Forum
u75834
u75834
Živijo! Pisala bom zgodbico, ki bo govorila o Nastyi ( Nastya ), ki si je upala živeti svoje sanje. Zgodba bo zanimivo, morda kje celo malo grozljiva, ne bo pa toliko, tako da jo lahko berete mladi in stari!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Driiiiiiiiring! Šolski zvonec je zazvonil konec pouka. Vsa presrečna, ker je šole konec sem stekla do svoje omarice in se preobula. Dobili smo spričevala, in 6. razred sem opravila kot odlična. Seveda sem bila zelo vesela, a vseeno sem imela šole zdaj že malo dovolj, saj po toliko garanja, se paše malo spočiti. Odhitela sem domov, kjer sta me že čakala starša in mi čestitala za odličen uspeh. Jutri se odpravimo v toplice, za 10 dni. O tem sta se starša odločila šele po tem, ko sem jima povedala, da bom letos odlična. V šoli sem namreč zelo dobra. " Komaj čakam jutri! " sem vsake pol ure ponavljala mami in očku. Vesela sem bila, saj so mi toplice najboljše počitnice! Danes smo si morali spakirati stvari, ker jutri odrinemo, če vrjamete ali ne, ob 4.00 zjutraj. No mogoče še kakšno minutko čez, ali sekundo. Bomo videli, kako natanči bomo jutri. Odšla sem v svojo sobo, kjer so me že čakali prazni kovčki in majhne torbe. V nahrbtnik sem vrgla nekaj listov, flumastrov in barvic, vzela pa sem tudi košarkaško žogo, saj ne dvomim, da bo tam kakšno igrišče. Vzela sem si veliko kratkih hlač in kar troje kopalke, troje brisače. Nikakor nisem vedela, če bom to noč sploh lahko zaspala. Mama in oče sta bila in sta še zdaj navdušena, v šoli sem odlična, jutri gremo v topilce... Zame takrat lepših misli ni bilo. Spat sem šla nekaj čez deseto uro zvečer, a zaspala pa resnično nisem mogla. Ko sem se čez nekaj časa odločila, da grem popiti kozarec vode. Vstala sem in si natočila vodo. Kar naekrat pa se mi je zdelo, da v kozarcu prenašam tekočino, ki je težja od mene...

Če vas zgodba zanima, v komentar napišite Next! Hvala!

Boš bral - a mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. junij 2012
u67416
u67416
next !!!
04. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg