Forum
Zapihal je močan sunek mrzlega vetra ki je prihajal iz priprtega okna, še bol sem se stisnila pod staro odejo ki je ležala na moji postelji. "Alysa,Alysa" sem zaslišala tih glas,odkrila sem odejo in zagledala mlajšo sestrico ki je z solznimi očmi stala pred mojo posteljo z rokami pa je stiskala starega medvedka. Nekaj časa sva se samo gledale nato pa mi je stekla v objem in me močno stisnila k sebi ter mi z hrepenečim glasom zašepetala: "Očim spet pretepa mami" zdaj sem jo objela še jaz in po licih so mi začele povzeti solze, hotela sem jih skriti pred Lo ampak mi kot ponavadi ni uspelo..Nekaj časa sva molčale v objemu,nato pa me je Loe prosila naj zaprem okno saj no je verjetno zelo zeblo.Kislo sem se ji nasmehnila ji dala poljub na lice ter odšla zapreti okno.Takrat pa sem v senci zagledala podobo,hitro sem se obrnila in pred vrati opazila očima ki je ves pesen sopihal proti meni...
01. avgust 2014
https://www.igre123.com/forum/tema/my-life~blog-in-lt-3-in-lt-3/73910/1
Sory za oklaševanje,

Ej sory kr oglašujem sam res hočem met neki bralcou
01. avgust 2014
Next ...Hitro *_* Omfggggg!!
01. avgust 2014
next
01. avgust 2014
Začutila sem toplo sapo očima, z močno roko se je oprijel mojega vratu in me naslonil na steno.Oziral se je po prostoru in me vedno močneje stiskal za vrat, ko je zagledal Lo me je izpustil in z močni glasom rekel"s tabo še nisem končal" dobila sem močan udarec po licu.Nato pa je z mrkim pogledom gledal v vrata in počasi zapuščal sobo še enkrat se je ozrl po prostoru in glasno zaloputnil vrata. Na svojih očeh sem začutila tople Loine roke.Močno sem jo objela in jo dala v svoje naročje ter ji na uho šepnila:"pri meni boš vedno na varnem" nato je nastala smrtna tišina nekaj časa sem še razmišljala o dogodki ki se dogajajo,nato pa sem se ozrla proti Lo. Ko sem ugotovila da spi sem jo položila v posteljo in jo pokrila z staro,zaprašeno odejo.Ulegla sem se ob Lo in razmišljala o moji preteklosti,solze pa so mi vedno hitreje lile iz oči...
Prosila bi za mnenja in res bi bila vesela kritik ker sem še začetnica...
01. avgust 2014
u175332
u175332
ti....ti da si začetnica..NOUP NE VERJAMEM ker je zaaaaakkkkkooooooooon+NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXT+IIMAM SAMO ENO KRITIKO DAAAAAAAAAAAALJŠI NEXTI
02. avgust 2014
Wow majkemi to ni kot da si začetnica kot da si ..Neznam razložit res je supr..Vse dogotke opišešvse občutke...Wow res si fol dobra pisateljica in nekar odnehat..+ Tvoja zgodba je na mojem profilu k je res supeeeeeer <333 Ne skrivaj taletna pišui z dušo .... +dj dalši next pa slikeee ...Jaz tudi dobr ne pišem sam še vedno pišem pač če je to sebi al pa če je to vam... https://www.igre123.com/forum/tema/jaz-in-ti/73671/1 Moia zgodba in vem d boš napredovala..Daj dalše nexte to je moia kritika drgač pa je vse supa..Res nwm če bi še kj napisala....Supa je drgač...!!♥♥♥☻☻☻☺☺☺
Več bralcev potrebuješ...
02. avgust 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

jaz ne morem verjet , da je na svetu tako dobra zgodba lahko pa pišeš malo dalše nexte ni pa treba
02. avgust 2014
Hvala vam res ste mi polepšale dan:*Upoštevala bom vaše nasvete,tale next pa sem namenil vam(Ana horses,Miaw.* in LIVE LIFE)
Zbudilo me je glasno dretje,ki je prihajalo iz kuhinje.Nekaj časa sem še ležala in tipala po pojstelji,ko sem ugotovila da Loe ni ob meni sem po telesu začutila kurjo polt in kakor hitro sem mogla ustala iz pojstelje in se pognala proti vratom v glavi pa sem začutila močno vrtenje in se naslonila na pojsteljo.Nekaj časa sem še poslušala glasove, ko sem ugotovila da je glas Lojin sem se previdno odpravila proti vratom in se počasi prijela za mrzlo kljuko in začela počasi premikati vrata.Pred vrati pa sem opazila neznano podobo ki je zrla vame."Loe,Loe"sem zakričala in zanj se sploh nisem zmenila.Zagledala sem jo kako se skriva za dečkom.Pograbila sem jo in jo posadila v naročje, na rami pa sem začutila toplo roko"živjo,jaz sem jack"mi je rekel deček.Zaprla sem mu vrata pred nosom in se z Loe v naročju usedla na posteljo."Kaj je hotel"sem ji rekla in se ji nasmehnila."Očim me je pretepal,mislim da je nas sosed"je rekla z najgršim glasom ki ga je premogla.Nato sem na njenem licu opazila sovze,obrisala sem jih in nastala je smrta tišina."rešil me je"Je rekela in še bolj planila v jok.Vsa v šoku sem jo dala na pojsteljo in stekla do vrat.Dečka ni bilo več videla sem le podobo ki se je počasi oddaljevala od vrat...
02. avgust 2014
Next+ Hvala za posvečen next in hvala ker4 si upoštevala naša mnenja..♥
02. avgust 2014
Mene pa zanima kaj naj naredim,da bi dobila več bralcev...?Kakšen predlog<3
Alysa:
Strmela sem vanj in gledala kako se počasi oddaljuje, hodil je počasi z sklonjeno glavo in niti enkrat se ni ozrl nazaj.Ko je bil že čisto oddaljen sem vsa razočarana odšla v sobo in pripravila vse stvari ki sem jih potrebovala za v šolo, ne vem zakaj sem imela občutek kod da mi nekaj manjka občutek "mogoče je to nekaj Jack" sem rekla podzavestno in pozabila da je v sobi Loe. Loe je čisto zardela, nato pa ne planila v širok smeh. Nekaj časa sem le strmela vanjo nato pa se tudi jaz več nisem mogla zadrževati. Najino glasno smejanje je zmotila mami njeni živo rdeči lasje so ji padali na njen ljubek obraz, naredila je prisrčen nasmeh in rekla:"Alysa,Loe pojdita v šolo." Segla sem po šolski torbi in iz nje potegnila majhno jabolko in ga dala Loe. Ko sem odhajala iz sobe mi je mami prišepnila...
03. avgust 2014
u175332
u175332
neeeeeeeeeext
03. avgust 2014
"Loe se je spet zaljubila v nekega fanta Jacka, baje jo je rešil"je rekla in se prikupno nasmehnila.Skomignila sem z rameni šla in v predprostor kjer sem si obula stare čevlje,Počasi sem odprla vrata,tam pa sem zagledala Loe kako veselo grize jabolko ki sem ji ga malo prej potisnila v roke.Pot do šole je trajala zelo dolgo in nekaj časa sva molčali,nato pa je Loe ljubeznivo rekla:"glej Jack" ozrla sem se na cesto in zagledala BMW iz katerega je počasi iztopal Jack.Nekaj časa sva še gledali dogajanje,nato pa sva nadaljevali pot do šole. Loe mi je z širokim nasmehom razlagala o tem kako jo je rešil Jack. Čez nekaj časa sem jo nehala poslušala saj so mojo glavo zajele druge misli.Počasi sva stopali po ozkem pločniku.Na vratu sem začutila toplo sapo.Počasi sem se obrnila in zagledala Jacka gledal me je z njegovimi modrimi očmi,nekaj časa sva le gledala drug v drugega, nato pa je njegovo toplo roko položil na moj obraz in me poljubil,poljub sem mu vrnila in ga močno objela.Zrla drug v drugega nato pa je Jack zavpil:"Loe Neeeeee!" tekla je čez cesto polno prometa.Brez pomisleka sem se pognala za njo,Jacka pa pustila samega na drugi strani ceste...
04. avgust 2014
u175332
u175332
neeeext
04. avgust 2014
Next!
29. oktober 2014
u168197
u168197
pliss poglejte:
https://www.igre123.com/forum/tema/the-impossible-becomes-possible/79995/
sej nism jezna sam vračam