Forum
u168307
u168307
ŽIVLJENJE PA TAKO
___________________________________________________________________________________
Sprijazniti se moramo, da je življenje poln vzponov in padcev. O tem govori tudi moja zgodba.
Naj se vam predstavim:
Moje ime je je Emma

Rodila sem se leta 2002. Bila sem premalo težka in velika. Moje življenje je viselo na nitki. Bližala se mi je smrt. Živela naj bi pet let. Starši so se morali sprijazniti, da me ne bodo videli kako bom odraščala. Pet let je minilo a še vedno sem bila med živimi.Ko sem bila stara 8 let sem bila najmanjša v razredu. Visoka sem bila 80 centimetrov. Počasi sem rastla.
____________________________________________________________________________________
Rojstni dan

Dopolnila sem devet let in skupaj z sošolci smo praznovali moj rojstni dan. Imeli smo se lepo. Naenkrat sem padla sem v nezavest. Sošolci so odšli domov in mislim da je bila to najbolj žalostna rojstno dnevna zabava.
____________________________________________________________________________________
V bolnici

Zbudila sem se čez pet dni. Priklopljena sem bila na kisik. Sošolci in vse bližnje osebe so stale pred menoj. Kričali in jokali so. Nič mi ni bilo jasno. Nevem več kdo sem, kakšna sem in kateri ljudi so to. Mama je sedela na moji postelja ter me objemala. Zavpila sem : Kaj delaš tukaj??. Odgovorila je da sem njena hčerka. Povedala mi je da imam raka. Živela bom le še nekaj let.
Svet se mi je sesul in padla sem v komo.
_____________________________________________________________________________________
Čudne sanje

Sanjala sem še zadnje trenutke svojega življenja. Na loteriji sem zadela 100.000 eur. Številke so bile : 2 7 45 3 5 in še nekaj dugih številk. Sanjala sem da sem postala plesalka, pevka in igrala sem inštrument. Plesala sem pri navijačicah, pela sem angleške in druge pesmi, igrala violončelo. Zbudila sem se. Mami mi je kupila srečko. Zapisala sem številke iz sanj, mami pa je srečko vplačala. In res, osvojila sem tistih 100.000 eur..
_____________________________________________________________________________________
Načrti
Imela sem list papirja. In veselo pisala. 50.000 eur naj bi šlo za operacijo. Mami je uredila papirje. Čez en mesec pričakujem operacijo. Z mami smo bile vesele. Znova smo se spoznale ter postale nerazdružljive prijateljice. Kupila sem si tudi violončelo za 1000 eur. Navijačicam ne grem. Sprva sem se igrala otroško pesem Kuža pazi nato pa že pesem Over the rainbow. 30 dni je hiro poteklo.
Operacija

Zgodilo se je še nekaj kar bo zaznamovalo moje življenje. Operacija ni bila odobrena. Ja, raka naj bi imela že nekaj let in ne da se ga več pozdraviti. 50.000 eur sem podarila v dobrodelne namene. Vem to je veliko, a vsi smo ljudje. Na zemlji smo zato da si pomagamo med sabo in ne da se prepiramo in žalimo drug drugega. Od zdaj naprej je to tudi moj moto in upam da tudi tvoj, ki to zgodbo bereš. Če že to ni tvoj moto potem to misel shrani globoko v srcu.
Next?
Vam je zgodba všeč?
Lahko prosim napišite mnenje v zgodbi, ker bi mi velik pomenl.
08. julij 2015
next <333333
08. julij 2015
u168307
u168307
še dva nexta
08. julij 2015
neext
12. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg