Forum
heii tudi jaz bom začela pisati zgodbo in ker bo to prvič upam da vm bo všeč

ZEČETEK:
Živijo. Jaz sem Brigita. Stara sem 14 let in hodim v 8.razred. Nimam staršev, ker sta mi umrla v prometni nesreči, ko sem imela 7 let. Od svojega 7 leta živim pri teti v Kranju. In tam sem si ustvarila življenje, zato preprosto ne morem nikamor, tudi če bi hotela kam drugam bi se na koncu odločila, da bom ostala doma to pa zato, ker me že ves čas spremljata moji najdražji prijateljici Kristina in Nika s katerima se zelo dobro razumem.
v šoli mi gre dobro predvsem v likovni vzgoji in pa slovenščini ker sta to moja najljunša šol. predmeta. Rada plešem, pojem in obožujem čvlje z visoko peto. Moja želja da bi uspela v nečem pa je : da bi uspela v manekenstvu.

no to je 1. del
a sem dovolj povedala o sebi??
če nism napište da nism.

rešite anketo:

ali ti je zgodba všeč

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. maj 2011
u36669
u36669
ka res sta ti starša umrla ?
Men je oče umru 2 dni preden sem se jst rudiu
14. maj 2011
to je samo ugodba, ki je izmišljena
14. maj 2011
aja 4 nexte pa nextam zgodbo
14. maj 2011
aja dala bom še slike nas
jst:

nika:

kristina:

16. maj 2011
u44988
u44988
next!!! n.b
16. maj 2011
u45955
u45955
next
16. maj 2011
še 2 nexta
16. maj 2011
u28501
u28501
next
16. maj 2011
nexT!!
16. maj 2011
u28501
u28501
nexttt!!!
16. maj 2011
NADALJEVANJE:
ko sm šla dons u šolo se mi je neki doguajal in sploh nism vedla kaj kr neki sm po ulci plesala pa se drla na ves glas (ker sm musko poslušala) in ko sm pršla u šolo se mi sploh še nhi nehal dogujat 1. 2. in 3-to uro sm učitlci skakala u besedo in za vsako besedo povedala neki smešnga. KAr je blo pa najbolš je blo pa to, da se je ceu razred smeju. ampak 4-t uro se mi je pa neki zgodlu. zvedla sm , da sm nenapovedano uprašana fizko in jst tm kričim OMG OMG OMG pa ne fizka. kristina me je mogla pa mirit. amapk ni pomagal jst sm tm še vedno kričala OMG. pol pa pride mim učitlca za fizko in mi reče z resnikm frisom na fejsu. kaj se pa ti tukaj dereš? in jst tm zmrznem pa rečem sej bom nehala sej bom nehala ne bom več. učitlca pa reče no prou sam da si nehala zdej pa u razred pa ti tut kristina. do kristine se je lepš obnašala tut takrat ko se je drla na vs glas ji je z lepšim frisom rekla da naj neha to pa zared tega ker jo je oboževala sej je ful pametna.(ampak to zdej ni pomembn)no k sm pršla u razred so se mi usi smejal pol pa jst tm rečem zakaj se mi pa režite?? un uni tko rečejo če si pa verjela da si ndans fizko uprašana in pol jst rešem a nism?? in uni rečejo ne nisi!! pol pa jst rečem zakaj pa ne ?? oni pa vsi v en glas ZATO KER DONS NI FIZKE pa še 1 april je. in jst se tm režim in skori počm od smeha niko pa bi skor skloftala k me je zeznla ampak to še ni vse. ko sm šla domov sm spet norela tm po peričevi ulci in pela na najbl odštekane komade na mojmu iphonu ko sm se krnaenkrat zaletela u nekega tipčka.....................prvič sm ga vidla. in pol sm ga uprašala iz kod je pa je reku da je iz istga bloka kot jst in to v stanvanju 234c in to je čist zravn mene. jst sm bla tok presenečena. kk da ga nism opazila pol pa on mene upraša..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
..........................
........................
........................
........................

5 nextov pa nadaljujem
16. maj 2011
u48222
u48222
nexT
16. maj 2011
še 4 nexti
16. maj 2011
u45955
u45955
next
16. maj 2011
neeeeeeeeeeeeeeext!

pišeš pa fuuuul zakon!!!
16. maj 2011
u28501
u28501
NEXT
16. maj 2011
še en next
16. maj 2011
u44988
u44988
evo zdej pa usodni NEXT !¡!¡!¡
16. maj 2011
next
16. maj 2011
u28501
u28501
next!!
17. maj 2011
u28501
u28501
to http://www.igre123.com/forum/tema/top-model/18415/
in to http://www.igre123.com/forum/tema/bff/17861/1

jaz tudi pišem zgodbe in prosim ne zameri!
17. maj 2011
u45955
u45955
next
17. maj 2011
neext
19. maj 2011
pišm naprej
19. maj 2011
# nadaljevanje (pravo spoznanje)
....bi šla z amno jutr na eo vročo čokolado?? jst častim.
mi je reku. neki cajta sm sam tih stala pa zijala vanga nism vedla kaj se dogaja. pol pa zinm zarad mene lahko kdaj pa pa u katermu kafiču. on je pa reku ob istem cajtu kokr dons zdele pa u cany. jst rečem ok in grem naprej. precej zmedena sm bla ampak vesela. u glavi sm si misnla pa kaj je ta tip tok navalil. sej sva se sam zaletela pa se začela pogovarjat pol naenkrat pa kr zine če bi šla vn.
takoj sm poklicala kristino in ji vse povedala. ona je rekla omg kok je to supr blagič teb k te usoda vs cajt srečuje. pol sva se pa še usaj 2 uri četale in cjt je šou kr mim ko sm se spomnla da je že 4 popoudne in da je dam kosilo.....ko pa pridem domov se zgodi nekaj nepričakovanega..............nekdo je stal pred hišo in čakal na našo familijo.......................................kaj neki se dogaja sm se spraševala a sem kmalu izvedela..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
...............................
........................
......................
............................
8 nextov pa grem naprej
19. maj 2011
oprostit ker je mal kretku sam se mi ful mudi nekam
19. maj 2011
next
19. maj 2011
neextttttttt
19. maj 2011