Forum
Next?
Oglašuj kmal začnem!

Sem 15 letno dekle po imenu Mia. Kot ste izzvedeli v naslovu sem 14 let res živela sama. Moje življenje je bilo nemo, slišala sem samo kakšen veter, brzino avta, neposlušno pogovarjanje in žvrgolenje ptic. Neke noči pa je bila nevihta. bilo je kot v deževnem gozdu. Takrat sta čez goz prišla 2 mlada para. Ko so me zagledali so me vzeli in odšli smo v veliko vilo. ''Jaz sem Jackie,'' se je predstavila rjavolasa gospa, ''jaz pa sem Tinna, to je moj fant Jan to pa je od jackie fant Dimitri'' jih je predstavila prijazna blondinka.
22. december 2014
little*monster
little*monster
Ok
Fulll me zanima
Neeeext!!!
22. december 2014
next
22. december 2014
Next hitroooooooooo
23. december 2014
olala hvala Po kosilu nadaljujem sam za vas...
25. december 2014
Ponudili so mi čaj. Že od začetka se mi je zdela Tinna sumljiva in opravljivkasta... hmmm... To, bo pa bilo lahko napeto... Zvečer sem si odšla umiti zobe, zraven pa sem se še počesala. Spala sem v Jackini halji. Zaslišala sem grozljiv aaaaaaaaaaaaaaaaa! Pogledati sem odšla v kuhinjo kjer je bila prej Jackie. Ni je bilo tam, zato sem se odpravila z svečo počasi v dnevno sobo. Stopila sem v nekaj toplega. Hotella sem prižgati luč. Ampak me je nekaj povleklo h sebi in mi na uho zašepetalo, '' NE drzni si,'' odšla sem globje v dnevno sobo saj so imeli zellooo veliko in dolgo. Stopala sem še po tisti mokri topli stvari luži. Prišla sem do okna ''končno malo svetlobe,'' sem si čisto na tiho zašepetala. Na svojih nogah sem videla kri. Zakričala sem, nekdo me je močno in hitro prijel za ramo...
25. december 2014
nnnneext
25. december 2014
Next
26. december 2014
še 1
26. december 2014
Next
30. december 2014
nextam po kosilu ( 12:55 ) Tm nkje
30. december 2014
u179616