Forum
u59458
u59458
"Harry pridi sem!!" zakličem in odhitim do prodajalne z živalmi. '' Poglej tistio bi melaa!!!!'' srečno zakričim in pokažem na mičkeno snežno belo sovico.

'' Ohh Roses pojdima jo kupiti'' ''Resno?? Pravoo sovo bom dobila??'' '' Jaap saj jo rabiš za na Bradavičarko'' ponosne reče in se nasmehne.
.....................

Pozdravljeni moje ime je Roses Potter in to leto grem na Bradavičarko. Moj brat Harry Potter gre letos v 3. letnik in ima BFF Rona Weasley-a in Hermiono Granger. No dost o tem. Stara sem 10 let in to sm js:

nextam?
02. november 2012
u103087
u103087
next
03. november 2012
u59458
u59458
nextam za mojo prvo bralko:
'' OMG!!'' ečem in stčem v trgovino. Harry jo je kupil in mi jo podal. '' Kako ji bo ime??'' vpraša. '' Amm pa naj bo Lulu'' '' Lepo ime Lulu za lepo sovico kot si ti'' reče in poboža Lulu. Zasmejala sma se in odšla po palico. Vstopila sem v trgovino ko se prikaže en starec. Pozdravil me je in mi podal palico. Zamahnila sem z njo in tega starca je odneslo proč v steno. '' Auućć to ni ta palica'' reče in mi poda novo. Zamahnila sem z njo in ona se je zlato-rdečo zaiskrila. '' Ta bo taprava Iz zmajeve sape in smrekovega lesa.'' Kupila sma jo in se odprlavla na železniško postajo.
Palica:

'' Zdravo Harry in zdravo Roses'' nasmehnila sem se in jih pozdravila nazaj. Tam so bili Ron, Hermiona, Ginny, Gorge, Fred in njihovi starši. Stekli smo čez steber in pristali na peronu 9/4. Vsedli smo se na vlak in odpeljali smo se.
03. november 2012
next
03. november 2012
u103087
u103087
next hvala
03. november 2012
next
03. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg