Forum
no če pa že vsi pišete zgodbico jo bom pa tut jst.

hej sm katy in sm stara 15 let.moja naj frendica je amy in moj fant je ray.mame več nimam ker mi je umrla moj ati pa si je po mamini smrti našel drugo.no in ker sta hotela imeti otroke sem morala od 9 leta dalje živeti pri teti.in vedno ko pomislim na mamo in atija se v meni prebudi zasvojenost po cigareti.sej vem kaj si mislte stara 15 leta pa že kadi ja tko pač je kadim pa kaj.no in kot zmeri morem povedat še neki o šoli.v tej štali(šoli) nism med nevem kok priljubljenimi no naša -če se lohka temu tko reče-maskota je pa oseba ki mi že celo srednjo šolo greni življeneje to je avril njen fotr je tok bogat da bi lohka celo državo kupu če bo ji hotu.in ona je kapetamka navijačič in seveda ima -takoj za mojim rayom-najbol luštnga fanta chrisa (za mene je grd ker lepšga od raya ni)...

jst katy

moja bff amy

ray

avril

chris
next??
to je moja prva zgodbica.
upam a vam je všeč ko domib mal nextu bom pisala naprej.

kakšna se ti zdi zgodbica glede na začetek.

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2013
u114731
u114731
next
21. januar 2013
u103001
u103001
neeeeeeeeext!!!!!!
21. januar 2013
ej jutr nextam ker se mi zdele ne da
21. januar 2013
brrr brrrr brrr! mi zvoni budilka in jo ugasnem opazm da je ura 7.00 in da bo treba jt u šolo.z vso močjo sem padla nazaj v posteljo.teta je pršla k meni in me pripravla do tega da sm ustala is svoje božansko mehke in tople postelje.njaprej sm si v torbo nametala zvezke in šla na zajtrk.za zajterk sm mela jajce na oko s popečeno slanino njam njam.odpravla sm se nazaj v sobo in nase vrgla kratke vijolčne hlače z neti in majico na kateri je bila narisana zastava naše države (britanija) in obula sm old starke..in prišla sm v šolo in pred vrati me je vsa objokana čakala emy."kaj pa je narobe"?sm jo vsa zaskrbljena pogledala.prijela me je za roko in me potegnila za šolo iz žepa je potegnila cigareto in jo prižgala."mi boš zdaj ko si prižgala cigareto povedala kaj se dogaja"?sem jo že s skoraj strogim glasom uprašala.in ravno takrat je zvonilo amy je vrga cigareto po tleh in rekla "pri malici ti bom povedala"...

next??
vam kaj ni ušeč?

ja pa še mal slic bom dala da si bote lažji predstavljal.

hlače

majica

čevli
22. januar 2013
nexttt
22. januar 2013
u103001
u103001
neext!
22. januar 2013
next
22. januar 2013
fino D SM DOBILA VSAJ NEKI NEXTOV NEXTAM JUTR ZUTRI
22. januar 2013
zvonilo je konec druge ure in začela se je malica uprašala sem emy zakaj joče in kaj je narobe?čez en mesec imamo nastop ne?ja in sem ji odgovorila.no z jackobom (njenim fantom ) sva se ločila in zdaj nimam nobenega spremlejvalca je jokala in z majhnimi ugrizi jedla sendvič.hm sem se zamislila in ugotavljala kje naj najdem sexy fanta za amy.obljubila sem ji da se bova ob 4-ih dobile v parku in malo oprezale za fanti.komaj sem čakala konec pouka.saj je ray obljubil da se bova dobila v najinem skrivnem kotičku pod drevesmo kjer sva se prvič srečala in še preden sem se zavedla da sem v resnici v šoli me je učiteljica uprašala:no katy kaj sem prevkar povedala?am am am am n...eee...in k sreči m je rešič zvonec.pred šolo me je zuni čakal ray me stisnil k sebi in toplo poljubil bil je dooolg poljub in potem me je z svojim motrorjem odpeljal na najino sam najino skirvno mesto.bilo je napozabno imela sva se kot v pravljici se poljubljala smejalain se valjana po mehki zeleni travi.in na koncu me je uprašal če bi na končnem plesu plesala z njim in seveda sem privolila ura je bila že pol 3-h in odpravila sva se domov še zadnjič sem ga poljubila in se od njega poslovila.amy me je ža čakala da bova odšle malo po parku in iskale primernega fanta za njo sedele sva na klopci in potem...

next??
vam kaj ni ušeč??
kaj mislš da se bo pol zgodilo.

jackob

najin skrivni prostor(ray)

rayov motor
24. januar 2013
next
next
next
next
plis
next
tok jew huda,da jo morš še dons nadaljevat.....
pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
24. januar 2013
next
+
Prosim bodite tako prijazne in mi pomagajte do dobre ocene!!!
http://www.igre123.com/forum/tema/nujno-vas-rabim-dekleta!!!!/49418/
24. januar 2013
nexttt
24. januar 2013
hvala vsem za nexte in pohvale in če se bo dal bo vsak dan en al pa dva nexta.
24. januar 2013
NEEEXT DD
+http://25.media.tumblr.com/4d38752fd46c0884f8b374f2cd53ebd3/tumblr_mfl0luM3B81qfrrv2o1_500.png bi plis prebrala se mojo in ppustila komentar? :3 Tenks <3
24. januar 2013
next
24. januar 2013
3.del
sedele sva na klopci in potem je pršov mim tok sexy fant da je amy spodrsnl in je padla s klopce jst sm se tok smejala da me je čeljust bolela.in pol se je amy spomnla da bi lohka vohunle za njim in enkrat bi se amy zanalašč zabila v njega da bi zgledal kukr da se je ponesreč in to sva tud izvedle in nama je kr ratal sam problem je bil u tem da še preden sva ga lohka prehtele in da bi izvedle "tresk" je on zavil v slašćiarno ven pa je pršov v objeu ene čudne punce.in pol sm vidla enga za katerg amy nikol več v svojem lajfu ne bi rada slišala :jackob.pršov je do amy jo potolkel po rami in jo ogovoril amy je rekla:kwa pa ti tuki in kako si me najdu??? jacob ni odgovoru ampak jo je sam poljubu in amy se je sprostila ob njegovem objemu:am....amy jst vaju bom kr sama pustila.sm ji rekla in šla domov.doma me je čakala teta in mi pripravila večerjo in ko e prinesla večerjo na mizo je.....

next??
kritika/pohvala

hvala za nexte in pohvale jutr pa napišem naprej:

aja pa še nism dala slike kakšna je teta:

to je moja naj naj teta
25. januar 2013
u114731
u114731
NEXT
POHVALA <333333333333333333333333333
25. januar 2013
next
same pohvale
25. januar 2013
hvala vam za pohvale jutr zutri bo že next
25. januar 2013
ok
25. januar 2013
next,next,next
pohvale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
26. januar 2013
nextt
pohvla
26. januar 2013
u114731
u114731
yay danes že!
26. januar 2013
4.del
__________________________________________________________________________________
in ko je prinesla večerjo na mizo je kot da bi jo nekdo ustrelil skupaj z večerjo padla po tleh.hitro sem vstala s stola in vpila:teta teta si v redu???odgovora ni bilo.hitro sem stekla do telefona in z solzami v očeh vtipkala 112.takoj so prišli rešilci jo dali na noslia in jo odpeljali vsa s solzami v očeh sem opazovala kako se rešilec hitro odaljuje.čez par sekund je bilo v noči videti samo še rdeče luči ki so rahlo utripale.še vedno nisem mogla verjeti kaj se je pravkar zgodilo saj teta ni bila nikoli bolana ali pa da bi imela kakšne poškodbe.vzela sm svoj mobi in poklicala raya. s svojim motorjem je prišel v nekaj minutah.pozvonil je.oprla sem mu vsa v solzah.ray me je močno objel in mi dal še en poljub.odšla sva v mojo sobo iz predala sem vzela cigaret in ga prižgala.tudi ray je vzel enega.kaj se je zgodilo s tvojo teto?me je uprašal in prijel za roko.n-nevem ko sem p-prišla je bila še č-čist uredu potem pa je k-kar naenkrat padla .sem mu jecljaje povedala .saj nikoli ni bilo nič narobe z n-njo.oba sva odšla v sobo moje tete ugasnila sva cigareti in preiskala celo sobo takrat pa je ray nekaj našel v predaluu.katy pridi sem glej to ......

next???
vas kaj zanima kaj se bo zgodilo???
26. januar 2013
če bo dost nexstov bom nexstala zvečer
26. januar 2013
next
ja
26. januar 2013
next
itak da me zanima
26. januar 2013
next next next next next next next next next next