Forum
Zdravo, kako ste?
Naredila sem novo temo za nadaljevanje zgodbice (objavila sem že 45 delov), še sedaj ne vem po katerih navodilih so jo lahko zbrisali ... grrr sem bila včeraj jezna ker si vsaka od pisateljc težko nabere bralke in ji komentarji veliko pomenijo pol pa vse skupaj ti zbrišejo grrr.... sploh ta vikend nisem bila doma sem videla preko interneta na mobitelu... no sem naredila novo temo bom nadaljevala od tam kjer sem ostala (upam da še boste brale)

GLAVNI IGRALCI ZGODBE

KATE

NICK

ANDREA

BRINA

MATEJ

SANJA

DEJAN

Ti je zgodba všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. marec 2012
KATE

RENATO

Ta del je tisti ko ste še ga pokemnitirale =)

ŽIVIM PO NJEGOVIH PRAVILIH ####### 45. DEL

. Skozi vrata stopim dobre volje, končno bom imela zmenek po dolgem času, do osmih zvečer sta manjkali še samo dve uri. Nick je ležal na postelji in nekaj brskal po prenosniku, ko je zaslišal da se vrata odpirajo ga je na hitro zaprl, kot da bi pred mano skrivale res nekaj takšnega kar ne smem izvedeti. »Malo sem šla na plažo« rečem in ga pogledam v oči. »Lepo« zamrmra in se rahlo nasmehne. »Danes zvečer grem ven« kar prestavim temo, upala sem da si ne bo v sekundi zmislil novega pravila zaradi katerega bi morala ostati tukaj. »Tukaj v bližini ni nobene diskoteke, samo gostilne« odvrne in privzdigne pogled proti meni. »Am… en fant me je povabil na pijačo« komaj spravim iz sebe, raje sem mu povedala resnico kot da bi mu lagala. V trenutku sem postala polna pričakovanja na njegovo reagiranje toda njegov pogled je ostal hladen. »Lepo, ne naveži se prehitro nanj, saj sva samo na morju« odvrne po dolgem pomisleku malce posmehljivo. »Saj pa ti nisem rekla da se bom navezala« rečem in grem zapeljivo si z roko v lase. »Prav, bodi do enajstih doma drugače lahko prespiš kar na obali in potem imaš samo 4 bedarije še na voljo« reče resno in še preden kaj spravim iz sebe odide iz sobe in za sabo zapre vrata. Okej torej imava z Renatom časa samo tri ure upam da bo dovolj, drugače pa je jutri še en dan… hočem umiriti svoje jezne misli, Nick me je zopet si lastil na svoj način. Čez petnajst minut iz potovalke poiščem kratko črno oprijeto oblekico z bleščicami, bila je kot nalašč za ta večer. Na hitro grem pod tuš in si operem glavo, nisem hotela biti predolgo saj bo sigurno plačal velik račun za vodo ki so jo smrkavci pustili teči. Na hitro si posušim lase in jih zlikam, kot zanalašč sem zraven vzela likalnik, na rahlo se naličim in oblečem to popolno oblekico. Stopim v kuhinjo kjer Nick ravno si pripravlja sendviče. »A boš kaj jedla« vpraša in se obrne k meni. Opazim da osupne, na obrazu mu piše da ne more verjeti da sem tako urejena za nekoga ki ga sem spoznala komaj danes. »Ne hvala« odvrnem in na obraz se mi nariše zadovoljni nasmešek. »Prav, pričakujem te ob enajstih« reče osorno in mi znova obrne hrbet. Ničesar več ne rečem ampak samo odidem iz hiše proti obali kjer sem dogovorjena z njim. Ni ga še bilo zato sedem na skalo v bližini, za nekaj sekund se zagledam v morje in poslušam valove, zaprem oči in z mislimi odpotujem drugam – nekam kjer sem srečna in svobodna kot ptica. Naenkrat začutim da nekdo preko mojih oči položi roke »Renato« rečem, nisem se zmotila res je bil on. »Se opravičujem ker nisem bil tukaj pred tabo« reče in mi poda roko da vstanem iz skale. »Ni problema« odvrnem in odidem z njim proti eni izmed gostiln. Usedeva se zunaj na vrtu in si naročiva pijačo. »A si sama na počitnicah« vpraša in me pogleda v oči. »Am ne« odvrnem in rahlo zardim, niti sanjalo se mi ni kako mu naj razložim da sem tukaj z Nickom. »V bistvu z starši« se zlažem. »Lepo, jaz sem tukaj z prijatelji, v bistvu gremo v nedeljo itak že nazaj v Slovenijo« odvrne in na moje veliko presenečenje iz žepa potegne škatlico z cigareti in vžigalnik, o fuj kajenje sem sovražila. »Boš« vpraša, ko opazi moj presenečen pogled. »Ne hvala, ne kadim« odvrnem in se zagledam proti morju kjer je v daljavi videla luč ladje ki še ni pristala v pristanu. »Oprosti, te moti« reče in si podrobno ogleda natakarico ki nama prinese kavo. Na sebi je imela lahkotno poletno majčko in kratko krilo, občutek sem imela da jo je Renato slačil s pogledom. »Ne« odkimam in se mu rahlo nasmehnem. Nekaj časa klepetava, govorila sva same dolgočasne stvari potem pa med nama zavlada tišina. Pogled se mi ustavi na uri, ki je kazala že skoraj deset imela sem še eno uro časa. »Veš Renato, ob enajstih morem biti že v hiški« začnem in se rahlo ugriznem v ustnico, nisem vedla kako mu bom to razložila. »A že« reče presenečeno in znova prižge cigareto. »Ja starša sta zelo stroga in ne dovolita mi biti dolgo zunaj« se znova zlažem in globoko vdihnem, sovražila sem laži toda v tem trenutku drugače ni šlo. »Haha, ne reči da ti starša pri 20 letih še vedno ukazujeta in ti se pustiš« reče v smehu in si popravi lase ki mu padejo na obraz. Jezno ga pogledam, šele sedaj sem opazila kakšen kreten je čeprav mi je bil všeč me so njegove bedne izjave motile. Iz denarnice izbrskam 2 € in ga vržem na mizo »hvala ti da si mi dovolil da spoznam tvoj pravi nastop« rečem osorno, vstanem in se z hitrimi koraki napotim proti hiški ki je bila oddaljena le deset minut od gostilne.

OBLEKICA

MAKE UP

19. marec 2012
dej hitr next!
Joj,jst sm se pa ustrašla,da si nehala pisat!
19. marec 2012
To pa je novi del katerega še nistee bralii =)

ŽIVIM PO NJEGOVIH PRAVILIH ##### 46. DEL
Čez deset minut sem prispela pred hiško, pritisnila sem na kljuko in na moje presenečenje je bilo zaklenjeno. Pogled se mi je ustavil na Nickovem avtu. Preklemansko sigurno je kam šel… sem pomislila slabe volje in se usedla na stol za mizo ki je bila zunaj. Nekaj časa sem strmela v zvezde in razmišljala o vsem kar se mi je zadnje čase dogajalo in ob misli na to da me je imel Nick v oblasti me je kar zmrazilo po vsem telesu. Zaslišala sem zvoke korakov »Nick« sem rekla na glas saj je bila tema in sem videla le senco. »O Kate si že doma« je rekel in mi namenil presenečen pogled ki ga v temi nisem opazila. Pogoltnila sem slino in požrla slino, nisem mu hotela dati zadovoljstva. »Ja, mudilo se mu je jutri že odpotuje nazaj domov« sem se zlagala. »Šel sem malo plavati« spremeni temo in me premeri s pogledom. »Lepo« sem zamrmrala Nick pa se je sklonil in iz pod predpražnika potegnil ključ. Zavila sem z očmi, za brezzveze sem tako dolgo sedela zunaj in gledala v nebo. Stopila sva v hiško in šele sedaj ko je prižgal luč v predprostoru sem opazila da je na sebi imel le kopalne hlače, hrbet je imel pokrit z brisačo, lase je imel skuštrane in mokre njegove oči so se pa svetile. O moj bog, kako je bil lep zato pogleda nisem morala umakniti iz njega, gledala sem ga kot da ga vidim prvič. »In kako je bilo na zmenku« je vprašal in si z roko šel v lase. »V redu, sva si izmenjala številke mogoče se pa še kdaj vidiva« lažem dalje in končno pogled odmaknem stran od njega. »Vse bolj mi tole deluje kot hitra avantura« reče posmehljivo in odide v kuhinjo. Jezna se odpravim v sobo, bilo mi je vseeno kaj si misli. Iz potovalke vzamem kratko pižamo in se na hitro preoblečem. Zagledam se v ogledalo ko stopi v sobo. »Samo pod tuš grem ves sem lepljiv od te soli« reče ko se najina pogleda srečata. »Prav, jaz grem spat« odvrnem. »Prosim nekaj pripravi za jest, nič še ne greš spat« reče malce ostro. »Am, si ne bi sam res sem utrujena« nasprotujem. Nasmehne se »zopet se upiraš, a?« reče in se za sekundo zagleda skozi okno. »Oprosti ampak…« začnem »nič ampak, naredila boš tisto kar ti jaz ukažem« me prekine in se mi za korak za korakom približuje. Zgrabi me za roke in me potisne na posteljo. »Prav« sem zašepetala in ga z strahom v očeh pogledala. »Ni te treba bit strah« reče čez nekaj minut in se z vso težo uleže na mene. »Saj me ni« zašepetam in ga gledam naravnost v oči. »Veš da se me ne smeš dotikat, sedaj pa ležiš na meni« rečem z malo večjo samozavestjo. »Vem, takole se dogovoriva da bo še bolj zanimivo« reče in se vstane iz mene. Usedem se in požrem slino, vedela sem da kar se mu plete po glavi bo znova zame velik minus.

NICK

19. marec 2012
se nadaljujeee
upam da bo še katera brala
kakšen next ali koment....
19. marec 2012
next!
Pa hiter dej prosm next,če je možno še danes?
Joj zgodba je cool.Sam na živce mi gre,ker nick tko hitr menjava raspoloženja!!!
19. marec 2012
Ahahahahahahah..!
Neextii!
19. marec 2012
FuL HuDa ZgOdBIcA!!!!!
NEXTTTT!!!
19. marec 2012
nexti..
19. marec 2012
next!
19. marec 2012
neext
19. marec 2012
u83943
u83943
oiii.. jst sm Sarah, če še slučajno ne veš... NEEEEEEEEEEEEXT! To itak da nexti k je svetovno!!!!!
19. marec 2012
Kr ležal je na njej :'$$$
Uh :'3
Kaj se bosta dogovorila?
Neeext.!! :'D
19. marec 2012
u71681
u71681
Nexšteeei. < 3333
~ Proošiiim čiim preeej.! : )
19. marec 2012
u32306
u32306
NEEEXT
19. marec 2012
joj,učer sm hotla (brez zamere) zgodbo prekopirat pa natisnt.
Ker je res svetovna.Poj pa vidm,da so to temo zbrisal.
A se,da nekje dobit to temo,da to zgodbo natisnm?
19. marec 2012
al pa če mi lahko kdo pošl te dele k mankajo?
19. marec 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext (:
19. marec 2012
nextt
19. marec 2012
u71017
u71017
Rawrrr$$,kok je Nick hoot!
Next!
19. marec 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. marec 2012
u35654
u35654
neeeext
19. marec 2012
NUJNO NEXT
19. marec 2012
u77833
u77833
Neext
19. marec 2012
nexttttttttt
19. marec 2012
next
19. marec 2012
aja-pa next
19. marec 2012
next : DD
19. marec 2012
heii a te bi lahko neki prosla a bi lahko objavla ta prejšnje zgodbe tudi?
19. marec 2012
u71017
u71017
http://www.igre123.com/forum/tema/ko-se-zivljenje-spremeni/31039/ - Mal oglašujem mojo zgodbico,upam,da ne zameriš.Torej pliss,preberte : )
19. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg