Forum
Živjo!Sem Anne in prihajam iz Amerike.Iz New yorka.In na teh ulicah,na mojih domačih tleh se začne zgodba, ki svetu pove da Lili Shoudan živi za modo.Pa bom začela od začetka.
Na svetlo poletno jutro so mi topli sončni žarki plapolali po licu.Odprla sem oči in skočila iz postelje.''Moj srečen dan!'' sem si prepevala med oblačenjem.Z prenapolno torbico sem stekla do modne hiše Sexy Models.Tam je na odru že stala priznana manekenka Lizzie McCurrie.Njeni temni lasje so ji padali na temnopolta ramena in videti je bilo da se bo utopila v svoji lepoti.''Hej dekleta'' je z svojim nežnim glasom pozdravila vse ki so stale tukaj na trdnih tleh modne hiše Sexy Models.''Vem da je za vas to velik dan,še posebej za tiste ki bodo prišle v vilo.''.Ozrla sem se okoli.Majhno možnost še imam.''Da vidimo kako sexy ste smo vam pripravili snemanje.Več pa izvete v studiu.''.Vse smo se zagnale v vrata.Tam sem čakala kar precejšen čas saj ni bilo toliko stilistov kot nas.Toda ko so me urihtali sem bila presenečena sama nad samo.
Na snemanju mi je bilo čudovito, kajti fotograf mi ni dal niti najmanjšega navodila,vendar me je vseskozi pohvaljeval.Zato sem sobo za snemanje zapustila z presneto dobrim občutkom.
Prišel je čas ko je Lizzie povedala katere se bodo vselile v vilo.Pa je naštevala.In naštevala imena.Le mojega ni izrekla.''Deveta ki bo prišla v vilo je Lili Shoudan''.Dekleta so zaploskala,jaz pa sem se podrsala na oder.Izrekla je še 3 imena.in žalostno pogledala preostale.''Žal v vas ne vidimo model.Poskusiste drugje'' jim je dejala in se obbrnila k nam.''Ve pa se boste zdaj vselile v vilo!!''
03. oktober 2010
Lizzie:

Lili(jst):

Pa uzgori sm se zmotla.Jst sm Lili ne Anne
03. oktober 2010
neext?
03. oktober 2010
Jaa.Zakon.
Ti bi tut rada bla model ?

To na sliki kao ti je Senta iz SLO top modela?
03. oktober 2010
Jaa jst tut sanjam o modelu

Jaa.Pač pozabla sm napisat da sm bla taka na snemanju
03. oktober 2010
u8763
u8763
naprej
04. oktober 2010
Vse smo navdušeno stekle v limuzino.Tudi tukaj je bilo vse sanjsko. Ko smo prišle do vile pa nam je zastal dih.Česa takšnega nismo pričakovale.Stekle smo v vilo in si razburjeno ogledovale.V kopalnici je vsaka našla darilno vrečko z svojim imenom,notri pa je bila maskara Max Factor Pink,Rdeča šminka in še nekaj ličil Essence.Navdušeno smo kričale.Zdaj pa so bile na vrsti sobe.Sobe so bile za 2 toda vsako je na postelji čakalo isto darilo.Nekaj krasnih oblek,'super' kavbojke in čevlji z 10cm visoko peto.Bila sem presrečna.Stekla sem v dnevno sobo, tam pa med bomboni našla pismo.''Lizzie mail'' sem se zadrla.Vse so že v trenutku stale okoli mene.

Pravi modeli se lahko prevelijo v vse, tudi v vile.Bodite pripravljene ob 6h.

Poljubčki
Lizzie

Vse smo kar se je dalo hitro stekle v pižamo in nato v posteljo.Jutri bo fajn.
08. oktober 2010
A to boš dajala slike iz SLOtop modela??

K pomoje bo tista k so se v unih gorah slikale ob potoku.
=)
08. oktober 2010
Jaa odvisno.Učaasih jih bom učasih ne.

Nueem šee.
08. oktober 2010
Zjutraj smo bile vse prepričane da bo šlo za slikanje kot vile.A smo se uštele.Slikale smo se za nov parfum Fairy Dust.Mislim da razumete zakaj se bomo slikale kot vile.
Odšle smo v Masko.Tam so nas naličili.Meni so celo spremenili barvo las.A to tako ki se takoj po tuširanju izpere.Oblekli so me v zlat modrček in modro kratko krilce in mi nadeli belo-modre čevlje.Za slikanje sem bila na vrsti predzadnja.Imela sem srečo ker sem lahko videla česa ne smem početi ko sem opazovala druge.Ko sem prišla na vrsto sem bila prepričana da sem odlično opravila.Fotograf me je tudi pohvalil zato sem bila precej vesela.Ko sem prišla domov je Annaleigh zagledala Lizzieno pismo.Prebrala ga je na glas.
Jutri se boste srečale z sodniki.Le 12 jih bo še ostalo v iskanju novega super modela.

Poljubčki
Lizzie
Nekatere so drgetale kot zastavo jaz pa sem bila prepričana da ne bom izpadla.
Naslednji dan smo stale pred sodniki.Ko me je Lizzie poklicala sem mirno stopila pred njih.Pokazala je mojo najboljšo fotografijo.''Slika mi je res všeč in občutek imam kot da gledam pravo vilo.'' je dejal modni oblikovalec Fabio.Nasmehnila sem se.Tudi ostali žiranti so me pohvalili.
''Na vsakem izzivu je tudi nagrada'' je dejala Lizzie ''in zmagovalka je...Lili''.Presrečno sem stopila pred sodnike .''Nagrada je parfum Fairy Dust in izdelki Max Factor v vrednosti 3000 €''.Prijela sem se za glavo.Ne takšne nagrade res nisem pričakovala.Ostala dekleta so mi privoščljivo ploskala.Le Maia,Tynah in Sarah so me jezno gledale in tiho ploskale.''Zdaj se moramo sodniki posvetovati.''.Odšle smo v salon in počakale da nas Lizzie ni poklicala.
Ko smo stopile nazaj pred sodnike so bile nekatere skoraj v joku.Prvo je poklicala mene.Jeej.Potem je klicala in klicala imena.Dokler ni prišla do zadnjih dveh.To sta bili Maia in Bella.Jees.Lizzie je povedala njune slabosti pokazala sliko.Na njej pa je bila.Nobena?''Obe sta bili preslabi da bi katerakoli ostala v tekmovanju.Žal mi je.''.Bella je le skromno pogledala medtem ko je maja tako jokala da bi lahko napolnil celo morje.Poslovile smo se in odšle nazaj v vilo.
08. oktober 2010
Neext
09. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg