Forum
ΔwelcomeΔ
♥pišem zgodbico o življenju mene in moje sestre,zgodbica bo izmišljena!♥

★osebe★

◕ Jaz - Manca - 14 let

◕ Sestra - Ana - 15 let

◕bff - Nika - 15 let

◕ mlajša sestrica - ana - 8 let

◕ati in mami - maruša,nik

✸to je bil kratek uvod,za pisanje potrebujem usaj 3 nexte,obljubim da bo zanimivo✸
▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼ ▲▼▲▼

●boš bral/a●

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. januar 2014
▲mlajši sestrici je ime Laura▼
24. januar 2014
u154933
u154933
samo next napišem
24. januar 2014
u163019
u163019
Next
25. januar 2014
next
25. januar 2014
•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•
pa začnimo...
◆ Vse se je začelo leta 1998,ko je na svet najprej prijokala moja najstarejša sestrica Ana,že od nekdaj je bila priljubljena,kot otrok a leta 1999 sem se rodila jaz,z sestrico smo se ful razumele celo otroštvo,celo otroštvo smo preživljale skupaj,a no ni bilo vse tako lepo,no leta 2006 smo dobile še eno sestrico po imenu Laura,ki je zdaj stara 8 let,mhmm no,naša družina se super razume,vse je super,živimo v veliki hiši:

o neee,danes na obisk pride moja teta Elsa:

no ja,mogoče se bo danes zgodilo,kaj nenavadnega;o
o saj res,danes je prvidan šole,ko bom jaz stopila v 9. razred,moja sestra pa v 1.letnik kozmetične šole v Ljubljani.
Moja sestrica,najmlajša pa hodi kar v 4.razred,tudi njej je danes seveda prvi dan šole,in sicer,celo noč nismo spale saj smo razmišljale samo o prvem dnevu v šoli,mmmm.
zjutraj smo imele zajtrk:
✞nutelline zavitke:

✞oblekle smo se pa tko:
✞jaz:

✞Ana:

✞Laura:

odpravile smo se v šolo,kar z taksijem.
Ko smo prispele v šolo smo z Ano zagledale...◆
•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•·•
◆3 nexti,pa nadaljujem◆
25. januar 2014
next
25. januar 2014
u156571
u156571
next
25. januar 2014
next
ful dobr res <3
25. januar 2014
u154933
u154933
next
25. januar 2014
◆no,pa dejmo naprej,js se vam opravičujem če sem bedn začela-.-'◆
◆Ko smo prispele v šolo smo z Ano zagledale fanta,po imenu Anej,ki je prišel kot novi učenec na mojo šolo:
✞Anej:

hmmm,super je bilo to da je Anej na moji šoli,se pravi 9.razred,ko sem prišla v razred,sem zagledala da je v mojem razredu in sem zakričala oja,in potegnila ven svoj ✞telefon:

in Ani napisala sms,"Ana,v mojem razredu je Anej,nemorem verjet!"
'ko je prišla v razred učiteljic,sem pospravila svoj telefon in se usedla v klop,ki je bila prosta,seveda se nisem mogla usesti,zraven mojih prijateljic,ker so se že vse posedle,in ker je Anej,zamudil na pouk,ga je učiteljica razedničarka posedla,zraven mene. in ko se je Anej,vsedel zraven mene se mi je najprej predstavil in rekel,'žiujo,jas sem anej pa ti? in jas sem čisto zardela,in rekla hej,moje ime je Manca,in si dava roke,in potem ko je zazvonil zvonec mi je rekel,da bi rad sedel z mano pri vseh predmetih,naslednjo uro smo imeli zgodovino,in seveda sva se spet usedla skupaj,in ko je prišel v razred od zgodovine me je objeu in rekel...
◆vsaj 3 nexti in nadaljujem◆
◆saj od zdaj naprej,bojo odlomki daljši,in bolj zanimivi◆
25. januar 2014
next
25. januar 2014
u163227
u163227
next!
25. januar 2014
◆objeu in rekel: res je morda čudno,da se poznava šele dobro uro,pa si mi že postala všeč,in upam da te tale objem ni zmotu,in js tko omg,eh kjee ja sej ti si men tut ušeč,sam dans imamo sam dve ure,tko da se pol spet vidiva jutri,in on sej se nerabiva vider šele jutri,lahko se danes popoudan kaj praviš,in js pa ja ej lahko,sej itak se nimamo še nič za učit pa greva lahko na sladoled... In med celo zgodovino sva se pogovarjala,kako to da so se preselili v Slovenijo,nažalost je moja sestra v šolo šla v Ljubljano,in je do vikenda ne bom videla,sicer mi živimo v Mariboru... No,zazvonil je zvonec,in končno sem lahko odšla do moje budale,sošolke Leje.
✞Leja:

in sem jo objela,in začeu je pogovor:
js - manca,L - Leja:
js: kak fajn,da sem te lahko spet objela po tak dougem času*
L - jaja,manca zakaj nis pršla prej do mene
js - pa sej veš,oni novi Anej p to,dej pejmo skupi domou,ti bom use povedla al.?
L - ne ne morem,zunaj me čaka Katja,da gremo v Ljubljano po nakupih,sori
js - aja,no pa nič a bomo šle jutri,daj pokliči me okej?a te lahka objamem?
L - okej,ja itak da me lahko,ne sprašuj me več takih srceeeeeeee;*
js - (jo objamem) okej,baj mišš< 3
L - čauuu,pikica.
- in odidem najprej po sestrico,in se skupaj odpeljeva z šolskim avtobusom domov,doma me čaka na mizi sporočilo:
✞Anej:

in jas sem takoj postala rdeča,ne dougo za tem,nekdo pozvoni:
in seveda biu je Anej,tkoj stečem do njega in ga objamem,in mi reče asi dobla moje sporočilo,in jas ga še enkrat objamem,in takoj je vedel da sem ga dobila,no odšla sva na sladoled,in ko sva pojedla sladoled se je zgodilo:

in žau,se je ta poljub hitro končal,ker sem morala iti,groza-.-
no,ko sem prispela domov,so bile pri meni Nika in Leja,sploh nisem vedela da me čakajo,sploh pa mi ni bilo jasno,kako oni dve če sta šli v Ljubljano,in me nika vpraša kje sem bila,in rečem zunaj na sladoledu z Anejem,a je kaj narobe?
in začeu se je pogovor:
js - manca,L - leja,N - Nika...
N- lahko bi se zamislila tudi za nas,ceu dan odkar je anej na šoli si skos samo okoli njega,še popoldan se ne zmeniš za nas,sramota pa smo ti najboljše prijateljice.
L - strinjam se z Niko!
js - omg,punce ni res,vprašala sem vaju če gremo ven,pa ste rekli da ne,ker gresta v ljubljano.
L,N - ker nas je zanimalo,ali boš res ostala doma kot si rekla,ali boš šla ven z njim
js - brez besed sem res-.-
L - adej no dej,manca sej vem da naju zdaj gledaš kot neke tečke,saj zdaj si v visoki družbi z anejem in ostalo družbo.
ja - ne ni res.!
L,N - pa še kako,midve zdaj greve adijo!
js - čau,pa hvala za tako prijateljstvo,ko nič ne nardim pa je use narobe.
in grem s svojo sobo in mi na ask ko mi nekdo pošlje vprašanje:
- alo punca,Anej ni samski tko da prste stran od njega,če ne se ne bo dobr končal-
-to je bil zame šok,in sem poklicala Aneja če je to res,in potrdil mi je zato sva se skregala,čeprau je rekel,da bo danes dau punci konc,in da ni hotel da to izvem,naslednji dan ko sem prišla v šolo se je zgodilo,da sem spoznala veliko novih ljudi in zašla v....
◆3 nexti,zdaj se bo bolj dogajalo◆
25. januar 2014
u163227
u163227
next!
25. januar 2014
u156571
u156571
next
25. januar 2014
◆in zašla v slabo družbo,začela sem se družit z ljudmi,ki sem mislila da bom ob njih res to kar sem,a sem se zmotila,spoznala sem:
✞Ajo:

✞Nino:

✞Saro:

✞Taj(a):

✞Maks(a):

hmmm,na začetku so se mi zdeli čisto vrejo,čeprau so bli mal bol emo,in smo se ful razumel,in oni so hodili v gimnazijo in čisto zraven je bila osnouna,in začela sem se res ful družit z njimi,in nastopilo je kajenje,pitje,droge itd...

in res sem zašla iz takšne pridne deklice kot bi se lahko reklo,no ko sem prišla v šolo,smo imeli zgodovino in spet bi mogla sedet z Anejem,in ja usedla sem se zram njega,on me je pogledau in reku,Manca ne bit jezna,oblubim da ji dam danes konc,in js briga me,midva sma samo prijatla,ka mene briga okej? tko sm se nadrla na njega,ker sem bila mal pod vplivom alkohola že,po pouku sem se spet dobila z tajem,maksem,nino,saro in ajo,ter smo odšli ven... Domou sem prišla,šele ob 4h,mami je bla jezna name,in me je uprašala kje sem bla,in sm rekla da v šoli sem delala nalogo,in mi je verjela. Odšla sem v sobo,in si prižgala cigaret,in kaj se je zgodlo,anej je šou mimo,in je vidu da kadim,fak jas sem bla čisto,fak kaj pa zdej,zihr me bo povedu mami itd... Padla sem v depresijo,iz katere nisem več videla poti,kot so alkohol in droge in cigareti,zašla sem čisto v neko drugo smer,v katero ne bi smela,popustila sem v šoli,začela sem špricati pouk,dokler me ni dobila....
◆2 nexti◆
25. januar 2014
u163227
u163227
Next!
25. januar 2014
◆dokler me ni dobila razredničarka z cigaretom v rokah omg-.-'
in ja,zgodilo se je,da sem morala oditi do pisarne psihologinje in se z njo pogovoriti o vsem tem,biu je pogovor:
j-js,p-psihologinja
p - no deklica draga,zakaj te je razredničarka pripeljala sem?
j - dobila me je z cigaretom
p - veš,da se v šoli tega ne počne,in tut doma ni glih treba
j - ja vem,samo zašla sm v ful slabo družbo,k pijejo,pa kadijo in to,in ful bi se rada rešila iz tega vsega,začela sm lagat pa use,js nemorem več res-.-'
p - no,lepo da si mi povedala,enostavno nehaj se družiti z njimi,če ne pa pridi k meni na pogovr,pa bomo skupi to prebrodile okej?
js - hvala vam,res upoštevala bom tale vaš nasvet,hvala vam.
p - ni panike,vsaki dan lahko prideš gor,pa se bomo pogovorile.
js - vredu,hvala še enkrat,adijo.
p - adijo,manca!
odšla sem iz pisarne v razred,imeli smo matematiko,se pravi mojo razredničarko-.-'
bilo me je strah,da bo razedu povedala da sem kadila,vedela sem da bo in res je bilo,potrkam in vstopim,pa rečem,učiteljica bila sem pri psiholog,se opravičujem.
in učiteljica,kaj si pa delala,povej nam malo:
am,šla sem pač na pogovor,in ona no če ne boš pa ti povedala bom pa jas,šla je k psihologinji zato,ker sem jo jaz zjutraj dobila pred šolo,da kadi-.-'
in,jas sem se samo usedla za svojo mizo,in nisem več nič komentirala.
ko je zvonilo,je prišla do mene leja,in me objela rekla,je da se mi opravičuje,ke je bila nesramna do mene,ker misli da je ona kriva,da sem začela kadit into,in sem rekla omg,ne leja nisi ti kriva,kriu je biu anej in tko no,in pol smo šle še k pouku,in po pouku,smo odšle domou skupi,in je pršu maks in me uprašu kdaj grema ven,pa sem rekla,sori ne negrem več ven,učit se morm p to,in nagovarju me je da itk morm špricat pa to,in sem mu,rekla oprosti,ne več zame,in sem zaprla vrata ter odšla v sobo,odprla facebook profil in tam je bilo sporočilo od Aneja,slika:
◆usaj 2nexta,sicer bom pa useen pisala zaradi dougčasa◆
25. januar 2014
◆ SLIKA:

odpisala sem mu,anej prej bi mislu na tole.
In on:
DRAGA MANCA,VEM DA NI BILO PRAU,DA TI NISEM POVEDAL,DA IMAM PUNCO,RES NISEM HOTEL,ODKAR SI SE ZAČELA DRUŽIT Z MAKSOM,NINO,AJO,TEJEM,IN SARO,IN OD TAKRAT TE TOK FAKING MUCH POGREŠAM,MANCA PROSIM BOT USAJ TOK DOBRA,PA MI PROSIM PROSIM PROSIM OPROSTI,RES TE NISEM HOTEL PRIZADET,IN NISEM SI MISLIL,DA MI BOŠ ZARADI ENE TAKŠNE NEUMNOSTI ZAMERILA,PUNCO SEM PUSTIL,IME JI JE BILO NEA TO ŽE ITAK VEŠ,ČE VEŠ USE ANE,IN RES MI NI ŽAU DA SEM JO ZAPUSTIU,ZAPUSTIU SEM JO PA ZARADI TEBE,KER MI POMENIŠ VSE NA SVETU,PROSIM OPROSTI MI,ANEJ!
ko sem to prebrala sem imela kar malo souzne oči,ampak tole sem mogla pokazati Leji,in rekla mi je naj mu ne vrjamem,ker me bo imel samo za igračko,odpisala sem mu:
NA TO SI MOGEL ŽAU PREJ RAZMIŠLJAT,NE PA ZDAJ,ZDAJ JE PREPOZNO,PROSIM TE NE PIŠI MI VEČ,IN KAR SE TIČE NE(J)E,GREŠ LAHKO TAKOJ K NJEJ NAPREJ,MOJA VRATA SO TI ZAPRTA,OPROSTI,KER SEM STOPILA V TVOJE ŽIVLJENJE IN MISLILA,DA TI BOM LAHKO KAJ POMENILA!
potem,ko je odprl sporočilo je napisau:
JUTRI PO ŠOLI SE PROSIM DOBIVA NA BALKONU,SAJ VEŠ KJE ANE,IN SE BOVA POGOVORILA,ČAKAU TE BOM OB 15:00,PROSIM PRIDI...
odjavila sem se od facebooka in odšla na sprehod z mojo psičko Mediko:

med sprehodom sem se odločila,da bom poklicala sestro Ano,in ji vse povedla,in res je povedala sem ji vse kar se je zgodilo,in smo se dve uri pogovarjale,in ta pogovor mi je res pomagau,in mi vliu samozavesti,ko sem prišla iz sprehoda me je na vratih čakalo sporočilo,na katerem je pisalo:
-SAMO ŠE ENKRAT SE DOTAKNI ANEJA,PA TI NE BO DOBRO,ZADNJE OPOZORILO-NEA-
spet me nadleguje ta bedasta ženska,ki se ma za neki več,joj komaj sem čakala da se rešim,nje,aneja in useh ostalih hejtarjev,zvečer sem šla spat ob pounoči,ker sem razmišljala o Aneju in Nei:
zjutraj ko sem prišla v šolo me je čakalo presenečenje in bilo je:
◆nadaljujem ob 22:00 z usaj 2nexti◆
25. januar 2014
◆in bilo je,Anej je pred šolo z vrtnicami narediu srček,in napisau LJUBIM TE MANCA<3

žau,ganilo me je a sem se delala,kot da me ne zanima,prišel je do mene in rekel,Manca prosim,ne delaj se kot da ti ni mar,ker vem da ti ni useeno,in js prau imaš,ni mi useeno za nekatere osebe,za tebe me pa prou briga,crknn in ne hodi več okoli mene pejt k svoji Nei,tko si se itak k njej usedu zdej pri zgodovini,pol mi pa tam neke pišeš,kak si jo pustu,a se z bivšimi pol tko druži al kva
Nea:

lej,meu si lušno punco,pa si jo zapustiu,ka ti nej jaz zdej,lej sori,vsega lepega se enkrat konča,oprosti midva sva končala,prosim ne išči me več,ne delaj mi tega,ker ti nemorem oprostit,oprost.
Odšla sem v ubovalnico in objela sošolke,v našem razredu je sicer ful malo oseb, usega skupi 10 punc,in 5 fantou,naj vam jih predstavim:
-Nika:

-Staša:

-edisa:

-Anejči in Majči(sestre)

-Sofija:

hmmm,samo to mam slik od njih-.-'
no,ko sem se preobula smo z mojo Lejo odšle,v razred in spet je anej hodo okol nas-.-
in,smo se usedle in se začele pogovarjat o Aneju,in pol je kar naenkrat pršla do mene Nea,in mi rekla,kaj tep ni jasn mala,in js tko dej ti men mala,odstran se nea,ne misli da si zdej frajerka,če si u našem razredu da skačeš okol aneja skos haha,in gre do njega pa ga kušne,in js tko opa,spet sta skupi,bravo anej,pol pa mi neke zgodbice govoriš,dej no haha. No,pride v razred razredničarka,in začenmo z poukom,joj danes sem v šoli do 3h,na srečo je petek,in končno bo prišla Ana domou iz Ljubljane,no okej,konc pouka,končn petek,in danes pride domov moja Ana,moja velika sestrica Ana,komaj čakam,ko pridem domou objamem mami in atija,ter odidem v sobo,ob 5h grem na postajo pričakat Ano,in tam vidim Aneja z.....
◆pišem naprej,ja/ne◆
25. januar 2014
u163227
u163227
next!
25. januar 2014
◆tam vidim Aneja z Neo,ko se kregata,in Anej grozi Nei,da če mi ne bo dala miru,da jo bo vrgu v tale prepad(tam kjer sta ona dva stala,je biu velik prepad),in js hitro stečem tam,in rečem Anej,daj nehaj,Nea pa tudi ve,da jaz z tabo nočem bit,spust Neo tkoj,in če že hočeš biti tak frajer,pol bi mogu vedet,da se punc ne tepe in se jim ne grozi,kak jih boš vrgu v prepad itd... In,se obrnem ter odidem na postajo počakat mojo sestro,za mano priteče Nea,in mi reče tenkss Manca,pa oprost za use,sam prosim ne nasedaj njemu in njegovim igricam,in mimogrede a smo lahko prijateljice,ker res da sma bili sovražnici,ne bi nobena sovražnica tega naredla zame,in rečem ja seveda,ni panike,sam oprost mi zdle morem it,(pa jo objamem pa grem).
pridem do postaje,in iz vlaka izstopi moja sestra,stečem do nje in jo objamem,na vso moč ter ji povem kak sem jo faking much pogrešala:

no,počasi smo odšle do doma,na poti domou smo si privoščile tudi nekaj sladkega,kot je sladoled:

ummmm,celo pot do doma smo se pogovarjale o tem kako sem jaz,kadila,pila itd... In moja Anaaa je lahko ponosna name,da sem nehala,na poti domou smo spet srečale Aneja,in js tko: pikiiii moja,tole je tale Anej o katerem smo se pogovarjale,in ona o pa sej vem,sam dej pejma sam zraun... In gremo zravn,in on men Manca prosm oprost,in pol Ana,a maš probleme?spelji se tamau?haha,in pač hodimo domou pa se pogovarjamo o anini šoli,pa kak se ma u lublani pa tko,in kočno prispemo domou,tam Ana objame Mami,atija in Lauro,se usedemo za mizo in se igramo monopoly,in čas je šou tko hitro dokler ni zazvonil telefon in biu je....
◆26.1 - se nadaljuje◆
25. januar 2014
◆in biu je anejev foter,in js fak kaj bi on zdej rad,in reče,živjo a lahko govorim z tvojim očetom,in jaz ja seveda,in se oglasi ati na telefon.
A - anejev ati,M - moj ati:
a - živjo Nik,a se me sploh še spomneš?
m - a ti si hodu z mano v vrtec,pa v šolo mogoče?
a - ja,jaz sem ta,in ker se poznamo že od malih nog,sem te hotel vprašati,ali bi šli skupaj na morje,otroci naj si vzamejo v šoli en teden prosto,pa gremo na morje? Kaj praviš?
m - hmmm,navdušen sem,pokliči me popoldan da se dogovorimo,okoli podrobnosti.
a - uredu,adijo
m - nasvidenje.
in jaz,ati kaj te je rabil Anejin oči,povej takoj!
in ati pove,povabil nas je na morje,in seveda nisem se mogel odreči temu,da odidemo vsi skupaj na morje,in js ati,prosim ne ne delaj mi tega-.-'
in,ja res je bilo tako,odšli smo na morje z anejinovo dužino,oh c'monn.
jas sem na morej povabila Neo,in seveda da je šla z mano. Spakirali smo in odšli na letališče,saj smo šli v Boro Boro. Moja in Neina prtljaga:

in ja,odšli smo na morje,ko smo prispeli smo imeli takšno hiško:

in ko smo se razpakirale smo šle najprej malo spat,spale smo 10 minut,in nas je šou zbudit Anej-.-' ustale smo se in si naredile za jest,ter odšle ven se sončit,kar naenkrat je anej prišel iz vode in nas poškropil,midve z Neo pa smo ga.....
◆nadaljujem,ko bom mela nove ideje◆
25. januar 2014
◆midve z Neo pa smo ga vrgle v vodo. 5 minut kasneje smo šle nazaj v hiško se preoblekle kopale in se šle kopat.
Kopalke od Ne(j)e:

moje kopalke:

hmm,kopat smo se šle čisto na drugo plažo,čimdlje od Aneja,in smo se potapljale,in pod vodo videle veliko zanimivih živali:

no,ko je bilo kopanja konec,smo si privoščile tudi koktelj:

Po koktelju smo odšle nazaj do naših hišk,cel dan smo se potikale naokoli same,ko smo prišle v hiško smo najprej imele večerjo,po večerji pa smo šle malo na računalnik, tam smo šle na ask,in na mojem asku je bilo vprašanje: ČAU MANCA,A NISTA VIDVE Z NEO NAJVEČJI SOVRAŽNICI?IN ZDEJ GRESTA PA KAR SKUPAJ NA MORJE? in js se temu sam nasmejim,in na to vprašanje odpiše Nea,ja midve lahko<3 Pol smo se šle slikat,doklr ni prišel Anej,in spet nekaj grozil Nei,da če me ne pusti,da bo boga. No,pol smo mogli it ven,z celo družino *skupna večerja*. Po večerji,smo odšli v hiške spat. Z Neo,smo se zbudile ob 9h zjutraj,zbudile smo se prve,in smo dobile idejo,da gremo našminkat Aneja,doklr spi, in res smo to naredile,ko se je zbudiu je biu tak:

No,sej ni blo nič narobe,usaj eno uro je preživeu v kopalnici...
Danes je bil zadnji dan na otoku Bora Bora,nažalost dans gremo domou
Ob 15:00 smo zapustili otok,in odšli domov,domov smo prispeli pozno zvečer,Nea je še to noč prespala pri meni,zjutraj,ko smo se zbudile smo šle na zajtrk v meka,in tam smo zagledale.....
◆obljublen del◆
26. januar 2014
u163227
u163227
Next!
26. januar 2014
next*w*
26. januar 2014
◆in tam smo zagledale fanta,ki je bil tak lep,takoj smo se zagledale v njega.
Patryk:

Moja zgovorna Nea,je takoj stopla do njega pa se mu predstavla.
Pogovor,N - Nea,M - Manca,P - Patryk
N - ej,čauuu. Kak ti je ime?
P - bok,Patryk pa vama?
M - js sm Manca,ona je pa Nea.
P - o super,ej morem it a mi da kera telefonsko pa se lahko pol dobimo,pa bolj spoznamo?
N - seveda,040675869 evo,moja je pokliči me pol.
P- okej,čau girl's
N,M - ćau...
in odidemo v meka,tam si naročimo pomfri,naglce in jabolčno pito. Pojemo in odidemo pred šolo,celo pot do šole smo se pogovarjale o njemu,ker je Nei postau ful ušeč,pred šolo smo srečale Lejo,grem do nje pa jo objamem,in me vpraša od kdaj ste pa vidve z Neo kul,pa js am od takrat,ko sm jo rešla pred Anejem pa to,in ona aja,kul. No,obrnile smo se,ker smo mogle it domov,objela sem Lejo in ji rekla,no se vidimo jutri,čau...
Ko smo pršle domou,sem seveda mogla objet svoje sestrce,šle smo v mojo sobo pa smo se slikale na kompu,pol je Nea dobila sporočilo od Patryka,"čau Nea,a se lahko dobimo popoudan tut z tvojo prijateljico,pa gremo v park na sladoled pa to da se mau bolj spoznamo? in Nea odpiše:"ja itak,a lahko okol 5h,pred parkom?",on: "itak,se vidimo;*" in ji pošlje poljub,in Nea je skoraj skupaj pala od sreče,da jo je pogledau tak lušn tip,no,ura je bila 3h popoudan,in nismo vedele kaj naj delamo,zato smo se odločle,da se bomo obe našminkale za Patryka,našminkale smo se pa tko....
◆naprej pišem po kosilu◆
26. januar 2014
◆našminkane smo ble pa tko:
Nein makeup:

moj makeup:

no,in počas je bla ura že štiri,in smo se mogle iti preobleč,oblečene smo ble:
Nea:

js:

takšne se ob pol 5h odpravile ven,šle smo kar peš,ob 5h smo prišle pred park,in seveda nas je čakal Patryk,pol smo odšli na krajši sprehod po parku,tam je biu tut Anej,in nam ni dal miru,vedno je hotel Neo postaut u neprimeren položaj,in sm js Nea uživajta,grem js ju objamem pa grem in odvlečem aneja stran.
pogovr, m - manca,a - anej
m - a si ti munjen al kaj,dej no nehi pust jo na miru,sej si ji sam dau konc,ne sikaj v njo zdaj.
a - ti mi boš rekla,to bom delal dokler mi ti ne oprostiš,in se nehaš družit z njo.
m - a ti mi boš reku,razumi midva sva lahko samo prijatelja nič več,a je jasno?
a - ne manca,zakaj nočeš razumet,ti meni pomeniš vse na svetu,prosim te.
m - bom razmislila,do takrat pa dej mir meni in Nei.
a - okej,morem it domov,čau Manca
m - čau.Anej.
in odide,jaz pa grem po sladoled in se vsedem na klopco,ter tam počakam Neo in Patryka. Hmm,prideta do mene in se vsi vsedemo na klopco,in Patryk začne pogovor:
P - Patryk,N - Nea,M - Manca
P - am,Manca veš,men je Nea ful ušeč
N -(postane rdeča)
M - verjamem,ti si tut njej ušeč,po cele dneve sam o tebi govori.
P - a res,Nea nekako rdeča si postala?
N - am,ja res je.
P - Nea,a te lahko uprašam,če bi bila moja punca?
N - am,ja bi bila ja<3
P,N - (se poljubita,in objameta)
M - stay in <3 srčija,(pa ju objamem),no a gremo na sprehod ker jaz morem iti.
N - a lahko midva ostaneva,pa pridem pol do tebe.
M - ja seveda,čau(ju objamem)<3
N,P - čaučau
Odidem domov in tam vidim moji dve sestri,kako preplašeni stojita zunaj,ker se v naši hiši dogaja nekaj čudnega,pritečem k njima in ju vprašam kaj je narobe,zakaj sta objokani in to zunaj,Ana mi odgovori,notri v hiši,nekaj straši,stečem pogledat in vidim....
◆nadaljujem pol.◆
26. januar 2014
u154933
u154933
NEEERXT
26. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg