Forum
Je to tisto kar sem si v življenju želela? Ne. Je to tisto, za kar sem garala toliko časa?Ne. Je to tisto kar si zaslužim? Ne. In zakaj se je potem vse to zgodilo?! Zakaj ne morem živeti tistega življenja, ki sem si ga s prva predstavljala?! Tistega, ki je od daleč izgledalo tako rožnato?Zakaj?!Oh, ko bi le lahko spet postala stara Amy Dark...
................................................................................................................................ Že 54-ič sem danes pogledam na uro. Pet do osem. Še zadnjič se pogledam v ogledalo. Iz njega vame strmi suhljato dekle v pregrešno kratkem črnem krilu, belem topu z črnimi zvezdicami,črnih rimljankah in jagodnim glosom na ustnicah. Lase je imela brezhibno spete v čudovit konjski rep. Sploh ne morem verjeti, da sem to jaz. Od poletja sem se čisto spremenila. Kaj vse naredim za Jacka... Zaslišim trkanje. Globoko vdihnem in in odprem vrata. zakaj me je strah? Saj je to NAVADNI večer s prijatelji, ki sem se ga tako veselila...ali pač?

NEXT?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. december 2011
awwwwww next next !
25. december 2011
Ko sem odprla vrata je napetost izginila. Moje prijatelje je obdajal pozitivna energija, ki je zajela še mene. S pogledom sem iskala Jacka. Zagledala sem ga v oddzadju, kako se igračka s svojim mobilcem. Sploh ga nisem zanimala. Da bi odpravila tisto slabo voljo sem vprašala "kakšen je plan?" "Kino, potem pa žur do jutranjih ur!" je zavriskal Dean, fant moje najboljše prijateljice May. "O mega!" sem navdušeno dejala. filme naravnost obožujem! Pa ne zaradi zgodbe temveč zaradi igralcev. Kako jim uspe, da se tako dobro pretvarjajo, izražajo čustva itd. "Kateri filem bomo gledali?" sem vprašala. "Ne vem.Odvisno kaj bo prosto..." je zamišljeno dejal Gorge. Sally ga je nestrpno dregnla in rekla :"Pojdimo že! Iti moramo še po Hectorja!" "Opa, nekdo pa težko zdrži brez svoje simpatije...!" se je izzivalno nasmehnila Tinna. "Mmm... jaz... hotela sem reči, da ne bomo prepozni..." je zardelo rekla Sally. Benny je zaskrbljeno pogledal na uro in rekel: "O, madonca, res smo pozni!Mogli bomo teči!" In skupaj smo se pognali vi tho mrzlo noč...
25. december 2011
next!!!!!!!!!!!
25. december 2011
O.K Next
Ko smo prispeli do Hectorjeve hiše je začelo rahlo rositi. Sally je stopila do vrat in potrkala. Razumljivo, saj je bila zatreskana vanj. Cele dneve je v šoli govorila o njem.In zdaj bo šla prvič z njim skupaj ven. Kako romantično! No, če odštejemo celo gručo glasnih prijateljev. Potisnimo ob stran tudi to, da ima Selly kakšnih 20 ogrlic preveč. In, da se ji je razmazal puder, da izgleda kot ptičje strašilo. In, da... lahko bi naštevala do jutri zjutraj, a je bil položaj preveč razburljiv. Mimo je pristopicala Monica. in tam kjer je monica, tam je slaba volja. In z njo tudi težave. Lahko uganete, kaj se je zgodilo. Ja, jasno! Monica je začela ogovarjati Hectorja in ga- kar tako nenadoma-poljubila. Sally pa-še nikoli je niesm videla tako besne. Monica je prejela tako klofuto, da se je kar opotekla. Tedaj pa se je vmešal še kdo drug kot Hector sam. Ko je Monica že tretjič hotela udariti ubogo Sally je ta stisnil pest in monico z vso silo udaril v trebuh. Nato pa ... oh , poljubil Sally. Ta ga je očarano pogledala in mu vrnila poljub. "No, mislim, da je bil to najboljši filem leta!" je rekel Jack, ko je Monica že odšla. 2Psst!Pustimo ju sama!" sem zašepetala. "Bosta že prišla za nami..."
25. december 2011
neext!!
25. december 2011
Samo ti pa Panda 2000 bereta al kaj?!
25. december 2011
awwww srčica jez sm mela najprej samo eno bralko veš pol sm mela dve...pol tri zdej jih je pa tok k jih je čene pa na mojih zgodbicah nared reklamo :****
25. december 2011
next!!!!!!!!!!!
pa ne sekiraj se! isto je bilo pri meni! kmalu boš dobla bralce verjem!
pa pri mojih lahko tud reklamo narediš. vem kak je ko ni bralcev!
25. december 2011
NEXT :3
25. december 2011
next
25. december 2011
lej že 2 nexta več maš!!!!
25. december 2011
tnx. za nagrado bom nextala
Ko smo prispeli do kina smo se komaj prebili do blagajn. Gneča je bila namreč ogromna. Benny se je navdušeno oziral naokrok, kot bi bil prvič v kinu. No saj sem se tudi jaz s prva počutila tako, saj se je v kinu kar trlo ljudi. "No tako bo, Benny bo šel kupiti vstopnice in Gorge, ti pojdi z njim. May, Jack, zadolžena sta za pijačo. Amy in Tinna, pojdita po kokice..." je začel blebetati Dean. Začudeno sem ga pogledala nato pa se začela krohotati. Vsi so se mi pridružili, le Dean ni mogel dojeti, kaj je tako strašansko smešno. Ko smo se pomirili je rekel:"No, zdaj pa na delo!" "Od kdaj si ti naš šef?!" je za njim zaklicala Tinna, a Dean je zaradi množice ni več slišal...
25. december 2011
neeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!
25. december 2011
next!!
25. december 2011
"Si tudi ti opazila, da se May zadnje čase zelo čudno vede?" me je vprašala Tinna, ko sma stali v vrsti za kokice. "Hmm... kako to misliš?" sem odgovorila z vprašanjem. "No, zelo tiha je... in ves čas skrivoma pogleduje tebe in Deana. Mislim, da te ima na sumu, da hodiš z njim, ker se zadnje čase zelo zanimaš zanj..." je previdno dejala Tinna. "Ampak... jaz... to je zadnje, kar bi naredila svoji najboljši prijateljici! In vsi dobro vejo, da Deana naravnost sovražim!" sem se razjezila. "Prosim verjemi mi!" sem obupano dodala. "Saj ti... Ampak problem je, da ti verjamem samo jaz..." je žalostno rekla. "Kaj... ste se o tem že pogovarjali... za mojim hrbtom?" sem vprašala. Tinna je le žalostno prikimala. Hotela sem ji zastaviti še tisoč, vprašanj, a sva prišli na vrsto...
next?
26. december 2011
next!!!!!!!!!!!
26. december 2011
next!!!
26. december 2011
NeXt!!
26. december 2011
Kupili sva kokice in se odpravili proti prijateljem. Opazila sem, da May nenehno opazuje Jacka. To me je zelo razjezilo, a sem ohranila mirno kri. "Hej, družba, vstopnice imam!" je zavpil Benny in bahavo mahal z kartami. "Kul!Kaj gremo gledat?" je navdušeno vprašal Jack. "Grozljivko:Nasmehni se in umri!" je še bolj navdušeno odvrnil Benny. "Oh, ne!" smo zavpile jaz, Tinna in May. Tudi Dean je spačil obraz in rekel:"Benny, dobro veš, da punce ne marajo grozljivk!" "To ni moja krivda!Gorge je predlagal ta filem!"je užaljeno dejal Benny. Pogledala sem Gorga, ki je stal v kotu in se tiho smejal...
27. december 2011
next!!!
27. december 2011
next!!!
27. december 2011
Nexxt!
27. december 2011
Zavzdihnila sem in pomignila družbi, da je čas, da gremo v kino dvorano.Ko sem pogledala Gorga, kako se še vedno hihita me je prijelo, da bi ga zlasala. Kako je lahko Bennyju rekel, naj kupi vstopnice za grozljivko?! No ja, mogoče pa to le ne bo tako slabo... "Hej, sedem nas je, pa imamo devet vstopnic!Kako to?" je vprašal Dean. "A si pozabil na golobčka Hectorja in Sally ?" se je nasmehnil Benny. "Aja..." Ko smo prispeli dvorano pa ...
Next?
27. december 2011
next!
27. december 2011
NEXT!
30. december 2011
...pa sem zagledala skupino v črno oblečenih moških. Včasih človek upa, da se njegov notranji glas moti. Tudi jaz sem upala tako, saj mi je notranji glas pravil, da se bom z njimi še srečala. Tega pa se seveda nisem veselila, saj so bili moški zelo srhljivi. Po glavi so se mi začele poditi strašne misli, zato sem se raje posvetila IZREDNO zanimivemu oglasu za coca colo. To pa mi ni uspevalo najbolje. Na srečo se je film že začel. V začetku ni bil strašen. Nato pa je na neko žensko plani strašen stvor. Kar tako, naenkrat. Tako sem se prestrašila, da sem hotela objeti Jacka, ki je sedel poleg mene.A nekdo me je prehitel. May je sedela na njem in se ga z vso silo oklepala. Jack jo je le jezno porinil s sebe in jo nahrulil. Dean je njeverno pogledoval zdaj Jacka, zdaj v May. Le-ta, je bila namreč njegova punca, objela pa je njegovega najboljšega prijatelja. Tudi sama sem bila besna.Že drugič danes! potem smo spet dalje gledali grozljivko in se nekoliko neuspešno pretvarjali, da se ni nič zgodilo. Naj vam malo opišem dogajenje v filmu: neka skupina ljudi išče vzroke za čudne umore, ki se dogajajo po nekem čudnem sistemu; najprej umre otrok, potem ženska, nato pa moški. Če je zraven še kdo drug, ta ne umre temveč izgine. Tako se je eni stari gospe posvetilo, da jih mogoče ubija duh tiste ženske, ki jo je ubil stvor. Ko je gospa to izrekla, se je na vratih pojavila glava tiste ženske. Njen obraz so prekrivali lasje... nato se je zaslišal samo še krik, v kino dvorani pa je nastala popolna tema. Vrata kinodvorane so se odprla in skoznje je pokukal/a.... ne boste verjeli....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ženska glava, prekrita z lasmi... ravno takšna kot v filmu! Nato se je prikazalo še vse ostalo; 20 ogrlic, osladno rožnato krilo in potem še........ Hector? Nekaj časa sem potrebovala, da sem dojela, da sta v dvorano(z zamudo sicer) prišla naša ljuba golobčka, ki sta se med tem poljubljala in čisto pozabila na to, da ju vsi gledajo. Oh, joj!
02. januar 2012
next?
02. januar 2012
next!
02. januar 2012
next
02. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg