Forum
Hej moja 1 zgodba je https://www.igre123.com/forum/tema/perfect/40356/1 .Začela sme jo pisati pred 2 dnevoma ampak jo bere samo 1 bralka,zato upam,da boste brali to in ono zgodbico,no pa da začnem .
|UvoD|
Sem Sara Lewinski.Stara sem 17 let in živim v New Yorku.Imam bff Leo in bff Jacka.Zelooo rada poslušam 1d,najbol mi je všeč seveda Zayn .Imam mamo Samantho in očeta Johna.Mami je stara 43 let in dela v podjetju mojega očeta.Oče je star 45 let in je šev saj ima svoje podjete.Imam tudi 13 letnega brateca Ricka,ki se zelo dobro razumema.

To sem jaz

BFF Lea

Bff Jack
(OSTALE SLIKCE DOBITE SPROTI)

Dobra zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. avgust 2012
|1.DeL|
Zbudila sem se ob 7 in zavpila juhuhuh zadnji dan šole!Odšla sem pod tuš in si umila svoje dovge lase.Ovila sem se v brisačo in si uredila frizuro.Nato sem oblekla kratke rumene hlače in majčko,ter črne ALL-STARKE.

Moje all-starke.
Odšla sem v kuhinjo in pojedla kosmiče.Zavpila sem ADIJO! in peš odšla proti šoli.Med tem sta se mi pridružila Lea in Jack.Lea in Jack sta bila par že 3 meseca,sama sem bila samksa.Ko smo prišli v šolo,smo učiteljam dali ključe,pogledali predstavo in pojedli pico ter odšli domov ob 12:30.Vrgla sme torbo v kot in odšla na FB.Tam sem videla,da ima 1D Koncert v Parizu 20.8.2012.Hitro sem poklicala Leo,da sva rezervirali zadnji vstopnici za koncert.Komaj sem čakala na 20 avgust.Bil je 2 julij,ko sem se sprehajala po parku,ko sem zagledala najlepšega tipa na svetu(poleg Zayna seveda ).Stekla sem do njega in začela pogovor.J-jaz F-fant
J-Haj sem Sara,pa ti?
F-O hej jaz sem Miguel danes sem prišel iz Španije v ny,ker bom tu živel.
J-Cool,če rabiš družbo si lahko moj prijatelj ter od moje bff Le-je in bff Jacka ok?
F-OK,te dodam na fb zdej pa morem it čaw
J-Čaw
Bil je tako lep,da sem se v hipu zaljubila vanj *___*
Next?
21. avgust 2012

Miguel
21. avgust 2012
Next
21. avgust 2012
Tnx za 1 next evo sam za Bigfan nextam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|2.DeL|
Domov sem prišla ob osmih,pojedla sem juho in odšla na fb,kjer sme imela prošnjo od Miguela Sancheza.Sprejela sem ga in začela sva si pisat.Pogovor j-jaz m-miguel
M-hoj
J-hoj
M-Kako si?
J-Ok ti?
M-Enako,kaj delaš?
J-Poslušam musko.pa ti?
M-Fb
J-Lepo
M-Se lahko jutri ob 14:00 dobiva v tem parku kjer sva se danes spoznala,rad bi ti nekaj povedal in te nekaj vprašal ok?
J-Oki čaw
M-Čaw
Odšla sem v posteljo in na svojemu iPadu poslušala ti dve muski:
in

Ob 23:00 sem končno zaspala z mislijo na Miguela in jutrijšni dan.

Moj iPad.Next?
21. avgust 2012
Sry za kratek next,sam grem mal ven pa neki pojest pol pa napišem daljši next
21. avgust 2012
Next?
21. avgust 2012
Next
24. julij 2013
next
26. julij 2013
u100166
u100166