Forum
Torej, draga dekleta ... Spet zgodbica o Ianu, ampak ... tokrat NI moja. Na italijanskem fan fictionu sem zasledila tole prečudovito zgodbico in se odločila, da bi jo prevedla. Bi vam bilo všeč?

Je pa res, da sem ostala presenečena, ko sem jo brala. Predvsem, ker ima nekaj podobnosti z mojimi: Without you in You, you and ... you.

Prolog
________________________________________________________________________________________

Minilo je osem let od zadnje sezone Vampirskih dnevnikov, pravzaprav sedme sezone. Člani ekipe so se razšli vsak po svojih poteh in poskušali živeti življenje naprej, kot sta to storila Ian in Nina.
Ian se je poročil z Nikki Reed, igralko iz filmov Somrak, Nina pa je izginila. Nina je v bistvu hotela izginiti iz sveta, ki jo je naredil slavno in ljubljeno pri vseh, ker je imela veliko skrivnost, ki jo je morala skrivati po vsaki ceni. To sta bila dva fantka modrih oči, kot morje, ki ju je hotela zaščititi pred tistim, ki jih nikoli ni hotel in ni se zanimal zanju.
Medtem pa stvari med Ianom in Nikki so vedno slabše. Več je dnevnov, ko se prepirata kot srečnih.
Ponovno snemanje osme sezone bo prinesla kopico težav in zatajene besede bodo prišle na vrh. Kljub temu pa bo mogoče pomagalo dvem osebam, ki se še vedno noro ljubita, poiskati drug drugega po dolgem, predolgem času.

________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
14. junij 2016
aja, da ne pozabim. nextam trikrat tedensko.
14. junij 2016
u211706
u211706
Omg
Neext
Še nisem slišala za tale ff tko da en VELIK NEEXT
14. junij 2016
u143259
u143259
Neeeeext
14. junij 2016
u193093
u193093
nnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
15. junij 2016
Ok, vam dam prvi Next. Sem ga na hitro prevedla, preden grem spat

1. Call
________________________________________________________________________________

Odprem oči motečega zvonjenja mojega mobitela. Nejevoljno se obrnem in ga vzamem v roko, pri tem pa pogledam uro. Je 7.50 zjutraj.
Kdo, za vraga, me kliče ob 7.50 zjutraj?
Zehajoče končno ugotovim, kdo se je odločil pokvariti moje načrte za nedeljsko poležavanje in najdem Juliejino ime. Tista Julie. Njeno ime utripa na zaslonu.
Le kaj hoče od mene nekdanja producentka Vampirskih dnevnikov od mene?
Proti svoji volji se odločim, da se javim. Konec koncev sem bila zbujena.
“Hej, Nina, čao, vse v redu?” me vpraša.
“Ja, vse v redu, Julie,” zamrmram. “Čemu dolgujem čast?”
Slišim njen smeh na drugi strani telefona in tudi jaz se nasmehnem. Konec koncev mi je manjkala. Večkrat je slišim, ampak je drugače jo videti vsak božji dan ali pa jo slišati nekajkrat po telefonu.
“Pa res greš nemudoma k stvari, mala Nina,” odgovori.
“Mala Nina je odrasla, Julie,” jo podražim.
“To vem,” odgovori. “Kakorkoli, sem se spraševala ... Mislim...”
“Dobila sem novo ponudbo za en film,” sem odprla usta, vendar me Julie nemudoma zaustavi.
“Ne govori. Poslušaj. Saj veš, kako se je zaključila zadnja sezona Vampirskih dnevnikov, kajne?”
Seveda vem. Nenazadnje sem bila glavna igralka, ampak očitno je bilo, da se je Julie odločila me narediti nestrpno in motiti več, kot je bilo potrebno.
“Ja, Julie. Imela sem glavno vlogo,” zamomljam.
“Ja, to vem.” Njen glas se je zaustavil. Očitno je, da ne ve, če bi nadaljevala ali ne. “Torej ... Saj veš, da smo govorili o osmi sezoni in je potem nismo posneli?”
“Ja, Julie,” znižam glas.
Upam, da me ne bo vprašala tisto, kar roji po moji glavi. Nikoli ne bi tega naredila in niti nočem. Zapustila sem tisto življenje toliko časa nazaj, zaradi NJEGA, in ne bi ga vzela več v roke.
Ne, ne morem.

mnenja, teorije?
kaj mislite, da bo Julie vprašala?
15. junij 2016
u143259
u143259
Neeeeext
15. junij 2016
u193093
u193093
zgleda zanimivo
Next