Forum
Kot majhna sem bila lušna razigrana, vesela in tako naprej..samo najboljše
V osnovni šoli sem imela veliko prijateljic ki sem jim res zaupala. Tudi spoznala sem fanta
Rocka. Bil je moj zvesti prijatelj v lepem in slabem. Rada sem ga imela. Sicer pa so me v šoli začeli zaničevat in se zafrkavat iz mene. Zako se je moje življenje obrnilo na glavo. A kmalu sem spet dobila prijateljice. A eno leto zatem sta mi umrla starša in potem še Rock. Jokala se kot še nikoli. Skoraj sama sem ostala na svetu tem majhnem svetu. Živela sem v bloku. Denarja sem imela dovolj zato sem si lahko kupila obleke in hrano. Ampak saj je vseeno življenje mi je bilo usodno...

Nej nextam? *-*

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. maj 2011
u38228
u38228
NadaŁjuuj.!!
14. maj 2011
u48695
u48695
To je mooj nou profil Tełchka.. odhaja in stega profilaa bom zdej pisala na temu *-*
14. maj 2011
u48695
u48695
Začelaa sem dobivati slabe ocene.. nisem bila nikol več razigrana, vesela postala sem emo. Začela kaditi.. drogirati ne.. skratka spoznala sem smolo v življenju. Nikoli več nisem mirno spala nisem bila v sirtošnici..saj se imela ze 16 leta to so ta najstniška leta.
Bila sem črna izgubila prijateljice tiste prejšne in dobila enke meni ..emo in smola v življenju..
fanta nisem imela ker itak pač smola in če je smola nemoreš imeti fanta..
no da ostanmo pri temu razmišlala sem da bi se ubila druzga nemorš
in potem sem naredila nekaj drugega.. hotela sem prenehati kaditi
in potem...

Nextam? *-*
vm je ušeč zgodba ?
*-*
14. maj 2011
u48695
u48695
Next? *-*
14. maj 2011
u46504