Forum
u25153
u25153
heii.!!!
moje ime je špela in bom opisovala nekaj mojih skrivnosti.upam da boste brali.
"Dring-dring" mii zazvoni budilka. vanjo vržem blazino da prekrije ta nadležni zvok. nato počasi vstanem in jo vgasnem. grem v kopalnico da se stuširam in pripravim. nato pa pripravim torbo. hitro sem se oblekla in došla v spodnje nadstropje na zajtrk. ko sem pojedla sem odšla gor in vzela torbi. "odpeljala" sem se v spodnje nadstropje.
moje obleke:

to sem imela oblečeno.

to sem pa jaz.

kakšna se vam zdi zgodba in ali jo boste brali.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. maj 2012
u25153
u25153
ko sem prišla v šolo so me vsi gledali.zelo sem se čudno počutila.nato sem odšla naprej in odšla v razred.ko sem prišla notri je nekdo sedel zraven mojeda stola.hmmm znan mi je.omg to je Harry.!!!!kaj pa on dela tukaj?oh ne pozabila sem vam povedati živim v angliji in hodim v višjo šolo- torej faks.grem za vzgojiteljco.ko sem se vsedla meje Harry pogledal.nasmehnila sem se mu.nasmehnil se mi je nazaj.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
nimam idej.kasneje bom nadeljevala. -.-***
11. maj 2012
u25153
u25153
ko je bilo konec pouka sem se napotila domov.pred hišo me je čakalo presenečenje.v sosednjo hišo se je nekdo naselil.nevem kdo vem pa da bom raziskovala.ko sem vstopila je se je vame zaletil največji kup balonov.na njih je pisalo vse najboljše.šele sedaj sem se spomnila jutri je moj rojstni dan!!nisem se ozirala naprej.odšla sem v svojo sobo.torbo sem vrgla na posteljo in ven izbrskala zvezke.našla sem en prazen zvezek.v redu.tu si bom zapisovala najbolj čudne stvari to je seveda moj dnevnik.vsaj podoben mu je.hirto sem vpisala naš datum.
11.5.2012
dragi dnevnik!
danes ko sem prišla v razred je nekdo sedel na stolu poleg mene.bil mi je znan.seveda da mi je bil!bil je harry.harry iz skupine one direction.bila sem presenečena.ko sem prišla domov sem se zagledala v sosednjo hišo.vanjo je nekdo se zoped vselil.nisem prepričana kdo ampak raziskujem.kasneje nadaljujem mami me trenutno kliče.
ko sem odložila pisalo sem zvezek (dnevnik) zatlačila za jogi.ko je nekdo vstopil sm pripravila torbo.nato je moja mami nekaj hotela povedati.
m-Špela.imamo nove sosede.(pokazala je proti vratom.)To so...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kdo je bil.?
NEXT.?!
zgodba je posvečena moji bralcem zgodb in ne nadaljuje več poletne romance.
hvala ker berete to.
12. maj 2012
u89003
u89003
neeexxxxxxtt naj naj
12. maj 2012
u25153
u25153
jojj.!!!use mi je zbrisal.bom jutri.
12. maj 2012
u25153
u25153
ali pa ne.bom sedaj nekaj načačkala.-.-*
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
m-to so Liam,Zayn,Louis,Harry in Naill.
š-vem mami!
m-ne deri se.
š-prav.ali lahko sedaj greš?
m-seveda da sedaj grem.moram v službo.Adijo!
vsi-adijo!
n-ahh tvoja mami je kot vodička.brez zamere ampak res je.
š-vem.še meni gre včasih na živce.
h-ali gremo ven?
L-jah da nas novinarji napadejo?ti kar!
Lou-pa saj ni mislil tako.ti se prehitro razjeziš!
z-a gremo na pico?
š-ne nekaj moram narediti-poklicati mojo frendico preko skypa.skrijte se.
vsi so se skrili.jaz sem jo hitro našla in jo poklicala.javila se je.
m-ja??
š-živjo!jaz sem špela.
m-špela!joj kje si ti?
š-am v angliji.ti si še vedno v ameriki a si že doma?
m-še sem doli.
h-špela?
m-kdo je to?
š-az nisem nič slišala.
h-špela!
(nato je harry vstal in se pokazal kameri.)
m-OMG OMG!!!!!!
š-amm pozabla povedati.on je moj sošolec.
m-šele sedaj mi poveš?!
š-saj bi ti kmalu povedala!
m-no saj je dobro.kje pa so drugi?
vsi-Tukaj smo!
vsi so vstali.maša je komaj bila še živa.morala sem prekiniti.nato sem ji napisala da sem naredila to zato da ne pade skupaj.ni mi odpisala.
h-a maš kakšno steklenico?
š-ja imam.zakaj jo rabiš?
h-pojdimo se resnica izziv!!!
š-v redu.ne se dreti.prosim.
h-oprosti.
nato skočim hitro doli v kuhinjo.našla sem jo hitro.
š-eto najdla sem jo!
L-jaz vrtim!
š-OK.
vrtel je.steklenica se je privrtela do harry-a.liam ga je gledal.
h-izziv!
l-v redu pojdi do okna in zavpij ljubim anglijo.
harry je rees odšel do okna in ga odprel.spodaj se je nekdo sprehajal.nato je zavpil:
h-LJUBIM ANGLIJO!!!!!!!!!!!!!
kaj mislite da je bilo.?
Nextam.?!
12. maj 2012
u89003
u89003
neeexxxxxxxxttttttttttt
12. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg