Forum
u34229
u34229
''abbey, zamujaš!!!!'' mi je zaklical šef ko sm pozno kot ponavadi prišla u službo. hjoj počitniško delo me ubija. poleg tega da pa živim sama ker so mi starši umrli nimam nobenga sorodnika več. prežiulat se morm sama, plačvat najemnino, delat šolo........ js bom mela kmal usega zadost. že itak sem se rezala komj sm nehala pa se bojim d bom spet začela.....

to sm js-Abbey

a nej pišem naprei???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. september 2011
next
24. september 2011
u34229
u34229
ampak pred uso to stvarjo z rezanjem me ''ščiti'' moj fant Tom. če me zapusti bo mojga lajfa konc. ENDE! ni šans d bi pol moje žiuljenje še sploh melo smisel. ampak dobr dost zdei o tem. js sm spet zamudla u službo in šef mi grozi d me bo mogu odpustit če bo šlo tko naprei.'' ne prosim nemorte mi tega nrdit! res mi je žau kr zmujam ampak nemorm drugač. izpite mam u šoli in vedno jih mam tak čas da-'' prekinu me je šef. ''jaja uredu je. ti se sam sprau k delu. drgač boš mogla it.'' uzamem kolo in grem dostaulat pice. hja delam kot dostauljalka pic. plača je pa res ful majhna. dobim 100€ na mesec in s tem se naj pol js preživim cel mesec, pa še plačam najmenino?!? najmenina je 90€ tk da mi pol ustane sam še 10€. zdei vidte kak bedn lajf mam.

Tom(katja mogla sm)
24. september 2011
next
24. september 2011
u34229
u34229
bom počakala še kak koment
24. september 2011
next
24. september 2011
u34229
u34229
usedem se na kolo in pregledam spisek naslovou. med njimi je tud tomou. jeeej spet ga bom vidla si mislim. ko use razdleim grem še k njemu. odpre mi vrata in se lepo nasmehne. njegou nasmeh me zmeram spravi u bolšo voljo. stečem mu v objem in že ko ga mislim poljubit me hitro ampak nežno bolj kot kadarkoli prei odrine stran od sebe. takoj sm vedla da je nekj narobe.
j-jt t-tom

j: Tomii ka je narobe???? a je kej z mano u zvezi????
t: ne lej lubica sorry nisi ti.
j: ka pa pol?
t: sej newem kok bi ti povedu ampak........ nemorm več tk živet.premal te vidim sej veš da velik potujem z bendom in res nemorm več. mislu sm da bo šlo ampak negre. rad te mam pa use ampak nemorm žvet brz svoje punce. prosim vrjem in upam da me razumeš...
j: ja te razumem sam........ ka pa če bi šla s tabo?????
t: nemoreš. Jost nam ne pusti da bi šou kdorkoli z nami. res mi je žou ampak bojim se da je med nama konc. wem da mi bo enkrat še žau za to kar ti delam oziroma mi je že, ker vem kake posledice lahk ma to sam....
j: ja uredu je. ti sam uzem pico, dej mi gnar pa grem. nkol več me nouš vidu. ampak upam da se zavedaš da sm še zemarm tvoja največja fanica...
t: ne sam največja tut najlepša. zapomn si to. in upam d bo pršu dan k boma spet par kr te mam rad bol ko use na svetu. evo tle maš. hwala za pico. čau lubica rad te mam zapomn si to...

ko je povedu zadn stavek je biu že na robu solz. prou tko k js. vedla sm da me ma rad in da mu je glasba najpomembnejša. ampak to leto ki sem ga preživela z njim je blo najlepše u mojem žiuljenju. to so bli nalepši dnevi pa čeprau sma se vidla sam na usak mesec al pa dva al pa še celo več. vredno je blo vztrajanja ampak zdei je konc. ne sam med nama ampak tut konc mojga lepga dela žiuljenja. tuki se zame začne pekel.

next???????
24. september 2011
u34229
u34229

Jost
24. september 2011
next
24. september 2011
u60375
u60375
nextej deja (: < 33
24. september 2011
u34229
u34229
ja ewo katja pa amadeja..... zle grem pisat naprei
24. september 2011
u34229
u34229
potegnu me je v objem. najmočnejši objem u mojmu ceumu lajfu. noben me še ni tk močno objeu. takrat sm si želela d bi ta trenutek trajau večno. pol pa me je spustu in me pogledu v oči. zazrla sm se v njegove prelepe čokoladno rjave oči. nikol jih nemorm pozabit. pol pa me je kr na lepem kušnu. seveda sm mu poljub vrnla ampak sem se še prehitr začela zavedat d me je pustu. odrinem ga stran on pa me pogleda in reče:''lej res mi je ful žau kr vem d me maš res ful rada pa tut js mam tebe ampak res negre več tko naprei. morš me razumet. adijo'' namenu mi je še zadni pogled pol pa šou notr in zaprl vrata. takrat so se mi ulile souze. nism mogle več zdržat. usedla sm se na kolo in se kokr hitr sm se lahk odpelala proti piceriji. na prvem prahodu za pešce pa.........

Tomove učke(pač mal face ja zraun)

Next????
24. september 2011
Neeeeeeeeeexxxxxxxxxtttttttttttt! < 333 ;**
24. september 2011
u34229
u34229
še kak koment bom pošakala:**
24. september 2011
u34229
u34229
počakala*
24. september 2011
next-----> evo se en komentar
25. september 2011
u34229
u34229
hjooj haaha
25. september 2011
Jeeeeeeeeeeeeeeej
25. september 2011
u34229
u34229
na prvem prehodu za pešce pa se s kolesom zaletim v neko dekle. padla je in ko sm ji pomagala ustat ja prpelou auto in naju obe zbil. vlko srečo sm mela. lah bi končala tko k tista punca. umrla je na kraju nesreče. počutim se k morilka čeprou nism. ležim tam na haubi od tistga auta. komej se premikam pol pa kr naenkrat slišim zlo znan glas.'' Abbey!! nee!!!!!!!'' biu je Tom. prtaku je k men in me uzeu u svoje roke. pravu mi je kok me ma rad in d ga nesmem zapustit. d če umrem js bo umru tut on in tko naprei. ljudje tam okrog so slikali in snemali s telefoni slavnega Toma ki ma rad dosauljalko pic. depresiuno dostauljalko pic. ni se menu za njih. tm je vidu sam mene. prepričvau me je nej ne zaprem oči. trudla sm se kokr sm se lahk ampak nism več mogla zdržat. zaprla sem oči. znajdem se na hodniku v nekakšni bolnišnici. na koncu tega hodnika zagledam svoja starša. stečem proti njima ampak nekaj me ustavlja. nemorm več naprei. ustavim se na pol poti in grem nazai.nemorm se obrnt. k da bi me en vleku nazai. nazai hodim dlje kot sem prei tekla tja. končn pridem do vrat. odprta so. stopim ven in takrat odprem oči. zbudim se v bolniški sobi. nemorm dihat začnem se dušit. sestra me čuje kok kašlam in prihiti k men. iz grla mi potegne cevko pol pa me pogleda in reče:'' u komi si bla. nismo vedli če boš prežvela ker po treh mescih se malogdo zbudi iz kome. naj pokličem tvoje starše da pridejo k tebi????'' z zmedo in žalostjo v očeh jo pogledam.''nimam jih. umrli so pred petimi leti. stara sm bla sam dvanajst let, pa sm že mogla poskrbet sama zasebe.'' sočutno me je pogledala in vprašala:'' zakaj pa ni zate skrbel gdo od sorodnikov???'' '' tudi teh ni več bilo,'' sem ji odgovorila. '' usi so umrli v nekem požatu ko sm bla še zelo majhna.'' rekla mi je da ji je žal ker mi je obudila spomine nato pa šla iz sobe in me spet pustila samo.
25. september 2011
next!!!!!;*
25. september 2011
u34229
u34229
bom počakala še kak komentar(ne tvoj)
25. september 2011
Hjoj skoda
25. september 2011
u34229
u34229
hshahaha sej mogo bom že tut če bom mela kako fajn idejo
25. september 2011
u59817
u59817
next hiter!!
30. september 2011
u34229
u34229
okej zle nextam
07. oktober 2011
next sporoč
07. oktober 2011
u34229
u34229
takoj ko je stopla vn iz sobe so se mi po licu ulile solze. spomnla me je na starše in na brata. res da je biu starejši in da se učasih nisma dobr razumela ampak biu mi je brat in bol k to tut najbolši frend. zaupala sm mu lahka use težave ni važn kaj je blo in želim si d bi biu zdei on tuki ob men. starši pa so le starši brez njih ne obstajaš. in točn tko se zfei počutm. k da ne obstajam. k da se svet vrti sam okrog Toma pa benda pa še ostalih pa čeprou ni res. na nočni omarci vidim sliko naše družine. bli smo srečni. nč nam ni mankal zdei pa sm ostala sama. spomnm se kitajskega pregovora k ga je oče tko rad pravu. ''veš kok pravjo? Kdor nima nobenega prijatelja, hodi kot tujec po Zemlji.'' vedno je tko reku in učasih mi je šou mal že na žiuce ampa še zmeram...... meu je prou. js sm ostala sama. počutm se k da bi bla edina k je še na svetz pa čeprou ni tko. in zdei sm sama u sobi z menoj so sam bledo sive stene. nimam nobenga da bi se lohk pogovarjala z njim in pogledam si zapestja. to so bli časi. časi ko sm se rezala. vsa bolečina je stekla vn iz mene. stekla je vn skupi s tisto krvjo in želim si d bi lohk spet to naredla. sam nemorm. preveč me pazjo tukj. morm prit vn. da spet čutm sonce pa čeprou me bojo pol najbrž zvlekl nazai sm. sam čimprei morm od tukj. oči mi je začel vlečt skupi. zeham. nemorm več gledat in padem u globok spanc.....
07. oktober 2011
next
08. oktober 2011
u58004
u58004
neeXt
08. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg