Forum
Sedela sem na postelji v kotu nase sobe. Pretvarjala sem se da spim, ceprav sem vneto poslusala dogajanje. Maya, moja edina prijateljica je prisla do mene: " Hej, Aida! Prisli so!" Odprla sem oci. "Kdo je prisel?" sem jo vprasala. "Nasi bodoci starsi" mi je odgovorila. Pogledala sem proti vratom sobe. Tam so stari trije pari ljudi. Eden je sel do Patricie se zacel pogovarjati s njo in kmalu do s roko v roki odsli. Drugi par je odsel do Tyma ter Tanye, ki so kmalu skupaj odsli. Tretji par je sel do Maye. Ta se je tega tako veselila, da se je pozabila posloviti. Ko so prisli do vrat me je pogledala, se obrnila in me objela. Zasepetala mi je, da me bo pogresala. Njena se ne starsa sta prisla do naju ter mi dala Mayin bodoci naslov. Kmalu so odsli.
Kot vedno mene niso vzeli. Sem cudna, drugacna. Ljudem pa to ni vsec. Mislim, izgledam cisto navadno, v bistvu kar dobro zgledam. Drugacna sem od vznotraj. Sem bol za sebe, ter ce sem jezna delam grozne stvari. Magicne stvari. Cez nekaj trenutkov je v sirotisnico prisel nov par. Lepa mlada rjavolasa zenska ter njen plavolasi moz. Vzela sem knjigo in zacela brati, saj sem vedela, da nista prisla pome. Ko sem cez nekaj casa pogledala cez knjigo sem videla zensko kazati proti meni. Par se je priblizal in...
21. avgust 2015
1. Kaj se bo zgodilo naslednje?
2. Vam je zgodba vsec?
21. avgust 2015
Slike oseb lahko vidite na moji strani pod slikami.
21. avgust 2015
"Zivjo! Ti si Aida, kaj ne? Jaz sem Anniee Stephens, to pa je moj mož Jack," mi je povedala zenska. Povedala sta mi, da bi me rada posvojila. Nikoli v zivljenju nisem bila tako vesela! Kmalu smo odsli. Vsedli smo se v avto ter se odprljali v vasico blizu Londona. "Aja, imela bos starejso sestro Rose, ki bo letos dopolnila 13 let in je prav tako posvojena, ter 4-letnega bratca Rockya." Komaj sem cakala, da ju spoznam!!
24. avgust 2015
u193768
u193768
Ful dobra zgodba
17. februar 2016
u207907
u207907
Next
17. februar 2016
u193768
u193768
Next