Forum
Sedela sem na stolu in čakala brata, mogel bi prispeti že pred 10 minutami začelo me je zelo skrbeti kaj če je avion strmoglavil ali kaj postala sm vsa panična. A ko sem zagledala letalo se mi je kamenj odvalil od srca. S hitrimi koraki sem odšla do brata mimo vseh novinarjev ki so mi zastavljali zopet vprašanja ki so se mi zdela že zelo nepotrebna. Stekla sem mu v objem "tako zelo sem te pogrešalaa" sem mu rekla ko sem bila že v njegovem objemu. Težko je biti pol leta stran od brata "tudi jaz tebe zelo" opsi med tem strahom sem se vam pozabila predstaviti. Sem Anabella Bieber in ja Justin Bieber je moj starejši brat. Vsaka bi si želela takega brata kot ga imam jaz in mimograde stara sem 17 let.
Pa pejmo nazaj k zgodbi. Z Justinom sva se prerivala mimo novinarjev ko sem začitila par močnih rok ki so me potegnile iz gužve vn. Pohledala sem prestrašeno kdo je a sem si odahnila ko sem videla da je eden od mojih varnostnikov " Justin te bo počakal v avtu ti boš pa še malo tukaj vstala da se novinarji odpravijo" samo pokimala sem in se vsedla na neki nevdobni stol. Ko je minila kaka ura sem odšla do avta kjer me je res čakal justin. Samo nasmehnila sem se mu in v tišini sva se odpeljala domov. Justinu nikoli nisem zaupala da mi je njegov prijatelj Cody všeč saj bi mi začel spet pridigati da je ženskar in da mi bo zlomil srce in bla bla bla. Zato mu niti nisem povedala da grem danes z Codyjem ven. Zmenjena sva bila ob osmih zvečer jaz sem se lepo počasi oblekla v kratko majico ki mi pride do popka in zelo kratke hlače malo sem se še namazala in odšla proti vhodnim vratom a nisem mogla iti mimo Justina ne da bi me opazil "kam pa greš" ojooj justin sori prvič v življenju se ti bom zlagala " am z prijateljicam grem v klub" samo pokimal je zato sem odšla. Pred hišo me je že čakal Cody pozdravila sem ga in mu dala poljub na lice. Odšla sva v klub. Tam sva plesala in pila ubadva sva bila že malo pod oplivom alkohola zato se nisva zavedala kaj točno počneva. Nevem kako sva prišla do moje hiše in sploh kako sva prišla do moje sobe ne da bi kiga zbudila. Vrata sobe sm zaprla. Cody me je objel in hmalu za tem strastno poljubil, poljube sem mu vračala in kmalu sva se prekucnila na pojsteljo slekel mi je majco hmalu za tem še hlače tako da sem bila samo še v spodnjem perilu tudi sam se je slekel da spodnega perila "imaš?" me je vprašal pokimala sem in pokazala na nočno umarico. Iz omarice je vzel kondom. Spodne hlače si je dal dol in nataknil kondom tudi kmalu je menw slekel in obadva sva bila popolnoma gola gledal me je samo pokimala sem in prodrl vame. Stopnjeval je ritem ko sva obadva dosegla vrhunec se je skotalil z mene in globoko zadihal kondom je odvrgel v koš. Še poljubil me je nato pa zaspal. Sredi noči sem se zbudila saj sem postala zelo žejna vstala sem iz pojstelje in hotla oditi v kuhinjo ko sem se spomnila da sem gola hitro sem si oblekla spodnje perilo in pižamo in s tihimi koraki odšla v kuhinjo po kozarec vode. Že sem hotela nazaj v sobo a mi je to preprečil justin tako močno sem se ga prestrašila da mi je kozarec zletel iz rok derektno na tla.

Mnenje?
Next?
04. januar 2015
u185565
u185565
next
04. januar 2015
next
04. januar 2015
next
05. januar 2015
u193768