljena na naslednjega. Med potjo sem bila tiho. zatopljena sem bila v svoje misli. Teta in stric pa sta se veselo pomenkovala. na letalu sem zadremala. zbudil me je nežen tetin glas, ki me je opozarjal, da smo pristali. Zaspano sem se skobaca iz sedeža, ter pograbila svoje slušalke in psp. Na poti do novega doma sem ves čas zrla skozi okno in si mrmrala pesem Adele: Rolling in the Deep. Nismo se peljali 15 minut in že smo stali pred velikansko hišo, z ogromnim bazenom in vrtom. Morala sem reči samo: Waaauu!!
Hiša:

Ko sta teta in stric opazila moje navdušenje sta se samo spogledala in si pomežiknila. Še bolj sem bila presenečena ko sem vstopila v mojo sobo.
Moja nova soba:

No zdej pa čakejmo na nekaj novih bralceu )
25. julij 2012
u38079
u38079
next...
25. julij 2012
Lepo je vedet, da nekdo bere tvojo zgodbo:*

Takoj sem se vrgla na posteljo in vdihnila svež vonj pralnega praška...mmm teta in stric pa sta stala na vratih in se mi smejala. ''Britney, ko boš razpakirala se nama pridruži na terasi, čas je, da kosimo.'' je med smehom dejala teta. utrujeno sem jima pokimala. Lotila sem se pospravljanja. Imela sem toliko prostora in tako malo stvari. ''Potrebna sem prenove'' sem se zamislila. Ko sem končala sem v roke vzela svoj telefon, kjer me je že čakalo Tarino sporočilo. napisala mi je le dve besedi: Kako je?? zavzdihnila sem. Njo bom najbolj pogrešala. Ko sem ji nekaj natipkala in mi je na telefonu pokazalo znak, da je bilo sporočilo uspešno poslano sem zdrvela po stopnicah na teraso. Še vedno se nisem mogla načuditi razkošja hiše. Ko sem se usedla za mizo, je stric ravno bral časopis, teta pa je listala po neki najstniški reviji. Ko je opazila, da sem prisedla je odložila revijo in poklicala strežnika, naj nam prinese kosilo. Bila sem osupla. V tej hiši so imeli celo služinčad.. kako, da mi teta nikoli prej ni govorila o tem?? Kosilo je bilo... moram si priznati, nekaj najbolj okusnega kar sem kdajkoli zaužila. Z teto smo se še nekaj časa pomenkovali o vsakdanjih rečeh, ko ji je nenadoma zazvonil telefon. Vstala je in se oglasila. Ni se pogovarjala minuto ali dve ko se je že obrnila k meni in mi rekla. ''službene dolžnosti, a greš z mano??'' Tako ali tako nisem imela ničesar drugega za početi, zato sem privolila.

Tukaj smo kosili in to je hišni sluga

Nadaljujem zvečer... Obljubim, da bom takrat napisala več.
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u18495
u18495
Next
25. julij 2012
u100944
u100944
next i like it
25. julij 2012
next i like it
25. julij 2012
u100944
u100944
ponavlajš vamip 200 čiž enak k jaz!!!!
25. julij 2012
hahahaha nee se kregat ampak res vampir 2000 ni ti treba ponaulat me veseli, da vam je ušeč. Nadaljevanje pride v večernih urah
25. julij 2012
u100944
u100944
jupi
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u38079
u38079
nextiiii...
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u73465
u73465
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next

Fuuuul dobra zgodbica!!!!
Love it!!!!
25. julij 2012
Hvala, ker berete, obljubim, da vas ne bom razočarala

Teta Marry je delala kot urednica pri znanem Irskem časopisu: The Irish news. Ko sva čakali na taksi, sem se začela ozirati na okoli. Dublin je bilo neverjetno mesto. Če sem se že morala kam preseliti, sem bila vesela, da sem se sem.
Dublin:

S taksijem se nisva vozili pet minut ko je vstavil pred čudovito palačo. (jaz lahko rečem, da je bila palača, ker nisem bila navajena na tako razkošje)

''Palača'':

Teto sem pocukala za rokav. Ko je opazila mojo osuplost se mi je nasmehnila. ''na tem terenu bom delala ta mesec. S sodelavci smo na pragu odkritja nečesa velikega.'' začudeno sem jo pogledala, zato je dodala. ''zaupaj mi no malo.'' pokimala sem. ko sem izstopila sem se skoraj spotaknila ob lastne noge, tako sem bila nestrpna. Meni se sicer ni zdelo smešno, teta pa se je nekaj korakov za mano zvijala od smeha, prav tako šofer. ''umiri no živce'' se je režala...arr že na vhodu naju je čakalo vitko mlado dekle, katere obraz bi lahko zastopal naslovnico kakšne modne revije. Ko me je zagledala, me je kar se, da očitno premerila s pogledom in se posvetila teti. S tem mi je hotela pokazati, da se moram znajti sama. Teta se mi je nasmehnila in mi v roko stisnila denar. ''nekje v pritličju je kavarna, gotovo boš našla kaj zase.'' zavzdihnila sem. No..pa pojdimo.

Dekle, ki naju je čakalo. (kasneje sem izvedela, da ji je ime Victoria):

Nadaljujem, ko dobim tri nexte od treh različnih oseb
25. julij 2012
u40823
u40823
next!!!!!!cool
dobr pišeš
25. julij 2012
next!!!!!!!!!!
25. julij 2012
hwalaaa še vsaj en next..
25. julij 2012
next
25. julij 2012
okej bom nextala

Nekaj časa sem še stala na mestu in razmišljala kaj naj storim, nato pa sem se le premaknila in vstopila. od znotraj sploh ni izgledala starinsko, ampak zelo moderno, imela je razkošne trgovine, bifeje, pisarne, jedilnice in dvigala.... odšla sem do prve trgovine, ki mi je padla v oči. Takoj sem ugotovila, da je ta grad ali karkoli že je razdeljen po nadstropjih. Eno nadstropje je bilo polno trgovin, drugo pisarn, tretje bifejev, četrto bog ve česa... Nekaj časa sem si ogledovala izložbe in pomerjala oblačila, a kaj kmalu sem se naveličala. Zavila sem v bližnji bife, kjer sem si naročila vročo čokolado s smetano. Tako sem sedela, kar nekaj časa in razmišljala. Nato sem se odločila, da grem še v višja nadstropja, kjer še nisem bila. Postavila sem se pred prvo dvigalo in čakala...

Tako je izgledalo vse to:

Trovine: [img]http://btcdata.blob.core.windows.net/store-image/a947e6a0-bfd4-454a-aa72-2d1224c7e1ee[/img]

Dvigalo:

25. julij 2012
sedaj pa počakam nekaj nextov, da vidim če berete
25. julij 2012
next
25. julij 2012
u40823
u40823
neextt
25. julij 2012
u88946
u88946