Forum
Jaz sem Ferjanč in dajal vam bom nasvete za zdravo življenje. Kako do popolne postave in zdravega duha v zdravem telesu! Najprej je na vrsti prehrana. Ta del je najpomebnejši zato ga pišem najprej. Jesti moraš 8 krat na teden. Ne na dan! Na teden! Jesti nesmeš prevečkrat saj te to ovira pri popolni postavi! Najbolje je jesti hitro hrano. Ker hitrejša je tvoja hrana, hitrejše so tvoje bodoče mišičaste noge To, da moraš jesti veliko vitamimov je pogosta laž oglaševalcev. Hitra hrana kot so hamburgerji, čipsi, hot dogi so najbolj zdravi za naše popolno telo

Jesti moraš 8 krat na teden zato, ker jesti preveč ni dobro saj lahko umreš. Povprečna teža 15 letnega fanta je 35 kg, pri puncah pa je okoli 30 kg popolna postava če se držiš pravil zdravega življenja
Naredi si urnik, kdaj bo tisti dan ko lahko ješ dvakrat na dan

Recepti prehrane, vaje za mišično telo pridejo ko dobim 3 nexte

23. december 2017
Next Next neyt
23. december 2017
Next uhh morem začet hujšat
23. december 2017
Pedo Medo
Pedo Medo
Next
24. december 2017
KiskoMurio
KiskoMurio
Imaš pripravljeno tudi kakšno dieto zame?
Next
24. december 2017
♣️ѕρσятѕ gιяℓ♣️
♣️ѕρσятѕ gιяℓ♣️
Mnogo ljudi me sprašuje "Ferjanč, kako do popolne postave v najkrajšem možnem času?" Rešitev je preprosta. Jejte manj. Vsak dan jejte le enkrat. Tukaj imate moj posebni strokovni urnik:
Pon-kruh in voda
Tor-kruh in voda
Sre-kruh in voda
Čet-kruh in vodka
Pet-kruh s sirom in voda
Sob-kislo mleko in voda
Ned-sir in vodka

Če se tega urnika držite dva tedna zapored vas čaka popolna postava

Telovadba ni priporočljiva saj so to navadne laži fitnes oglaševalcev ki skrbijo samo za zaslužek. Telovadbe ne priporočam saj je smrtno nevarna npr. moj sosed si je pri delanju počepov zlomil ušesno maslo in je moral na operacijo
24. december 2017
this site can offer very often good informations about health living:
https://aab-edu.net/en/faculties/physical-culture-and-sports/
24. december 2017
Zapri gobec, debeluh
24. december 2017
Next
24. december 2017
KiskoMurio
KiskoMurio
Kdo bo v soboto jedel po Ferjančevem strokovnem urnikom bo mrtev iz moje strani!
Next
24. december 2017
24. december 2017
25. december 2017
25. december 2017
Prišla je zlobna čarovnica in shekala temo
25. december 2017
Potrebujemo česen in lesen križ da se te rešimo
25. december 2017
Brez skrbi... saj je samo ena stran
25. december 2017
KUHAJMO S FERJANČEM!
Ker je na svetu polno predebelih ljudi ki imajo pri 15tih letih več kot 40 kg, je tu moj popolni recept! Hura!

Potrebujemo:
-moko
-jajca
-mleko
-kefir
-majonezo
-arašide
-kislo mleko
-rakijo

Ko smo pripravljeni in so stvari na mizi se
lotimo dela. V posodo damo našo preljubo mokico (ja guci guci guci moja mala mokica ) in razbijemo dve kokošji jajci in tisto rumeno tekočino vlijemo v posodo zraven moke. Dodamo še kefir in mleko (a ne kislo). Za na konec še posujemo z arašidi po lastni volji in premešamo s tistim strojem ki se vrti ampak nevem kako se reče... V glavnem ko smo to naredili vprašajmo našega strokovnjaka za kuhinjo kislo mleko kaj storimo tedaj. Odgovoril bo da tekočino polijte z rakijo in ga pridno dajte v pečico. Pečite 20 minut na 200°C in ko vzamete ven tole bo nastala dišeč potica. Dodajte še majonezo da bo bolj okusno in bo izgledalo lepše Na koncu svoj izdelek dajte psu ali mački, vi pa vzemite jogurt iz hladilnika

Srečno novo leto vam želi strokovno analitično in uredniško uredništvo glavni štab Živimo zdravo s Ferekom
27. december 2017
ahahhahahaha svetovno
pa happy new year tudi tebi
27. december 2017
Hvala
27. december 2017
KiskoMurio
KiskoMurio
Kaj če nimamo mačke ali psa? Srečno tudi tebi v novem letu!
Next Next Next
27. december 2017
Pa vrži svinjam in bodo one pojedle medtem ko ti uživaš v jogurtu
27. december 2017
♣️ѕρσятѕ gιяℓ♣️
♣️ѕρσятѕ gιяℓ♣️
Ojla???
27. december 2017
Ojla
27. december 2017
PFan
PFan
Next
29. december 2017
Rai
dobri nasveti Next
30. december 2017
Next plisss
13. januar 2018
Če ste se držali diete, katero sem pripisal ste prišli do popolne postave! *Juhej!*
Tukaj pa so posebne telovadne vaje, katere so boljše od tistih nesposobnih v fitnesu.
~VAJE~
1. Vsak dan pojdite na minsko polje in skačite po travi in preskočite mine! Poskusite! Zabavno bo!
2. Za bicepse imam posebno vajo. Vzamite leseno palico dolgo približno od 1,5 do 2m in pojdite za konja. Udarite ga po zadnjici in sledilo bo nekaj zanimivega!
3. Za noge imam vajo, da tečete po železnici. Ne po pločniku ali cesti ampak po železnici. Ker pri železnici moraš preskočit nekaj tirov.
4. Tiste, ki imate raje miroljubne vaje vam predlagam vajo za stopala. Pojdite na balkon ali pa na streho in skočite na tla. Nič hudega ne bo Zaupajte mi. (lahko pa med skokom uporabite padalo)
5. Vaja za hitrost: pojdite na tisti del ceste, kje ni zebre ali semaforjev. Kjer vozila samo peljejo mimo. Cesto preletite 10 krat zaporedoma a pazite, da vas ne povozijo. Brez skrbi Saj ne bodo ker ste hitri in drzni
6. Vzemite vodno pištolo in policistu pošpricajte obraz. To je vaja za hitrost
7. Vaja za širjenje besednega zaklada: na spletu se sprite z nekom in mu rečite da ni olikan in da ste v njegovih letih delali v rudniku
8. Vaja za vrat je taka: Morda ne veste ampak tudi vrat potrebuje mišice. Posebna fitnes naprava za mišice na vratu je giljotina. Kupite jo na spletu. Zelo vam priporočam to napravo
9. Še ena vaja za hitrost: Pojdite v brlog medveda in ga ogrožajte. Kar bo sledilo, vam bo okrepilo vaše mišice na nogah
10. Za roke in hrbet predlagam lastnoročno kopanje premoga v rudniku. Sicer rudnikov ni več ker danes se vrta s stroji, zato si ga lahko ustvarite doma na svojem vrtu
13. januar 2018
KiskoMurio
KiskoMurio
Dobre vaje
Next
13. januar 2018
učinkovite vaje,Next
01. februar 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg