Forum
Hei ta zgodba bo govorila o 16 letni Neji, ki dobi cel ranč konjev. A to se ne isteče dobro, saj pri njenih 17 letih enega in to njenega najljubšega konja ugrabijo. Sama Neja zbeži od žalosti v gozd mami pa je napiala pismo ki ga je pustila na mizi, ker se ne bo vrnila dokler ne najde njenega lepotca, saj jo najlepše uboga.

''Neja zbudi se zajterk te čaka na mizi'' mi je zavpila mama. Jaz pa sem ustala in se oblekla. ''Potem naju z očetom ne bo 3 ure mimo bova prišla ampak ti ne smeš it iz hiše 3 ure ali greš pa lahko samo za 3 ure ven!'' mi je še zavpila ''prav!'' odpravila sem po stopnicah. Uzela sem tablico in pojedla zajter jajca, kruh in mleko. Poslala sem sms moji najbolši Lei. Kaj naj počnem odločila sem se da bom spekl torto, prej pa grem pogledati v zastarel hlev. Ah ne mama je rekla da ne smem ven. Super, no odpravila sem se delat nutellino torto z bananami.
(bom napisala recept)
500 g
nutelle
8
jajc
1 skodelica
sladkorja
2 žlici
ruma
1 vrečka
vanilinega sladkorja
1 žlička
pecilnega praška
1 skodelica
moke
10 žlic
nastrgane mlečne čokolade
1 žlica
masla
6 banan
Za dvanajst oseb bo prav, mnjami ko sem jo že skoraj naredila sem porabila 2h 30 min. Torej čez pol ure prideta, še torto moram namazati in jo malo okrastiti zgoraj z bananami. Super to sem naredila v 25 minutah. Uh še pet minut jo dam v hladilnik da se malo ohladi. Mami in oči sta prišla! Juhu prišla sta noter in rekla naj grem pogledati v hlev, odšla sem počasi in tam odprla vrata nisem pa opazila da je hlev od zunaj in notri prebarvan. Zaslišala sem rezgetanje konjev. Jupi vse sem peljala na pašnik potem pa zajezdila Lee. Samičko

jaz in ona...
Se nadaljuje
27. julij 2014
Next <33
27. julij 2014
dej oglašuj plis
31. oktober 2014
Next
01. november 2014
jaz in ona sva lahko govorili. nisem vedela, da sem prav jaz tista ki lahko govori z konji!? No pravzaprav mi je to supreca. Šle sva skozi nevaren greben. Slišala sem rezgetanje konjev. Pogledala sem na jaso kjer je edinega žrebca Maxa napadal medved ''Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!'' sem zakričala. Hitro sva naravnost odjezdili čeprav je bil skoraj prepad ampak na srečo pesek. Pred nama se je 6 metrov podrlo drevo. Nisem bila navajena preskakovati ovir! ''Ne! Nisem navajena...!'' sem se zadrla in zaprla oči. Šla sem v zrak... Tja gor... Začela sem padati... padati... na...

2 nexta
02. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg