Forum
Bogata? Jaz? Kje pa! Revna sem. No revna.. Živim v sirotišnici. Imam dobre prijatelje. Popularna sem. Nič mi ne manjka. Razen staršev. Teta mi je obljubila, da me bo posvojila, če se mojim staršem kaj zgodi. Vendar to ni mogoče, ker je mrtva. Zares jo pogrešam bila je najbolj kul teta na svetu. Umrla je dva tededna pred umorom mojih staršev. Moje starše je umoril nočni zalezovalec. Žal mi je staršev, vendar priznam, da ga občudujem. Zdaj je v zaporu, saj je v avtu, ki ga je vozil pustil le en prstni odtis. En sam samcat prstni odtis. Padla sem na posteljo. Res ne vem kaj bom naredila. Najstnikov noče nihče posvojiti. Vrjetno bom do polnoletnosti tukaj. Kako sovražim ta kraj. Nič se ne dogaja. Moj dan poteka tako. Zbudim se, grem na zajterk, sem v sobi, grem v šolo, grem na kosilo, sem v sobi, sem v sobi, delam domačo nalogo, sem v sobi, grem na večerjo, sem v sobi, grem spat. Seveda v sobi nikoli nisem sama. Pa tudi posodo moram kdaj pa kdaj pomiti. Mimogrede moje ime je Abigal. Vsi me kličejo Abby ali Abbs. Želiš vedeti kako se mi je življenje obrnilo na glavo? Kako sem postala človek ujet v lastno past?

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. avgust 2010
u20705
u20705
nexttt!
18. avgust 2010
u20705
u20705
pa še moje dve puglej

http://www.igre123.com/forum/tema/mieke-se-zaljubi/6937/

http://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-pobegni-od-doma-lily/7002/
18. avgust 2010
next next
18. avgust 2010
neext
18. avgust 2010
Jutro je bilo oblačno. Začelo bo deževati. Kot da je to kaj novega. Pogrešala sem sončne dneve. Odšla sem v jedilnico na zajtrk. Vsi so hoteli naj sedim z njimi. Odločila sem se, da se danes usedem k petnajstletnikom. Velik dosežek za drobno dvanajstletnico kot sem jaz. Pozdravila sem jih in poslušala njihov pogovor. Govorili so o bogataših, ki pridejo danes nekoga posvojiti. "Abbs kaj misliš ti o tem?" me je vprašala punca z imenom Rea. "Osebno mi je posvojitev brezvezna. Hočem postati polnoletna in neodvisna. Ne želim zaskrbljenih skrbnikov, ki mi bodo ukazovali in me zadrževali pri uresničitvi mojih sanj. "Vau. Res si cool. Nikoli o tem nisem razmišljal na tak način. Misliš, da ne bi bilo dobro okusiti življenja bogatašev?" me je vprašal nek fant. "Nak. Jaz sem srečna in popolnoma zadovolna s svojim življenjem. Imam prijatelje, dom, hrano in obleke. Kaj človek spoše POTREBUJE? Nič. Lahko si želiš jahto in vilo vendar tega ne potrebuješ in to je razlika." Vstala sem od mize preden bi mi lahko kdo ugovarjal in odnesla posodo v korito za pomivanje. "Se vidimo pri kosilu družba!" sem zaklicala in se odšla pripravit za šolo.
Next?
18. avgust 2010
nexti ful je dobra
18. avgust 2010
Jaz

18. avgust 2010
Zvezke sem stlačila v šolsko torbo in začela razmišljati o mojih besedah pri zajterku. Do šole sem imela še pol ure torej sem se lahko posvetila ugankam v mojem življenju. Tudi jaz sem si želala biti bogata. Imeti jahto in vilo. Kdo si pa tega ni želel? Vendar v sirotišnici zagotovo ne veljm za navadnega smrtnika in zato moram imeti drugačno mnenje kot drugi. Zaradi samosvojega načina razmišljanja in obnašanja sem priljubljena. Vedno imam odbite ideje in vedno vem kako se rešiti iz težav. Nisem pa vedela kako se pom rešila sirotišnice pred polnoletnostjo. Res ne mislim čakati še šest oziroma pet let in en teden. Začeti morem načrtovati kako izginiti in obličja zemlje in se čez dva meseca pojaviti z drugim imenom, novo pričesko in popolnoma novo odbito službo. Oboževala sem fotorafiranje in bil sem nadarjena. Želela sem postati fotografinja. Z denerjem ki bi ga zaslužila bi bile težave rešene. Samo nekaj moram še narediti. Znebiti se moram razvajenih bogatašev, ki pridejo danes nekoga posvojiti. Čez nekaj časa bom zagotovo morala sestaviti rezervni načrt. Mogoče mi ne bo uspelo s fotografiranjem.
Next?
19. avgust 2010
u23904
u23904
nexti plis cool je
19. avgust 2010
V šoli je bilo dobro. Razlog za to: nisem se bala, da bo kateri od mojih prijateljev izginil, ker ga bodo posvojili bogataši dobim-kar-hočem-in-še-več. Žal je vse prehitro minilo. Pri kosilu se je že vedelo, da želijo bogataši posvojiti punco starejšo od deset let. Super! Sovražim jih. Kaj če izberejo mojo najboljšo prijateljico. Na možnost, da bi izbrali mene nisem pomislila. Imela sem načrt kako se jih znebiti. Kako odvrniti pozornost od mene. To ne bo mogoče. Vem. Imela sem The Beck-Up Plan. Kako odvrniti pozornost, če se okoli tebe gnete množica ljudi, ki želijo tvoj nasvet? Kosila sem s petnajstletniki kot sem jim obljubila. Prišli so bogataši dobim-kar-hočem-in-še-več. Deklice starejše od deset let smo se morale postaviti v vrsto. Obsedela sem na svojem stolu. Ne bom se postavila v vrsto in pika! Skrbnica je pregledovala, če so vse deklice starejše od deset let v vrsti. V dreku sem! Ponavadi tega ni počela. Kaj ji je? "Abigal takoj v vrsto!!!" je zavpila čez jedilnico. "Ne." sem odgovorila samozavestno in odločno. Obrazi bogatašev so se usmerili proti meni.Šest razvajenih oči je zrlo vame. Torej so bili trije. Starša in sin. Vsi so imeli izrazito zelene oči. Sin je nekaj prišepnil mami. Kmalu sem slišala njen visoki in miren glas. "Njo bomo posvojili." "Ne ne boste." sem se upirala." Bogatašinja me je pogledala in se mi sladko nasmehnila. "Ne pričakujemo, da se boš s posvojitvijo sprijaznila takoj na začetku. Vem, da bo zate težko. Samo daj nam priložnost. Prosim." Zavzdihnila sem. Vame so še zmeraj zrle zelene oči.
Next?
19. avgust 2010
NEXT...ITAQ
19. avgust 2010
Kovček je odprt ležal na moji postelji. Kaj naj še dam v njega? Imela sem pet gat, pet nogavic, pet moderčkov, tri majice, ene dolge hlače in ene kratke. Razmišljala sem, da bi v kolček dala žimnico samo, da bi bilo videti da imam veliko oblek. Zakaj se sploh trudim narediti vtis? Odšla sem v kopalnico in vzela še zobno ščetko,deuderant, britvico in krtačo za lase. Našparanih sem imela celo 50 evrov. Kako priročno! Kako malo v primerjavi z miljoni, ki jih ima na svojem računu moj novi brat. Odvlekla sem kovček po stopnicah. Moji novi skrbniki so moj kovček dali v pritlažnik bmw-ja m3 coupe. "Dober avto." sem rekla potiho. Moj veličastni veliki brat me je slišal. "Se ti zdi? Z njim se ponavadi ne vozimo. Radi imamo za spoznanje hitrejše avtomobile." Kakšen važič. "Si pripravljena?" me je vprašala skrbnica. "Samo še od prijateljev se grem posloviti." sem rekla in se izmuznila do množice, ki je stala pred sirotišnico. Vsi so se posljavljali. Nekateri, ki jih sploh nisem poznala so celo jokali. In to zaradi .... MENE. Bogataši so začudeno spremljali ta prizor. Sploh pa so bili presenečeni, ker se je nekaj fanto v slovo z mano kar zalizalo. Nisem vedela kaj si misijo o meni. Sem naredila vtis? Se jim gabim? So jezni, ker toliko časa zavlačujem?
Bom videla. Kmalu sem se vsedla v avto. Komaj sem čakala, da vidim moj novi dom. Moj mali dvorec.
Next?
19. avgust 2010
bmw m3 coupe

19. avgust 2010
neext
19. avgust 2010
nextttttttttttt
19. avgust 2010
u26453
u26453
Next
19. avgust 2010
NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTT
19. avgust 2010
Zmotila sem se. Moj dom ni bil mali dvorec. Bil je ogromna graščina z vrtom in bazenom. "Abigal nismo se ti še predstavili..." je rekla moja skrbnica. Preden je nadeljevala sem ji skočila v besedo. "Ne kliči me Abigal. Moje ime je Abby." sem rekla jezno. Začudeno me je pogledala. "Okey. No stvar, ki sem ti jo hotela povedati so naša imena. Moje ime je Bella." "Moje ime je Randall." je rekel moški, moj oče. Pričakojoče sem pogledala novega brata. Ujel je moj pogled. "Moje ime je Felix." je zamrmral. Jasno mi je bilo, da tega imena ne mara. Le zakaj? Nihče mi ni - pojasnil videli so moje dvomeče poglede - jaz pa si nisem upala vprašati. 'Zagotovo bom kmalu izvedela', sem se hrabrila. Mogoče jih bom celo lahko sprejela kot svojo družino.
Next?
20. avgust 2010
nextiii
20. avgust 2010
Zapeljali smo na dovoz. Po poti do mojega novega doma se bomo gotovo vozili še vsaj deset minut saj je bilo posestvo res ogromno. Raztezalo se je zelo daleč. Nekle daleč sem zagledala zastavice za golf. "Tukaj vam pa ni dolgčas." "Zelooooo je dolgčas. Nikoli nimam nobene družbe. Poleg tega se šolam doma." mi je odgovoril Felix. "To je eden od razlogov, da smo te posvojilil. Felix si je želel sestro. Lahko bi dobil biološko sestro, če veš kaj mislim. Problem je le, da sva z Randallom precej odssotna in nebi bila sposobna skrbeti za neodraslega otroka. Tako smo se odločili, da posvojimo." mi je razložila Bella. Torej sem bila igrača, ki me z lahkoto zavržejo, če Felixu ne bom všeč. Tega nisem povedala naglas. Bala sem se, da bo resnično.
Next?
20. avgust 2010

20. avgust 2010
To je vila oz. 'moj mali dvorec'
Next?
20. avgust 2010
???
20. avgust 2010
next
20. avgust 2010
u26455
u26455
Next !!!
20. avgust 2010
neext
20. avgust 2010
next
20. avgust 2010
Zapeljali smo v garažo. Tam je bilo še vsaj pet avtomobilov različnih, vendar dragih znamk. "Kaj želiš prvo delati?" me je vprašal Felix. "Hmm... Kaj pa lahko delava?" "Hočeš delati običajne stvari npr. se kartati ali pa bi delala kaj bolj razburljivega, postulovskega?" "Seveda bi rada delala kaj bolj razburljivega, pustolovskega in... nevarnega." Nisem se mu upala priznati, da še nikoli nisem igrala kart. No ne tapravih. Znala sem lažnivca in vojno to pa je bilo tudi vse. "Potem se pojdiva voziti z gokardi." "Gokardi?" "Oh. Ne veš kaj je to. To so na nek način mini avtomobili narejeni za dirkanje. Pridi pokazal ti bom." Res mi je pokazal in v vožni sem postala zelo dobra, prava profesionalka. Nisem mogla nehati z vožno Felix pa je prav tako užival. Še nikoli ni z nikomer v ničemer tekmoval. Po več kot dvajsetih vožnjah sva bila precej prepotena. Odločila sva se, da greva plavati. Le kakšen je v kopalkah? OMG. Spomnila sem se, da nimam nobenih kopalk. "Felix nimam kopalk." sem osramočeno priznala. Zmedeno me je pogledal. "Torej ne znaš ..." Skočila sem mu v besedo. "Seveda znam plavati. Le v sirotišnici smo si kadar smo šli plavati sposodili kopalke." "Ne skrbi. Greva do mame. Tvoja soba je polna oblačil in zagotovo imaš na zalogi tudi kakšne kopalke." Spraševala sem se kako lahko v tako kratkem času dobijo oblačila moje velikosti. Felixsu sem zastavila to vprašanje. Samo skomignil je z rameni in se mi zvito nasmehnil.
Next?
20. avgust 2010
???
20. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg