Forum
u97082
u97082
Eh, neki bom probala...
-----------------------------------------------
Bila je topla noč. Lillian je ležala v postelji in spet razmišljala o selitvi. Starši so hoteli živet v naravo, v majhno vasico, daleč stran od New Jerseya. Poslušala je zvoke zunaj: mimo so peljali avtomobili, sosedje so na balkonu pili pivo in pes iz spodnjega stanovanja je lajal. Pogrešala bo vse tiste mestne trenutke. Spadala je v mesto in pika. Nato je omahnila v spanec.
---------------------------------------------------
Naslednje jutro je bila sobota. Mama ji je pri zajtrku dejala:
m: Ljubica, danes gremo pogledat na našo hiško in urediti še zadnje podrobnosti.
L:Mama, res ne bi šla zraven. Lahko grem k Sue?
Sue je moja najboljša prijateljica, poznam jo že od vrtca.
m: Ni govora!!!!!!

Bi bral/a to zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. junij 2012
u97082
u97082

Lillian
22. junij 2012
u97082
u97082
Nč? OK...
22. junij 2012
u97082
u97082
Bom vseen, zlobe Nisem še povedala: Lillian je stara 16 let, ima mlajšo sestrico Vicky.

--------------------------------
L: Dej no mami... plissss!!!!
m: Nehi se prilizovat, pa rajš spakiri. Za cel vikend gremo gor.
Beda. Nič interneta, frendov pa sladoleda.
In smo šli.
-----------------------------------------
Ko smo prispeli, smo imeli obiske. Nek ful lep fant pa njegova mlajša sestra in njuni starši. Ime mu je bilo Lucas. Star je 18. Mal smo se pogovarjal, povedala sem mu o šoli...
In so šli. Mogoče bom zaradi njega raje živela tu. Naš sosed je in imajo kmetijo tu zraven. Ima veliko mišic in... Oh. Zatreskana sem.

V nedeljo dopoldne sem šla "slučajno" mimo njihove kmetije, se skrila za kozolec in ga opazovala pri delu. Nenadoma sem zaslišala šumenje listja pod nogami. Pred mano je stalo rjavolaso dekle s kitkami in imelo je... no, kmečki stil. Vaščanka bo, jp.
vaščanka: Hej, meščanka. Moj je, naj omenim. Sem Clara, kraljica South Village. Pazi se, razvajenka, opazujem te...
L:Eh, ka pa delam? Sam sprehajam se. Lily, BTW.
C: Kaj je BTW?
Zavila sem z očmi in šla stran. Prava kmetica.

V bistvu sploh ni tko bedno tuki.
-------------------------------------------

Ej, a nextam? Plissss, dejte mal brat no... -_-
22. junij 2012
u97082
u97082
slike:

MAMI

[img]http://forbesontech.typepad.com/.a/6a00d83451ba0169e200e553e8cf9d8834-800wi[/img] NAJINI SESTRI IN VAŠKI PES REX

SUE
22. junij 2012
neeext
15. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg