Forum
Res ne vem, ali bi začela pisati zgodbo, zato bom začela z anketo in bomo potem videli kako bo šlo
: D

A naj začnem pisat zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. januar 2012
Okej. Jst bom kr začela
26. januar 2012
Hojla, sem Kim. Sm običajno dekle v neobičajni družini. Hodm v 9. razred in uživam u lajfu. Zaenkrat samska vendar me ljubezen ni preveč zanimala, dokler nisem videla njega... Bil je nou na naši šoli in je hodil v isti razred kot jas. Biu je lep. Res lep. In nism si predstavljala, da me bo tako privlačil. Uglaunm... Dovolj težačenja o preteklosti. Vrnimo se v sedanjost.
"Kim, Kim zbudi se, v šolo moraš." slišim glas mame, ki me kot vsak dan budi, da moram v šolo. "Ja no, saj grem." Je moj običajni odgovor, vendar vedno še obležim za kakih 5min. Ko sem končno ustala sem se umila in pripravila za šolo. Danes je bil zame poseben dan, saj sva se s svojo BFF odločile... ČAK! Še moje bff nism predstaula. Jaaao, če bi tole zvedla bi me razčetverila na koščke. Uglaunm ja, moja BFF Pia je res zakon. Vedno mi stoji ob strani, tako kot danes. Danes sva se odločile, da bova hotele pritegniti pozornost Lepotcu
26. januar 2012
SSKJ:
Lepotec--> Nik, novi sošolec.
26. januar 2012
Naj nextam?
26. januar 2012
u73536
u73536
nextay.
27. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike