Forum
Hej! No začela sem pisati novo zgodbo in upam da jo bo veliko ljudi bralo!...
Ta zgodba ima naslov "življenje je zabava" !. Mislim da je realen naslov in da bi usak od nas moral življenje uživati, saj se ga živi le 1x ;D To je pač moje mišljenje!...
No pač nova zgodba, novi bralci in bralke, nove ideje, nova razmišljanja in nova prijatelstva!
Živjo! sem Amy in živim v Teksasu! stara sem 16 let in Imam 1 no sestro Kim in 1 ga brata Jordana, oba sta starejša od mene, kar zna biti učasih zelo nadležno ampak useno sta del moje družine in ju imam rada! Valda imam tudi mamo in očeta!

to sem jaz: ( če že nemorem žurirat drugot bom pa doma čakala na to priložnost )

Kim:

Jordan:

moja mama in oči:

Smo revna družine in živimo v navadni hiši, nekje na robu mesta! Moj lajf je beden res fulll...Tukaj nimama veliko prijateljev, saj so usi v šoli mene pa učijo na domu ( to zlo ni fajn ) rada bi žurilara pozno v noč ampak starši mi nepustijo polg tega pa nimam družbe ki bi to počela z mano! Aja da nepozabim povedat: ko sem bila stara 12 let smo se preselili v teksas, prej sem živela v NY ampak sem bila še majhna in se nisem zmenila za to kje živim! zdej sm pa pač tuki in komi čakm da gremo kam drugam!....
No začnimo z mojo zgodbo!

nekega dne sem pri televiziji videla sedeti celo mojo družino, v televizijo so bulili kot da bi bilo kaj čudnega na njej ampak predvajali so le loto! nisem vedela za kaj se gre...ko so po televiziji povedali pravi odgovor in dobitnika loterije sem se začudila in ugotovila da je moja družina sodelovala na loti in tisti hip smo jo tudi osvojili...WAW! *_* bila sem presenečena in presrečna! Takoj sem se začela pogovarjati z družino in povedali so mi tudi načrte z katerimi bomo porabili denar!
pogovor je bil osupljiv in neverjeten!! bila sem usa iz sebe in poleg tega uznemirjena in vesele kot še nikol...<3 a vam povem kaj smo se odločili??!

next?!
06. maj 2013
u118601
u118601
NEEEEEEEEEEEXT!!!
06. maj 2013
u118601
u118601
zdej bom js tebi nekej povedla če čš da kdo bere morš oglaševat!!!!
06. maj 2013
ma sej oglašujem! sej je komi napisan taku da se ne mudi!
06. maj 2013
Next
06. maj 2013
next
07. maj 2013
next
08. maj 2013
u127973
u127973
next
08. maj 2013
next
08. maj 2013
next
08. maj 2013
next
08. maj 2013
hvalla za nexte! in če se vam da lhko oglašujete še naprej da nas bo še več!<3
nadeljevanje pride jutri oz. v petek! ( danes nimam veliko časa.. )
08. maj 2013
u118601
u118601
moja draga kaj lhk ime napišem sej je dost takih tle no neda se mi beliebers *_* pisat tko da sej to ni pomembno. napiši že NEXT!!!! naslednič te po imenu kličem ok?
08. maj 2013
next
09. maj 2013
hvalla usem šenkrat!

načrti so bili:
- preselimo se v Ameriko
- kupimo veliko hišo z velikim bazenom
- upišejo me v novo šolo
- usak dobi nevih oblačil za 1000 eurou
- lhko bom hodila okol in prihajala domou najkasnej ob 12.00 ponoči!
pol so ble pa še malenkosti k pa niso tok važne! ;D
nooo že tisti dan smo se začeli pakirati in pospravljati, saj smo že naslednji dan zvečer imeli letalo ( kupli smo že karte ) Mama in oče sta se pozanimala za novo hišo in se dogovorila. tako smo imeli novo hišo ampak samo starši so vedeli kakšna je na zunaj, ostali nismo vedeli niti kam gremo saj je bilo presenečenje!
že ob 4.00 naslednji dan sem imela use pripravljeno in spakirano! in ostali iz družine tudi! zvečer smo odšli na letalo! peljali smo se 10h , bilo je lepo ampak bila sem zelo neučakana. Končno smo prišli in na letališču so nas pobrali z limuzino! bila je prekrasna in v njej so nam postregli šanpanjec in sok! ( pila sem sok seveda )
po nekaj minutah douge in prečudovite vožnje smo prišli! stopila sem iz avta in hmalu padla skupaj od veselja! začela sem kričati in jokati od sreče! hiša je bila še več kot prečudovita!!! pred njo nas je čakal neki stric in nas odpeljal na ogled hiše..dobila sem svojo sobo ki je bila naravnost WAW in WAW ;**

hiša:

moja soba:

in uni stric nam je pol reku da si lhko kupimo še 2 avta v njegovi trgovini, in da zrav dobimo popust! hihi...mi smo res še tisti dan šli ke u trgovino in si kupli dva avta! Kim je dobila svojga sej ma že vozniški in mama in ata svojga!

naša dva avta:https://data.whicdn.com/images/12923369/tumblr_lpd7ysp6wG1qm2beto1_500_large.jpg ( ta je od kim )....men je ful ušeč!<3

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/73/07-08_Chevrolet_Suburban_LT.jpg ( in ta je od staršu )....tud ta je zakon ker je velik in pokrit! bo lhku za douge vožnje <33
10. maj 2013
next?
10. maj 2013
u127973
u127973
nexttt
10. maj 2013
next
10. maj 2013
next
10. maj 2013
u118601
u118601
next
10. maj 2013
next
11. maj 2013
u125064
u125064
next
13. maj 2013
hvallla za nexte!<3

no že naslednji dan je bla šola! in ajoj misnla sm se it ubit od straha! ( ne realno ubit ) ....oblekla sm se kar seda lepo in na moj način ter za moj karakter, saj sem se odločila da bom usem pokazala pravo jaz ne pa nekoga drzgega! samo tako bom imela pravi zabavn lajf!

moja obleka: https://static.igre123.com/slike/103066-185533/popolna-obleka.jpg

naslednji dan: prišla sem v šolo z mojo sestro in njenuim avtom! že takoj ko sem stopila iz avta so se usi obrnili proti9 meni...nekateri fantje so se mi zdeli zelo zagledani vame in so se mi veš čas smejali! prišla sem v razredi in se predstavila. v razredu je bilo veliko lepih punc in fantou. usi so mi bili na videz ušeč, zato sem se začela pogovarjati z njimi in v mislih mislila le na dobroo.
jaz: hej! sem nova na šoli! amy. kdo si pa ti?
ona: žiujo. usi vemo da si nova na šoli in mislim da si imela veliko dobrodošlico že ob prihodu iz avta...jaz sem elenor!
jaz: haha...sem videla!
ona: ali bi bila prijatelica z mano?? lahko ti predstavim ljudi in te vodim po šoli! a bi?
jaz: waw..! bilo bi super. potrebujem prijatelico!
ona: izvoli mojo številko, ko rabiš kej pokliči! ( dala mi je številko telefona )
jaz: hvalllaa. evo še mojo ti dam! ( dala sem ji svojo številko )
ona: no saj smo itak skupi v razredu tako da nebo problema!
jaz: ja verjamem!
( zvonec zazvoni )
jaz: mislim da morava iti!!
ona: res je! se slišve naslednji odmor, saj morve bit tiho med poukom!
jaz: prav imaš...hahaha! prvi dan moram bit pridna!

to je elenor moja nova prijatelica:

( ja nekako takšna je kot jaz....ampak to mi ni pomembno! )
no pouk je šel hitro kot še nikoli! pa še matematika je bila, kar je vedno šlo počasi in je blo dolgočasno za umret! tukaj je use tako zabavno in lahko! tudi pri urah use razumem....mislim da bom končno imela bolše ocene!
13. maj 2013
nexte bom pisala ko bo velikko jih dalo next in po približno 2 do 3 dneh! )
( imam res malo časa, ampak za to ga bo dovol ) <33
next??
13. maj 2013
u125064
u125064
nnnneeexxxttt +nova bralka
13. maj 2013
u118601
u118601
next
13. maj 2013
next
15. maj 2013
next
15. maj 2013
bom provala dns zvečer nextat ker pol čes vikend me ni doma! )
pa PROSIM da pošljete še naprej ta link od zgodbice svojim prijateljem ker potrebujem še več bralcev! hvalllaaaa<3
17. maj 2013
u118601
u118601
to je za to keeeeer ni neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexta dooooooooooooooooooolgo caaaaaaaaaajta
17. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg