Forum
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Heii! Naj se vam predstavim sem Anna Luisa Grimarck in sem hčerka Liliane in Edvarda Grimarcka. Sem 15letna in imam mlajšo 10letno sestrico Mario Roso Grimarck. Moja starša nista ravno najboljša starša na svetu, ampak sta starša, ki se včasih kregata včasih pa se ljubita. No ko sem vam že opisala mojo družino naj vam še povem, da imam najboljšo prijateljico Greffin, ki je sirota. Že dolgo časa tečnarim staršem naj jo posvojijo, a zaman saj si moji starši ne želijo še enega otroka, ki jim bo še v večje breme. No skoraj vsak dan obiščem sirotišnico Holdman, kjer trenutno živi moja najboljša prijateljica Greffin. No naj vam še malo povem, kaj se je zgodilo z Greffin, da je pristala v sirotišnici. Greffinini starši so nekega večera, ko je bila Greffin stara 5let odšli na potovanje v Ameriko, a so se med potjo zaleteli z avtom in zaradi hudih poškodb umrli. Od smrti svojih staršev Greddin zelo trpi in upa, da bo nekega dne našla novo družino, a žal ne vrjame, da ji bo v tej družini tako dobro kot s svojimi starši.------------> Next?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaz:

Greffin:

06. april 2012
u80243
u80243
Next
06. april 2012
u69332
u69332
Next
06. april 2012
Next
06. april 2012
Ok nextam!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.Del

No kot sem vam že povedala moja najboljša prijateljica Greffin ne vrjame, da bo srečna še kjer koli drugje kot je bila, ko je bila z svojo družino. No zdaj pa začnimo! Anna,Anna,Anna,Luisa,Anna,Luisa... Se je drla moja mama. Hitro sem vstala in rekla: Ali zamujam v šolo? Ne sobota je mi je odgovorila mama. Zakaj me pa potem tako zgodaj kličeš? Sem jo vprašala. Zajtrk je in ura je že 10.00 pokliči še Mario in skupaj pridita na zajtrk! Hitro sem stekla v Mariino sobo in jo začela dražiti: Maria zbudi se,zbudi se Maria, sem ji govorila, a ker ni odprla očesa sem ji rekla: Rosa zbudi se! Hitro je odprla očesa in mi rekla: Smo še enkrat mi rečeš Rosa in mrtva si, veš da to ne maram! Uredu sem ji rekla. Ampak vstani! Okej mi je rekla in vstala. Skupaj z Mario sva stekli po stopnicah v kuhinjo, kjer je že dišalo po slastnih palačinkah.

Ko sva z Mario pojedli palačinke sva odšli vsaka v svojo sobo, nak pa je nekdo potrkal na vrata moje sobe. Bila je Maria. Kaj hočeš? Sem jo vprašala. Ona pa mi je odgovorila: Amm,amm,amm veš Anna, a me lahko prosim naličiš? Seveda te lahko sem rekla in jo vprašala zakaj pa? Veš z Casey(njena bff) greva na sladoled in ona je vedno lepa jaz pa nikdar no prosim, a me lahko že naličiš? Uredu sem ji rekla in v roke vzela modro senčilo, nato pa sem vzela še belščičasto šminko in jo namazala po ustnicah in bila je popolna.
Next??
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maria:

09. april 2012
next!
09. april 2012
next !
09. april 2012
next !
09. april 2012
09. april 2012
next
09. april 2012
u82633
u82633
next!!!!!!!!!FUL HUDAAA!!!!!!!NEX_TAJ!!!
09. april 2012
Ok nextam!

2.Del
Ko sem dokončno naličila Mario sem odšla v sirotišnico, k Greffin. Ko sem prišla v sirotišnico je začelo smrdeti. Le kaj je ta vonj sem se spraševala? Nak pa sem zagledala Greffen, ki mi je že tekla v objem. Kje si prijateljica je vzkliknila Greffin. Tukaj kot že sama vidiš! Sem ji odgovorila. Kaj to smrdi? Sem jo vprašala. Ah veš Anna, tukaj vedno smrdi zato smrdimo tudi mi otroci sirotišnice. Žal mi je Greffin če bi lahko bi moje starše takoj prepričala, da te posvojijo, a ni tako lahko. Vem Anna in ne skrbi, se bo že vse uredilo. No skratka kaj bova danes počeli? Lahko greva v park in se zabavava mi je odgovorila Greffin in odšli sva. Ko sva prišli v park mi je Greffin rekla: Poglej to naravo, ki je svobodna in poglej mene, ki sem zaprta v smrdljiv sirotišnici. In kmalu zatem je njen obraz postal žalosten in po obrazu ji je stekla solza.

Hitro sem jo objela in ji rekla: Ne joči Gref! Ona pa mi je odgovorila: Pozabi na ta trenutek in mi raje povej kakšen je bil tvoj teden, saj veš šola ... Nič posebnega se ni zgodilo le, da sem pri testu iz matematike dobila 5 in da moj prijatelj Tony praznuje jutri rojstni dan in sem povabljena.Pa tvoj teden kakšen je bil? Ah tako kot tvoj nič posebnega, le neka skupina deklet v sirotišnici se je spravila name drugače pa je vse po starem. Res sem ji rekla vse je po starem. Objeli sva se in vsaka odšli v svojo smer ona v sirotišnico jaz pa domov. -----> Next?

09. april 2012
u82633
u82633
next!
09. april 2012
neext
11. april 2012
next
11. april 2012
next!!!!!!!!
11. april 2012
Next
11. april 2012
next!
15. april 2012
Next
15. april 2012
u84724
u84724
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
04. maj 2012
neext
16. maj 2012
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!
01. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg