Forum
hey..odločila sem se da bom začela ponovno pisati zgodbo življenje belinde ...za nadaljevanje zgodbe rabim vsaj 3 nexte
03. februar 2012
Sem Belinda.Živim v Franciji.Stara sem 18 let, pred enim letom mi je umrla mama zato sma z očetom ostala sama.Moj oče je podjetnik kar pomeni da smo še kar bogati. V šoli nisem imela nikoli veliko prijateljic,imela sem eno, samo se je preselila drugam in od takrat več nimava nobenih stikov. Bogastvo mi ne pomeni veliko samo zaradi njega nisem imela nobenih prijateljic in padla sem tudi v slabo družbo kjer sem si našla nekakšne nove prijatlje večinoma cele dneve pijemo in kadimo ter se zabavamo. Očeta večinoma dneva ni doma,ker dela, in nikoli nima časa zame.

jaz
03. februar 2012
Zjutraj hitro odide in se vrne pozno domov.Živima v bloku, šolo pa sem pustila,čeprav oče misli da hodim v šolo in da bom podjetnica tako kot on, a meni je malo mar za podjetje.Zjutraj sem se vstala iz tople postelje ter se oblekla,naličila in šla ven.Pred mojim blokom sem se usedla na stopnice ter prižgala cigareto. Ko sem kadila je prišel mimo en zelo simpatičen fant,nasmehnil se mi je ter me pozdravil in me vprašal kje je blok številka 13. Odgovorila sem mu da še en blok dalje. Prisrčno se je zahvalil ter šel dalje. Ugotovila sem,da živi polek mojega bloka. Odšla sem nazaj v stanovanje ter vzela denarnico in se odpravila po nakupih. Ko sem prišla nazaj domov sem odnesla vrečke v mojo sobo ter odšla do nekakšne stare hiše kjer smo se s prijatelji dobivali.
07. februar 2012
Next
08. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg