Forum
Zazvonil je moj telefon. Hitro sem se oglasila. Prosim? Nataša pri telefonu.

(N- Nataša, B- Barbara)

B: Zdravo Nataša a prideš naslednjo soboto ob 15.00 na mojo zabavo?
N: Zabavo?
B: Ja zabavo praznovala bom svoj 14 rojstni dan
N: Z veseljem bom prišla.
B: Super zabava bo najboljša!
N: Prav oprosti it moram. Adijo!
B: Bay!

Kot ste verjetno že opazili mi je ime Nataša in sem stara 14 let. Ta telefonski pogovor sem omenila saj se je na zabavi vse začelo. Pa ne že spet telefon! Ja prosim? Sem rekla.

(N- Nataša, A - Alex)

A: Oj Taš
N: Hej Alex
A: A je Barbara tudi tebe povabila na zabavo?
N: Ja
A: A boš šla?
N: Seveda
A: A imaš kako vredu idejo za obleko?
((Tu moram pogovor ustaviti saj morate razumeti, da je moja naj
29. december 2010
največja želja postati modna oblikovalka. Zato me Alex vedno prosi za nasvete))
N: Jaz si jo bom sama zašila.
A: A bi svoji obleki naredili skupaj?
N: Ok
A: začneva jutri? Ob kolkih? Ob 9.00
N: Ok
A: Adijo
N: Adijo

No še to moram omeniti, da je moja najboljša prijateljica Alex. In seveda to da so počitnice. Danes je nedelja. Zelo se veselim zabave na vseh zabavah se vedno zgodi kaj zanimivega še posebej na Barbarinih.

((Da razumete to zgodbo piševa s spelico123 skupaj))
29. december 2010
Nadaljujeva?
29. december 2010
29. december 2010
u21230
u21230
next
29. december 2010
next pa slike daj zravn če ne je kr neki!
29. december 2010
Ja sem jih že včeraj mislila dati ampak mi je internet nekaj težil
30. december 2010
Naslednji dan sva za Alex delali svoji obleki. Malo sva iskali kakšne vzorce potem pa naredili nekaj čisto svojega. Takrat je zazvonil moj telefon. Pa ne že spet! Le kdo me kliče.

(N - Nataša, M - Mama)

N: Živjo mami!
M: Živjo Nataša. Oprosti, ker vaju motim pri izdelavi oblek ampak zanima me če bi lahko malo pazili na Andrejo. Njena mama in oče sta povabljena na zabavo.
N: A je ne more paziti Teja?
M: Ne saj veš, da gre s puncami na zabavo
N: No prav upam da Alex ne bo motila
M: Saj veš, da je ne bo že večkrat sta jo skupaj pazili
N: Ja saj vem
M: Torej danes bo Andreja prespala pri nas
N: KAJ?!?
M: Ne deri se no tako. Ušesa mi bo razneslo.
N: Oprosti ampak zakaj mora pri nas prespati Andreja? Saj veš da pri nas danes prespi že Alex.
M: Vem ampak saj bo dovolj prostora še za Andrejo. Zdaj pa moram odložiti. Adijo
N: Ampak mami...

pip pip pip.

Mami me je prekinila. Super. Sem si mislila. Andreja naju bo spet motila, ko bo želela pomagati pri šivanju. Alex sem povedala, da pride Andreja in tudi ona ni bila preveč navdušena.

Cin cin! Zvonec je zazvonil.

Odprla sem.
Andreja je hitro stekla v pred sobo. Hvala da boš pazila na Andrejo. Je rekla teta.
Ni problema teta. Sem se zlagala.
Hvala Nataša. Je še rekla teta potem pa je odšla.
Andreja je rekla: Greva v tvojo sobo! Igrajmo se monopoli!
Ne Andreja nimava časa. Z Alex šivava obleke za zabavo.
Juhu! Pomagala vama bom.

Zavzdihnila sem. Kadar Andreja "pomaga" naredi več škode kot koristi.
30. december 2010
next
30. december 2010
next?
30. december 2010
Next?
Daj Lali nadaljuj pa bova videli če berejo.
30. december 2010
Lali?
30. december 2010
No? Bo kaj lali?
30. december 2010
Seveda
30. december 2010
Smem vprašati kdaj?
30. december 2010
next
30. december 2010
ok bom nadaljevala
31. december 2010
u12225
u12225
next.
31. december 2010
Od Andreje je res bilo več škode kot koristi. Ravno sem želela zeleno nit vtakniti v šivanko in začeti šivati mojo obleko pa mi je Andreja iglo izpulila iz roke in vanjo dala rdečo nit. Potem je začela šivati po Alexini obleki čudne vzorčke. Alexina obleka je bil modra in predstavljajte si rdečo nit na modri obleki! Obleka je bila na koncu tako uničena, da je morala Alex začeti znova ampak bila je drugačna obleka. Takrat sem Alex zašepetala na uho: Kaj če bi se šli monopoli? Bova jutri šivali.
31. december 2010
kaaaj ponavlaaaš za drugimi....spomn se novo temo..ne pa o mrtvih k že vsi pišejo o teeem!...pa da mi ne rečš da si se ti spomlna k to ni res k si glih tok fake k jz!
31. december 2010
AM ja veš bo pa napisano čisto drugače kot o drugih, ki pišejo tako!
In Od kdaj sva jaz in Spelica123 ena oseba?
31. december 2010
In sva kaj prekopirali smem vprašati?????????????????????????
31. december 2010
Ej Lal ne zmeni se midve bova v vsakem primeru nadaljevale in čisto nič ne ponavljava ampak bo se šlo o čisto drugi stvari kot pri ostalih zgodbah.
In tudi mene zanima od kdaj sva jaz in Lalika.lali ista oseba.
31. december 2010
hvala CHOKO$GIGI, da si jima to strokovno obrazložila, toda mislm da rab dopolnilni pouk ker še vedno ne dojema...poleg tega Lalika.lali-jz ne vidm nobene razlike od drugih zgodb na isto temo...se popravljam..jih vidm ...tvoja..se pardoniram..vajina da bosta razumele tut ve ki sta sicer mal zaostale, zgodba je 10000000000000x slabšaaa od naslabših tuki na forumu. jaa v tem je razlikaa...pa Spelica123 se sprašujem kako da teb nikol navdiha ne zmanka ko pa toooook zgodb pišeš...aia..ti ga sploh nikol mela nisi..se pardoniram k sem pozabla na to malenkost..pa z zamero
31. december 2010
sej jih še sama ne upa brt..sej zato pa ne ve kuk jih piše kur je napisala v svojem ljubem opisuu...pusmo te zaostale kretenčičeeeee...škoda najinga časaaa
31. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg